Fīderi

Kaut vai "dubinšķiks", man tikuntā patīk, ka, "jo tālāk met, jo vairāk un lielākas zivis..."!? Arī ar lazdu...!?
Vislabāk vērojams, ne īpaši platās upēs, vai dažos karpu dīķos, kad daudzi fīderisti, vai "dubinšķiki"/atsauce:"Jaaniss"/sēž vienā krastā, bet ēsmu met pretājā, jo tur notekti, vairāk zivju, arī lielākas..!
Atnāk vietējais onka, ar "lazdu"/brato/ un spalvas pludu un reāli copē, bet kaimiņš tikai fīderē, vai "dubinšķiko"...!?D:D:D:
Man nav pretenziju pret fīderi, pats, attiecīgām ūdenstilpnēm un mērķzivīm to lietoju, bet lietoju distancē, ne vairāk kā 50m.
16.marts 2014, 19:49 | links
 
Kaut vai "dubinšķiks", man tikuntā patīk, ka, "jo tālāk met, jo vairāk un lielākas zivis..."!? Arī ar lazdu...!?
Vislabāk vērojams, ne īpaši platās upēs, vai dažos karpu dīķos, kad daudzi fīderisti, vai "dubinšķiki"/atsauce:"Jaaniss"/sēž vienā krastā, bet ēsmu met pretājā, jo tur notekti, vairāk zivju, arī lielākas..!
Atnāk vietējais onka, ar "lazdu"/brato/ un spalvas pludu un reāli copē, bet kaimiņš tikai fīderē, vai "dubinšķiko"...!?D:D:D:
Man nav pretenziju pret fīderi, pats, attiecīgām ūdenstilpnēm un mērķzivīm to lietoju, bet lietoju distancē, ne vairāk kā 50m.

vitenahemots, 16.marts 2014, 19:49

Tu neesi yoyo, kuru pirms brīža izmeta no foruma? :)
16.marts 2014, 20:03 | links
 
Kaut vai "dubinšķiks", man tikuntā patīk, ka, "jo tālāk met, jo vairāk un lielākas zivis..."!? Arī ar lazdu...!?
Vislabāk vērojams, ne īpaši platās upēs, vai dažos karpu dīķos, kad daudzi fīderisti, vai "dubinšķiki"/atsauce:"Jaaniss"/sēž vienā krastā, bet ēsmu met pretājā, jo tur notekti, vairāk zivju, arī lielākas..!
Atnāk vietējais onka, ar "lazdu"/brato/ un spalvas pludu un reāli copē, bet kaimiņš tikai fīderē, vai "dubinšķiko"...!?D:D:D:
Man nav pretenziju pret fīderi, pats, attiecīgām ūdenstilpnēm un mērķzivīm to lietoju, bet lietoju distancē, ne vairāk kā 50m.

vitenahemots, 16.marts 2014, 19:49
Tu neesi yoyo, kuru pirms brīža izmeta no foruma? :)

Bandito, 16.marts 2014, 20:03



Neesmu arī "yoyo", diskutēju foruma noteikumu ietvaros!?
Nesaprotu, kādēļ, pēc savu uzskatu paušanas par fīdera efektivitāti tālos iemetienos, nevaru atbildēt uz "Milo čempiona" pārmetumiem un apsukāšanos...!? Vārds "dubinšķiks" ir neargumentēta apsaukāšanās, un , nav gluži pieklājīga palama copmanim CL forumā...!?
16.marts 2014, 20:46 | links
 
Tutanhamon :), nepārdzīvo, tev ir zināma taisnība, vienkārši daži tautieši , pēkšņi :):), aizmirsuši no kurienes mēs visi nākam :):):)

Visos copes veidos ir savas fiškas, kuras nekad nevajadzētu aizmirst, arī no nopeltās dubinščikošanas ir ko pamācīties, ja. pareizi pieiet procesam :):):)
16.marts 2014, 21:57 | links
 
...Vārds "dubinšķiks" ir neargumentēta apsaukāšanās, un , nav gluži pieklājīga palama copmanim CL forumā...!?

vitenahemots, 16.marts 2014, 20:46


Argumentu Tevis sarakstītajā vairāk nekā pietiekoši, bet pietiek jau kaut vai ar šo vienu:
Vienmēr, jo tālāk met, jo labāk ķeras, neatkarīgi, vai ar pīderi, vai donku.

vitenahemots, 16.marts 2014, 11:33
16.marts 2014, 22:01 | links
 
Milo čempion, atvainojos, tā bija drukas kļūda, piedod.
Sory, sory, un arī sory...!
16.marts 2014, 22:05 | links
 
Jaaniss
Sory, neņem ļaunā, bet ievietojot savu profila bildi, varēji, kā samazināt foto apjomu, lai visi varētu izlasīt, ka tur rakstīts: "campione del mondo milo"!
Apsveicu Tevi, kā Čempionu ar sasniegumiem Itālijā!
Varbūt kļūdos, Sory!
16.marts 2014, 22:15 | links
 
... bet ievietojot savu profila bildi, varēji, kā samazināt foto apjomu, lai visi varētu izlasīt, ka tur rakstīts: "campione del mondo milo"!
Apsveicu Tevi, kā Čempionu ar sasniegumiem Itālijā!
...

vitenahemots, 16.marts 2014, 22:15


Aptrūkās argumentu sarunai par copi un pārmeties uz profila bildi? :)
Nav gan īstā sadaļa kur to apspriest tāpēc pāris vārdos.
Nu Tu taču arī cerams neizskaties kā savā profila bildē, vai ne? :))
Starp citu "campione del mondo milo" tulkojas kā " pasaules čempions Milo". Es neesmu MILO, tik nedaudz šīs firmas fans, :) un tik daudz to vajadzēja saprast pat Tev.
16.marts 2014, 23:04 | links
 
Tik un tā piedod! Saprotams, ka visi saprot, ko nozīmē "campione del mondo milo", kā arī saprot, ka Tu neesi " pasaules čempions Milo"!?
16.marts 2014, 23:12 | links
 
Kad beidzas argumenti par tēmu,sākas personīgi apvainojumi.
17.marts 2014, 09:24 | links
 
vitenahemons izteica domas, ar kādu brauc uz copi daļa no copmaņiem, bet kādu laikam tas ļoti aizskāra.
17.marts 2014, 10:53 | links
 
Pats esmu sācis ar lazdas kātu,bet jāiet uz progresu.NG- tāds demokrāts,bet neticu-nu neticu.Pieredzei,gan ir nozīme.
17.marts 2014, 12:32 | links
 
netici tu kam, man ?
17.marts 2014, 16:02 | links
 
Demokrātijai.
17.marts 2014, 16:33 | links
 
Tā kā fīderēšanā esmu iesācējs ,liekas ka pirmajā copēšanas reizē ar mīkstāko spici un 60g barotavu nevarēju to nospriegot. Vilka barotavu klāt vai arī kautko netā dariju. Kāts Diamond competition feeder 120. Bez loma gan nepaliku-viens brekšu puika un divas smukas raudas.
17.marts 2014, 18:56 | links
 
Tā kā fīderēšanā esmu iesācējs ,liekas ka pirmajā copēšanas reizē ar mīkstāko spici un 60g barotavu nevarēju to nospriegot. Vilka barotavu klāt vai arī kautko netā dariju. Kāts Diamond competition feeder 120. Bez loma gan nepaliku-viens brekšu puika un divas smukas raudas.

Trasts, 17.marts 2014, 18:56
varbūt pie vainas straume? vai smilšaina grunts paprovē barotavu ar dzelksņiem! vai arī tavs fīderis ir ļoti ciets... varbūt daudz varianti...
17.marts 2014, 19:29 | links
 
Straume it kā nē, vairāk liekas ka spice biku pa cietu.Varbū jāpiemekle mīkstāka. Copes redzēt varēja gan labi-pat ķīsi.
17.marts 2014, 19:38 | links
 
Straume it kā nē, vairāk liekas ka spice biku pa cietu.Varbū jāpiemekle mīkstāka. Copes redzēt varēja gan labi-pat ķīsi.

Trasts, 17.marts 2014, 19:38


Vienkārši nenostiep tik traki, lai spice saliecas. Tik traki aukla spici noliec tikai lielā straumē. Ja ir mierīgs ūdens, auklu nostiep tikai tik daudz, lai spiece mazlietiņ pieliecas un vari redzēt copi uz iztaisnošanos. Pirmkārt, zivis mazāk sajutīs pretestību, otrkārt redzēsi daudz vairāk mazo copīšu, treškārt spice vairāk noamortizēs piecirtienu, nekā tad, ja būsi kātu nospriegojis līdz maksimumam, tobiš līdz barotavas atraušanai no grunts.
17.marts 2014, 19:43 | links
 
Spice jau tikai biki arī ieliecās, likās ka tas ir par maz.
17.marts 2014, 19:51 | links
 
Spice jau tikai biki arī ieliecās, likās ka tas ir par maz.

Trasts, 17.marts 2014, 19:51


japiemēro mīkstāka spice! arī man ir viens tāds fīderis kuram spices ir pa cietu uzliku mikstaku no cita fīdera un nekāda vaina..
17.marts 2014, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager