Fīderi

Tiešam jājautā - vai uz Google uzlikts bans? https://www.youtube.com/watch?v=dx4RC26tM8M
18.aprīlis 2016, 16:42 | links
 
Sveiki!

Man te lasot diskusijas radās jautājums-KAS ir FĪDERGUMIJA?Varbūt kāda bile kur ir? un kam tā domāta?

mayway, 18.aprīlis 2016, 15:21

Nevajadzīga lieta, kura aizņem lieko vietu.
18.aprīlis 2016, 17:37 | links
 
Es gan teiktu ka vajadzīga lieta ja makšķerē ar tievu pavadiņu un pīto auklu. Ļoti labi amortizē rāvienus.
18.aprīlis 2016, 17:42 | links
 
Pagaidām man ar ir vairāk pozitīvu sajūtu, kā otrādi.

Es te savā galvā saliku sekojošu vienādojumu:
Pītā aukla + gabaliņš feedergum = (~) monofīlā aukla.

Jebšu copējot ar diegu, izvadīšanas laikā tiek radīti monofīlās auklas plusi.
Monāžai ir vairāk amortizācijas, līdz ar to mazāk shodu, iespēja izmantot tievākas pavadiņas utml.

o.
18.aprīlis 2016, 17:52 | links
 
Iejiet http://feeder.lv/ un lasiet ko vēlaties.
18.aprīlis 2016, 17:54 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04

Nekādīgi nevaru iebraukt- priekš kam to vajag likt uz fīdera? Vot nevaru un viss. Zivis copē, zivis izvelk. Nu na..j

shaiba, 6.aprīlis 2016, 21:28



nu nu.... Uzliec 0.08-0.10mm pavadiņu un pamēģini izvilkt 2 kg breksi bez feedergum vai stekergumijas amortizatora!!
18.aprīlis 2016, 18:14 | links
 
Gadus četrus copēju ar fīderi un tā arī ne reizi neesmu padzirdējis iekšējo balsi sākām - a mož liec monofilo auklu, a mož liec feedegum. A mož barotavas ar amortizatoriem? :) Nav ne pārmērīgu shodu ne kādu citu joku. Ne 2 kg brekšiem, ne vimbām.
To gumiju lietošana nav bikiņ tā kā ar māņticību saistīta? Sak - pirms copes rokām nagus nedrīkst griezt, auklu plēsīs. Jā mīksts kāts, ko tur vēl gumijai darīt?
18.aprīlis 2016, 19:45 | links
 
Pilnībā piekrītu. Man ar liekas, ka tam visam lielas jēgas nav.
Gadus četrus copēju ar fīderi un tā arī ne reizi neesmu padzirdējis iekšējo balsi sākām - a mož liec monofilo auklu, a mož liec feedegum. A mož barotavas ar amortizatoriem? :) Nav ne pārmērīgu shodu ne kādu citu joku. Ne 2 kg brekšiem, ne vimbām.
To gumiju lietošana nav bikiņ tā kā ar māņticību saistīta? Sak - pirms copes rokām nagus nedrīkst griezt, auklu plēsīs. Jā mīksts kāts, ko tur vēl gumijai darīt?

Slinkais, 18.aprīlis 2016, 19:45
18.aprīlis 2016, 19:53 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04

Nekādīgi nevaru iebraukt- priekš kam to vajag likt uz fīdera? Vot nevaru un viss. Zivis copē, zivis izvelk. Nu na..j

shaiba, 6.aprīlis 2016, 21:28


nu nu.... Uzliec 0.08-0.10mm pavadiņu un pamēģini izvilkt 2 kg breksi bez feedergum vai stekergumijas amortizatora!!

dziivniex, 18.aprīlis 2016, 18:14

Nekad nav bijusi vajadzība pavadai likt 0.10... lieku 0.17 fljurki un viss ir normāli
18.aprīlis 2016, 19:58 | links
 
Varbuut viiri zin kautko par fidergam tas ir akartizator aukla!! varbuut var nopirkt arii pie mums?

valdens626, 6.aprīlis 2016, 21:04

Nekādīgi nevaru iebraukt- priekš kam to vajag likt uz fīdera? Vot nevaru un viss. Zivis copē, zivis izvelk. Nu na..j

shaiba, 6.aprīlis 2016, 21:28


nu nu.... Uzliec 0.08-0.10mm pavadiņu un pamēģini izvilkt 2 kg breksi bez feedergum vai stekergumijas amortizatora!!

dziivniex, 18.aprīlis 2016, 18:14
Nekad nav bijusi vajadzība pavadai likt 0.10... lieku 0.17 fljurki un viss ir normāli

shaiba, 18.aprīlis 2016, 19:58


līdz laikam ;)
18.aprīlis 2016, 21:03 | links
 
Kāds nepadalītos ar info kur Ventspilī iespejams iegādāties mušu kāpurus vai motilus?
18.aprīlis 2016, 21:06 | links
 
Kāds nepadalītos ar info kur Ventspilī iespejams iegādāties mušu kāpurus vai motilus?

Gausha, 18.aprīlis 2016, 21:06

visos makšķernieku veikalos, gan T/C Tobago, gan zem veikala Optimus Mēbeles uz Lielā prospekta ielas, gan veikalā Medniekiem un Makšķerniekiem , kas ir netālu no Saules un Lielā prospekta krustojuma.
18.aprīlis 2016, 21:36 | links
 
Kāds nepadalītos ar info kur Ventspilī iespejams iegādāties mušu kāpurus vai motilus?

Gausha, 18.aprīlis 2016, 21:06
visos makšķernieku veikalos, gan T/C Tobago, gan zem veikala Optimus Mēbeles uz Lielā prospekta ielas, gan veikalā Medniekiem un Makšķerniekiem , kas ir netālu no Saules un Lielā prospekta krustojuma.

dev, 18.aprīlis 2016, 21:36

Liels paldies.
18.aprīlis 2016, 21:37 | links
 
Nu ok!Par fīdergumiju skaidrs, kam tā domāta.Paldies par atbildēm!Bet radās jautājums-VAI fīdergumijām ir vairāki izmēri?Cik te redzēju veikalā ir tikai 0.8.
19.aprīlis 2016, 15:59 | links
 
Es arī, makšķernieku bodēs, esmu redzējis viena izmēra. Bet cita izmēra meklē ''pērļotāju'' ( tie kas izšuj pērlītes-ir tāds hobijs) bodēs . Viena tāda ir Alfā, ja iet pa koridoru no kino puses, labajā pusē. Nu cena arī ir krietni lētāka . Nu nav tas makšķernieku uzcenojums, jo tie pērļotāji nav tik naudīgi. Manta ( materiāls ) ir tas pats. Prasīt elastīgo diegu :).
19.aprīlis 2016, 18:57 | links
 
Nu ok!Par fīdergumiju skaidrs, kam tā domāta.Paldies par atbildēm!Bet radās jautājums-VAI fīdergumijām ir vairāki izmēri?Cik te redzēju veikalā ir tikai 0.8.

mayway, 19.aprīlis 2016, 15:59


Ir arī 1,0 un 1,2. Man pašam ar 1,0 pilnīgi pietiek.
19.aprīlis 2016, 20:43 | links
 
No personīgās pieredzes varu teikt tā, ka pērļotavas 'elastīgais diegs' nederēs copei.. Tas ir ļoti elastīgs (kas copei itkā būtu labi), bet tik pat arī neizturīgs.
No copei domātajām feedergum pārbaudījis esmu Drennan un Browning.
Drennan ir diezgan pacieta, ne pārāk elastīga, bet tests laikam bija līdz 6,5kg.
Pats esmu apstājies pie Browning. Patīk elastīgums, un arī gana izturīga.
19.aprīlis 2016, 21:22 | links
 
Hei, zinātāj!

Pirmo reiz sasēju paternoster, bet katrā metienā pavada sataisīja ap pamatauklu pamatīgu gogelmogel. Pietika pacietības 3im iemetieniem līdz atgriezos pie running/inline sistēmas.

Kas tam varētu par iemeslu? Parāk īss vai mīksts atvods? Pārāk gara kāja? Kas cits? Moš ir kādi pamatalgoritmi pie kā pieturēties?

Sistēmu sēju uz 0.4mm fļurika.

Pāldies!
o.
20.aprīlis 2016, 18:46 | links
 
Hei, zinātāj!

Pirmo reiz sasēju paternoster, bet katrā metienā pavada sataisīja ap pamatauklu pamatīgu gogelmogel. Pietika pacietības 3im iemetieniem līdz atgriezos pie running/inline sistēmas.

Kas tam varētu par iemeslu? Parāk īss vai mīksts atvods? Pārāk gara kāja? Kas cits? Moš ir kādi pamatalgoritmi pie kā pieturēties?

Sistēmu sēju uz 0.4mm fļurika.

Pāldies!
o.

otinjsh, 20.aprīlis 2016, 18:46



Cik gadījies pašam siet - cilpai, pie kuras sien pavadiņu, jābūt zem pievienotas barotavas, ja sistēmu tur vertikāli. Es atzīstu tiki šo sistēmu un dažreiz sienu uzreiz uz pamatauklas.
20.aprīlis 2016, 19:45 | links
 
Es tieši sāku lietot tikai paternoster sistēmu, jo tajā nekas un nekur neķerās. Protams, cilpai, kur pieliek pavadu, jābūt 1..2cm zem barotavas. Tas ir svarīgi.
21.aprīlis 2016, 09:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager