Fīderi

Papildinājums:

Sistēma inline. 60gr barotava vidēji stiprā straumē 3m dziļumā. Copēju ap 25m attālumā.
Gum - Drenan power gum, 0.65mm/6,3kg kādi 10cm savienota pie pamatpītenes 1#.
Tad kādi 50-70cm 0.154mm pavada.
10ā nr owner peny hook āķis.
Cilvēcīgs piecirtiens, diezgan vaļīga bremze.

Visi shodi izvadīšanas beigu fāzē.

o.

otinjsh, 29.marts 2016, 21:04


Copēju karpas ar diviem fīderiem. Karpas mazāk nodilst fīderim, kurš ir ļoti elastīgs. Karpās esmu iesācējs. Varbūt vēl kaut kas. Man teica, ka esot stiprāk jāpiecērt
29.marts 2016, 21:49 | links
 
Papildinājums:

Sistēma inline. 60gr barotava vidēji stiprā straumē 3m dziļumā. Copēju ap 25m attālumā.
Gum - Drenan power gum, 0.65mm/6,3kg kādi 10cm savienota pie pamatpītenes 1#.
Tad kādi 50-70cm 0.154mm pavada.
10ā nr owner peny hook āķis.
Cilvēcīgs piecirtiens, diezgan vaļīga bremze.

Visi shodi izvadīšanas beigu fāzē.

o.

otinjsh, 29.marts 2016, 21:04


Pieņemot ka ar In Line domāta slīdošā sistēma. Mans (un ne tikai mans :) ) viedoklis, ka Drenan nav tā labākā izvēle, lai neteiktu vairāk. Amortizācija minimāla un arī pretsavērpēja funkciju veic ne visai. Ieteiktu pamēģināt Browning feedergum 0,8 un Sensas Powergum 1,0. Abas labi stiepjas (ne pa daudz, ne pa maz), un ir pietiekoši stingras lai veiktu pretsavērpēja funkcijas, garums 10-15cm. Kā alternatīva šīm abām Milo powergum 1,2 vai šteker gumija 1,0 sapīta pīnītē.
Nu un vēl tāds ieteikums, pārāk neaizrauties ar spoles bremzes atlaišanu. :)
29.marts 2016, 21:50 | links
 
...
Man teica, ka esot stiprāk jāpiecērt

diametrs, 29.marts 2016, 21:49


Ja tas attiecībā uz gamu, tad nē.
Pie pītās pamatauklas piecirtiens vienāds kā ar gamu, kā bez.
29.marts 2016, 22:07 | links
 
Lavakar, tākā uz fīderi esmu iesācējs, ir daži jautājumi.

1. Kurā brīdī piecirst? Kad kāts nedaudz tīrina?
2. Kurš ir vēlamais āķa izmērs, vimbam, breksis,karūsas,utt.
3. Ko labāk iesakāt zvaniņu iekaramo, jeb uz kāta?

Biju vakar Lielupē, tirinaja kātu ik pa laikam, zvaniņu kratīja, pa 3 h neko nedabūju ārā, sāku domāt vai par ātru piecirtu,jeb āķis neieķer, uz baltajiem, kādus 5 uz āķa liku. Bet kā vilku tā nekā, tīrītāja stipri. Paldies jau iepriekš.
1.aprīlis 2016, 21:06 | links
 
Lavakar, tākā uz fīderi esmu iesācējs, ir daži jautājumi.

1. Kurā brīdī piecirst? Kad kāts nedaudz tīrina?
2. Kurš ir vēlamais āķa izmērs, vimbam, breksis,karūsas,utt.
3. Ko labāk iesakāt zvaniņu iekaramo, jeb uz kāta?

Biju vakar Lielupē, tirinaja kātu ik pa laikam, zvaniņu kratīja, pa 3 h neko nedabūju ārā, sāku domāt vai par ātru piecirtu,jeb āķis neieķer, uz baltajiem, kādus 5 uz āķa liku. Bet kā vilku tā nekā, tīrītāja stipri. Paldies jau iepriekš.

ronijs_bergs, 1.aprīlis 2016, 21:06

Paskaties kadu NG raidijumu par Fideri un gusi atbildes uz visiem saviem jautajumiem!
1.aprīlis 2016, 22:11 | links
 
Šorīt atklāju fiderēšanas sezonu Daugavā. Nekas īpašs, lai rakstītu forumā :) Īpašs ir tas, ka četras copes un četras zivis krastā (raudas, plicis, finieris). Neviena tukša cope, neviena tirināšana :))
2.aprīlis 2016, 11:33 | links
 
Lavakar, tākā uz fīderi esmu iesācējs, ir daži jautājumi.

1. Kurā brīdī piecirst? Kad kāts nedaudz tīrina?
2. Kurš ir vēlamais āķa izmērs, vimbam, breksis,karūsas,utt.
3. Ko labāk iesakāt zvaniņu iekaramo, jeb uz kāta?

Biju vakar Lielupē, tirinaja kātu ik pa laikam, zvaniņu kratīja, pa 3 h neko nedabūju ārā, sāku domāt vai par ātru piecirtu,jeb āķis neieķer, uz baltajiem, kādus 5 uz āķa liku. Bet kā vilku tā nekā, tīrītāja stipri. Paldies jau iepriekš.

ronijs_bergs, 1.aprīlis 2016, 21:06

feederim jaskatas uz spiciiti,kadu zvaninju vai citu grabulju.
2.aprīlis 2016, 14:54 | links
 
Fīderim nevajag nekādus grabuļus un zvanus- copes nosaka pēc spicītes kustībām/raustīšanās. Vienīgi vēdzeļu copē var uzlikt grabuli, jo tad nesēž un spici nevēro, kā tas notiek standarta fīderēšanā
2.aprīlis 2016, 17:35 | links
 
pienaks tas bridis, ka bus vien jasledz iegsa baitrunerits, vai jakar grabulis, jo **** cik reali ir 8h blenzt uz spici. ;)
3.aprīlis 2016, 22:56 | links
 
pienaks tas bridis, ka bus vien jasledz iegsa baitrunerits, vai jakar grabulis, jo **** cik reali ir 8h blenzt uz spici. ;)

mailite, 3.aprīlis 2016, 22:56


Tieši tik pat reāli, cik stundas reāli esi gatavs makšķerēt ar fīderi. :)
Ja nespēj visu copes laiku vērot spici un jāsāk kārt visādi grabuļi, tad var protams makšķerēt arī tā, bet kāds gan tam visam vairs sakars ar fīdermakšķerēšanu? :)
4.aprīlis 2016, 00:17 | links
 
piekrītu jankam
4.aprīlis 2016, 08:13 | links
 
pienaks tas bridis, ka bus vien jasledz iegsa baitrunerits, vai jakar grabulis, jo **** cik reali ir 8h blenzt uz spici. ;)

mailite, 3.aprīlis 2016, 22:56

Pludiņ makšķerēšanā tak arī visu laiku jāvēro pluds!))
4.aprīlis 2016, 08:19 | links
 
Šorīt atklāju fiderēšanas sezonu Daugavā. Nekas īpašs, lai rakstītu forumā :) Īpašs ir tas, ka četras copes un četras zivis krastā (raudas, plicis, finieris). Neviena tukša cope, neviena tirināšana :))

kola, 2.aprīlis 2016, 11:33


Kola apsveicu! 100% realizācija negadās bieži. Man vienreiz tā bija kādā pagājušajā vai aizpagājušajā sezonā - viena cope un viena zivs :D
4.aprīlis 2016, 09:49 | links
 
Jā, fīders ir manta! Vakar , vimbu copē, kamēr vīri ar klasisko grunteni un pludiņmakšķerēm man apkārt spriedelēja par auksto ūdeni un necopi, tikmēr man ar fīderi 12 krietnas vimbas piecās stundās. Bija gan viena lieta- zivs kaprīzas un, kad saķumā bija pavadiņa 0,18, neņema. Kad uzliku 0,14 , lieta aizgāja. Nu pret pavadiņas pārraušanu, kad pieķerās 800gr. vimba, ļoti labi palīdzēja fīdergumija starp pavadiņu un pīto auklu. Tajā vietā ar pludiņmakšķeri un tievu pavadiņu nevarēja, jo apakšā vecā zāle, kas reāli rāva puš to 0,14. Nu ar fīderi , tomēr, mazāka kustība - ''pakāsu'' kādas piecas pavadiņas.
4.aprīlis 2016, 10:47 | links
 
Šorīt pamēģināju klasisko feeder copi Irbes upē...kamēr neuznāca lietus un stiprs vējš, varēja smuki pavilkt, rezumē - 12 asari, 10 raudas un 2 lielas vimbas, esmu feeder iesācējs, tādēļ vēl daudz jāmācās, piemēram, noturēt "točku", ok ne asakas.
6.aprīlis 2016, 17:28 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?
6.aprīlis 2016, 21:04 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04

Varbūt tu domā amartizator auklu, jeb gumiju? Tad lielākajos copes veikalos paprasi jābūt 1-1.2 mm
6.aprīlis 2016, 21:23 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04


Nekādīgi nevaru iebraukt- priekš kam to vajag likt uz fīdera? Vot nevaru un viss. Zivis copē, zivis izvelk. Nu na..j
6.aprīlis 2016, 21:28 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04

Nekādīgi nevaru iebraukt- priekš kam to vajag likt uz fīdera? Vot nevaru un viss. Zivis copē, zivis izvelk. Nu na..j

shaiba, 6.aprīlis 2016, 21:28







Varbūt ir domāts "shoklider", ko izmanto pie pītās auklas karpai, bet, ar to tālam fīderim riņķus ķer...!
7.aprīlis 2016, 01:15 | links
 
Sveiki!

Man te lasot diskusijas radās jautājums-KAS ir FĪDERGUMIJA?Varbūt kāda bile kur ir? un kam tā domāta?
18.aprīlis 2016, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager