Fīderi

Savulaik entos kilometrus auklas nolietoju , kamēr nonācu līdz tam ar ko ķeru tagad. Man vēl paveicās , ka bija zinoši cilveki , kas labprat dalījās ar savu pieredzi.
Man personīgi nav svarīgi kurš ar ko ķers , tā tik tiešām ir individuāla lieta , bet 100% agri vai vēlu nonāks pie pītās auklas. :)) Un tad jau tās domas mainīsies un būs skatoties spogulī jasarkst. :D

Vienīgais stradājot ar pīto auklu vajadzētu arī spolīti dārgāku par 20Ls un fīderim jaudīgaku , vismaz 4000 .
19.aprīlis 2013, 09:35 | links
 
Kāds,kāda veikalā nav redzējis šitādu lietinju?
Veikalā GARDS bija bet vairs nav :(

19.aprīlis 2013, 09:56 | links
 
 
aakki-no šitā klāsta ne tikai copei,bet arī džemperi sanāks uzadīt.Kādus trīs gadus bišku provēju fīderi-baigi patīk -uz karpiņu vai tālumā.Bet tie divi mīnusi -vairāk tukšie piecirtieni ,par cik pludiņu mazāk zive jūt un bolīšanās uz kāta spici dienas garumā-bieži norauj atpakaļ pie pludiņa...Kāpēc vārds''norauj'''-tāpēc ,ka fīderēšana liekas tāda aristokrātiskāka-makšķerēšana pa laisko...Bet nu katrai dienai savs rīks.Tūlīt noskries Venta-fīders būs pirmais...
19.aprīlis 2013, 19:33 | links
 
nez, ja runa par fīderi, tad manā uztverē tikai pītā aukla... tas gan ir mans subjektīvais viedoklis, un es pats pie viņa esmu nonācis pa savu ceļu, bet neredzu nevienu plusu mono auklai...
19.aprīlis 2013, 19:46 | links
 
Pāris sezonas mēdzu pasēdēt ar diviem kātiem, uz viena pītā, uz otra mono...un , nespēdams novērtēt pītās plusus, paliku pie mono, tīrai vietai 0,22, smagākai 0,25. Būtiski ir varēt ar baudu noķert zivi, ja tas sanāk, tad viss ir pareizi.
19.aprīlis 2013, 20:35 | links
 
es piemēram izmantoju 0.12 pīto, metiena attālums ir lielisks, jūtība arī un kas ir svarīgi manā gadījumā, straume daudz mazāk nostiepj auklu, salīdzinot ar mono... bet kā jau teicu, tas ir mans subjektīvais viedoklis...
19.aprīlis 2013, 20:43 | links
 
Godīgi sakot ar diviem kātiem nekas nesanāca kā stinču copē-uz vienu ņem otru nepaspēju;bet atbalstu tikai pīto -nu ir tā jūtība lielāka-tā jau cops noiet,kur nu vēl ar monofīlo...
19.aprīlis 2013, 23:50 | links
 
Es arī mēdzu pasēdēt gan ar mono gan ar pīto vienlaicīgi.
Vienu lietu esmu gan piefiksējis,ar mono lielu zivi izvadīt ir drošāk,mono pilda papildu amortizāciju,pītās gadījumā baigi cieti sanāk.Praksē pārbaudīju,ar pīto lielāka iespēja zivij nocirsties no āķā.Piebilde,ļoti labi zinu,kas ir spoles bremze un ko ar to dara.
20.aprīlis 2013, 00:24 | links
 
Es arī mēdzu pasēdēt gan ar mono gan ar pīto vienlaicīgi.
Vienu lietu esmu gan piefiksējis,ar mono lielu zivi izvadīt ir drošāk,mono pilda papildu amortizāciju,pītās gadījumā baigi cieti sanāk.Praksē pārbaudīju,ar pīto lielāka iespēja zivij nocirsties no āķā.Piebilde,ļoti labi zinu,kas ir spoles bremze un ko ar to dara.

lv84, 20.aprīlis 2013, 00:24


Pilīgi pieļauju, ka arī kāta cietība un pavadiņas diametrs so to nospēlē, lai gan lietoju tikai 0.1, 0.12 un max 0.14 pavadiņas, pagājušo gad man tikai viena karpa aizgāja, bet tur es pats biju vainīgs, pārāk steidzos... Lai gan jāatzīst pārāk lieli brekši man parasti nav lomā, reti kad, ir kāds +2kg portfelis... Varbūt tpc arī ar šādu problēmu neesmu saskāries...
20.aprīlis 2013, 00:38 | links
 
...
Pilīgi pieļauju, ka arī kāta cietība un pavadiņas diametrs so to nospēlē, lai gan lietoju tikai 0.1, 0.12 un max 0.14 pavadiņas, pagājušo gad man tikai viena karpa aizgāja, bet tur es pats biju vainīgs, pārāk steidzos......

Meisters, 20.aprīlis 2013, 00:38


Var jau d...st, bet kaut kādai mēra sajūtai jau arī vajadzētu būt.
20.aprīlis 2013, 09:38 | links
 
Negribu tik smalkas pavadas fīderim-pārāk daudz lielo aizgājis-un,ja vēl jākabina aiz klipša-ne,ne-minimums man ir 0,17...
20.aprīlis 2013, 11:35 | links
 
Un0,7...
20.aprīlis 2013, 11:36 | links
 
Kāda ir atšķirība jūtībā un izturībā starp vienāda testa spicēm,viena no stiklašķiedras,otra no grafīta?
20.aprīlis 2013, 13:36 | links
 
Grafīts trausls-nepatīk...
20.aprīlis 2013, 13:39 | links
 
Man pludiņene viscaur no grafīta-divi reizes nolauzu spici,piegriezās-nomainīju pret šķiedru-viss kārtībā-kāts smagāks nekļuva...
20.aprīlis 2013, 13:48 | links
 
Kāda ir atšķirība jūtībā un izturībā starp vienāda testa spicēm,viena no stiklašķiedras,otra no grafīta?

durixxxx, 20.aprīlis 2013, 13:36


Jūtībā nekāda, stiklašķiedras - izturīgāka, grafīta - universālāka ,to mazāk iespaidos nelabvēlīgi blakusapstākļi.
20.aprīlis 2013, 14:07 | links
 
Baigi labas barotavas sanāk no smago autiņu gaisa filtriem.Tur iekšā tāds foršs siets-var izlocīt kaut kantainu.Nupat vienu uzbliezu-skola rokā...
20.aprīlis 2013, 14:39 | links
 


Fīdera sezona ir atklāta ;)
21.aprīlis 2013, 11:38 | links
 
Vai kāds var ieteikt kur varētu būt fideru turētāji feeder arm tipa, bet ne KORUM kas ir ĒSMĀ jo tas ir uz apaļo profilu, vajag uz kantaino.
21.aprīlis 2013, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager