Fīderi

kur var nopirkt motili
21.maijs 2015, 12:41 | links
 
Bruņinieku iela Milo veikals
21.maijs 2015, 13:15 | links
 
sveiki kollegas, pie bariibaam zemes vietaa var jaukt "augsnes maisijums uz biohumusa bāzes"? - zemi nevienaa veikalaa neatradu, un shis maisiums taads irdens liekas labaak par zemi dereetu - tikai nezinu vai kuudras un velns zin kaadi veel piemaisijumi neaizbaidiis zivis :)

jaazeps, 21.maijs 2015, 11:57


Jautājums, ko tu gribi ar to panākt. Kādēļ klāt liek zemi pie barības - esmu dzirdējis daudz iemeslu. Tam, ka iekrāso tumšāku barību, es vairs nepiekrītu, jo pats esmu praksē pārliecinājie,s ka tas ne sūda nelīdz.

Otrs - padarīt smagāku, ar humusu nez vai tas izdosies

Trešais - lai atšķaidītu un barība nebūtu tik koncentrēta - teorētiski ar humusu to var izdarīt, bet nafig riskēt visu sačakarēt. Paņem kurmja rakumā pie upes dažas saujas un lieta darīta.
21.maijs 2015, 13:18 | links
 
[

Jautājums, ko tu gribi ar to panākt. Kādēļ klāt liek zemi pie barības - esmu dzirdējis daudz iemeslu. Tam, ka iekrāso tumšāku barību, es vairs nepiekrītu, jo pats esmu praksē pārliecinājie,s ka tas ne sūda nelīdz.

Otrs - padarīt smagāku, ar humusu nez vai tas izdosies

Trešais - lai atšķaidītu un barība nebūtu tik koncentrēta - teorētiski ar humusu to var izdarīt, bet nafig riskēt visu sačakarēt. Paņem kurmja rakumā pie upes dažas saujas un lieta darīta.

mirtins, 21.maijs 2015, 13:18[/quote]


ook paldies par info
21.maijs 2015, 13:22 | links
 
Tajā pašā Milo veikalā pavisam nesen vēl bija dažādu viedu zemes - gan smagās, gan vieglās. Bija arī Salmo, bet tur zeme parasti ātri beidzas - varbūt arī vairs nav, bet kā jau daži pareizi teica, saroc kurmju rakumus, un būs pat ļoti ok. Cita lieta, ka nevisās vietās pie upēm tā augsne ir piemērota - pārāk smilšaina īsti nebūs labi, māli arī nederēs :), ja nu vienīgi lielā straumē. Un ne visiem arī ir pieejams kāds zemes pleķis, kur tos kurmju rakumus var saraust - it īpaši pilsētās. Un svešā laukā kaut ko raust arī laikam īpaši labi. Pērkot zemi veikalā tas daudz maz problēmu atrisina - zini kādi būs copes apstākļi, līdz ar to paņem atbilstošo zemi, bet nu tas protams kaut ko maksā...

[

Jautājums, ko tu gribi ar to panākt. Kādēļ klāt liek zemi pie barības - esmu dzirdējis daudz iemeslu. Tam, ka iekrāso tumšāku barību, es vairs nepiekrītu, jo pats esmu praksē pārliecinājie,s ka tas ne sūda nelīdz.

Otrs - padarīt smagāku, ar humusu nez vai tas izdosies

Trešais - lai atšķaidītu un barība nebūtu tik koncentrēta - teorētiski ar humusu to var izdarīt, bet nafig riskēt visu sačakarēt. Paņem kurmja rakumā pie upes dažas saujas un lieta darīta.

mirtins, 21.maijs 2015, 13:18



ook paldies par info

jaazeps, 21.maijs 2015, 13:22[/quote]
21.maijs 2015, 13:35 | links
 
varētu sākt arī ūdeni barības mitrināšanai tirgot, ne visās vietās tak ar čībām pie ūdens tiksi :)))
21.maijs 2015, 14:39 | links
 
To Mirtins

Es ķerot vimbas, uz 20l spaini, liku 2kg Dragon iebarojamo barību un pārējo 50/50 melnzemi + māls. Zemes pievienošana, pēc manām domām, rada iebarojamās barības apjomu un samazina koncentrāciju. Respektīvi, samazinās iebarošanas izmaksas. Mani noteikti profi pludiņmakšķerēšanā, nolīdzinās līdz ar zemi, par šo viedokli, bet tāds nu ir mans uzskats. Pie tam, rezultāts neizpaliek.
21.maijs 2015, 14:46 | links
 
Archey, tavu domu jau sapratu, bet man dzīvojošam Rīgā saraust kurmja rakumus, ja tie nav pie ūdens, kur ķeru, tiešām ir problēma... Un pa svešiem tīrumiem ar lāpstu valkāties man nav patīkami - mani tā neaudzināja.
Bet nu veikalā jau parasti zemi pārsvarā tomēr pērk sportisti, jo tā tomēr ir savādāka zeme. Bieži vien tādu zemi, kā tev konkrētā brīdī vajag, nemaz tā kurā katrā vietā nesarausīsi... Ikdienas copē jā, tur lielākoties kurmja rakumi ir ok un neko īpaši labāku arī nevajag.


varētu sākt arī ūdeni barības mitrināšanai tirgot, ne visās vietās tak ar čībām pie ūdens tiksi :)))

Archey, 21.maijs 2015, 14:39
21.maijs 2015, 14:57 | links
 
tas humuss maksaa maiss litri 20vismaz zem 2eiro - un jau ir irdens, man vismaz liekas ka baigi labs peec konsistences taa teikt :) neesu no riigas un manaa chuhnjaa nevienaa copes veikalaa zemi netirgo biju shodien izbraukaaju visus, un piekritiisiet tachu ka ir eertaak ja garazhaa ar visiem prichendaaliem ir arii zemes maiss nevis katreiz pie upes ar laapstu stagaa un meklee kur kurmis bijis :D
21.maijs 2015, 15:09 | links
 
Labāk tad sarac maisu ar kurmja rakumiem tur, kur tie ir pieejami, un liec garāžā. Humuss tomēr īsti nederēs manā skatījumā :) Vēl ja tur ir klāt kāds mēslojums, tad tādu mest ūdenī arī nebūtu īsti labi...

tas humuss maksaa maiss litri 20vismaz zem 2eiro - un jau ir irdens, man vismaz liekas ka baigi labs peec konsistences taa teikt :) neesu no riigas un manaa chuhnjaa nevienaa copes veikalaa zemi netirgo biju shodien izbraukaaju visus, un piekritiisiet tachu ka ir eertaak ja garazhaa ar visiem prichendaaliem ir arii zemes maiss nevis katreiz pie upes ar laapstu stagaa un meklee kur kurmis bijis :D

jaazeps, 21.maijs 2015, 15:09
21.maijs 2015, 16:21 | links
 
tas humuss maksaa maiss litri 20vismaz zem 2eiro - un jau ir irdens, man vismaz liekas ka baigi labs peec konsistences taa teikt :) neesu no riigas un manaa chuhnjaa nevienaa copes veikalaa zemi netirgo biju shodien izbraukaaju visus, un piekritiisiet tachu ka ir eertaak ja garazhaa ar visiem prichendaaliem ir arii zemes maiss nevis katreiz pie upes ar laapstu stagaa un meklee kur kurmis bijis :D

jaazeps, 21.maijs 2015, 15:09


Ja esi no čuhņas, tad nav problēmu sašķipelēt normālu melnzemi:) Es savulaik pa kurmju rakumiem savācu pļavas melnzemi un ilgi lietoju. Beigās gan sapelēja, jo mājās nebija piemeŗtu glabāšanas apstākļu. ja ir šķūnis, tad vispār labi.

Taču vēlreiz atkārtošu - izdomā priekš kam tev tā zeme - lai padarītu smagāku, atšķaidītu vai ko citu? Tūlīt ūdens temperatūra paaugstināsies un ja nelieto kaut kādus krutos sensasus, tad nafig nevajag šķaidīt to barokli:)
21.maijs 2015, 16:44 | links
 
Humuss ir slieku pārstrādāta organika, tā ka kaut kāds slieku smacenieks tam var piemist. No tā viedokļa varbūt var paeksperimentēt. Varbūt tam ūdenslopam tā sliekas kaka nav vienaldzīga. Tikai kurā virzienā?
22.maijs 2015, 08:48 | links
 
Varat ieteikt spoli priekš salmo elite sensor picker 40 kātiņa. Spoles budžets ir līdz 30 eur
24.maijs 2015, 19:24 | links
 
jaapeerk jauns peecpuses paliktnis:) gribaas kko eertaaku par parasto standarta depo kreeslu. shobriid skatos uz Norfin LINCOLN ( http://www.norfin.info/lv/produkts/norfin-lincoln-3/ ) varbuut kaadam ir un padaliisies info cik labs/slikts - un vai tie kreesla kaaju fiksatori turees 120kg (po bumagam 140 noraadiits)
26.maijs 2015, 16:10 | links
 
Humuss ir slieku pārstrādāta organika, tā ka kaut kāds slieku smacenieks tam var piemist. No tā viedokļa varbūt var paeksperimentēt. Varbūt tam ūdenslopam tā sliekas kaka nav vienaldzīga. Tikai kurā virzienā?
22.maijs 2015, 08:48 | citēt | nosūdzēt | links

Kādēļ tad būtu jātur sliekas sūnās vai biezpienā ?Atbilde- lai atbrīvotos no biokakas....Gaujā gultne ir smilšaina .Kāda v...pēc uz gaišas gultnes veidot tumšu pleķi no melnzemes???
26.maijs 2015, 21:29 | links
 
Jaazeps - es tiko ari tādu pašu krēslu nopirku, bet vel neesmu izmeğinājis, bet domāju būs gana labs, vienīgais mīnus ir uzreiz ka viņš ir paliels un smags, prieks aiznešanas uz copes vietu !
27.maijs 2015, 00:15 | links
 
Humuss ir slieku pārstrādāta organika, tā ka kaut kāds slieku smacenieks tam var piemist. No tā viedokļa varbūt var paeksperimentēt. Varbūt tam ūdenslopam tā sliekas kaka nav vienaldzīga. Tikai kurā virzienā?
22.maijs 2015, 08:48 | citēt | nosūdzēt | links

Kādēļ tad būtu jātur sliekas sūnās vai biezpienā ?Atbilde- lai atbrīvotos no biokakas....Gaujā gultne ir smilšaina .Kāda v...pēc uz gaišas gultnes veidot tumšu pleķi no melnzemes???

Birons, 26.maijs 2015, 21:29


Lai zivīm būtu bail..............DDDDDDD
27.maijs 2015, 08:54 | links
 
Labdien!
Kur var iegadaties sietu bariibas sijashanai? un kadas buutu cenas?
Kadu lielumu ieteiktu ka uiversaalu prieksh iesaceeja?
27.maijs 2015, 12:35 | links
 
wynki
Labdien!
Kur var iegadaties sietu bariibas sijashanai? un kadas buutu cenas?
Kadu lielumu ieteiktu ka uiversaalu prieksh iesaceeja?
27.maijs 2015, 12:35 | citēt | nosūdzēt | links


Malieks jebkuraa lielaa copes veikalaa.Eesmaa ir,bet lielako klaastu redzeju, Milo makšķerlietu veikalu Rīgā, Bruņinieku ielā 43. Tur tev arii visu pastaastiis.
27.maijs 2015, 12:40 | links
 
Sveiki cīņubiedri !

Es neesmu nekāds daiļrunīgais, bet lieta ir sekojoša!

Meklēju sacensību partneri 2015 gada Fiderēšanas sezonai, nopietnu copes partneri (kam ir viss sporta inventārs, startēšanai sacensībās, lai nav jāatgriežas pie pirmsākumiem un jādara viss no sākuma), lai sadarbības laikā varam tikai progresēt un iet uz priekšu, kas gatavs ir veidot savstarpēju sadarbību copes jomā, 2vu cilvēku komandu (sacensībām Latvijā un arī ārpus, treniņu proces, barības gudrību izzināšana, spiegošana , inventāra knifi utt.)
Svarīgi ir, lai vēlmes sakrīt ar iespējām, abiem ! Strādāju ar Sensas barībām un kolēģim arī vajadzēt, jo savādāk nav jēgas sadarbībai!
Maču sapratne, pieredze un vēlme progresēt ir obligāta !

Īsāk, meklēju pārinieku šai sezonai !

Interesentus zavnīt - 29585653 Andris

Es taču teicu, no manis nekāds grāmatu rakstnieks!
27.maijs 2015, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager