Fīderi

Pošos pamazām :)
7.aprīlis 2017, 23:33 | links
 
Tiešām neviens nezin kur var izrakt 120 gr plastmasas barotavas?
10.aprīlis 2017, 19:21 | links
 
140g Sensas pa 2 ar kapeikām bija Daugavgrīvas Salmo.
10.aprīlis 2017, 19:27 | links
 
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.
10.aprīlis 2017, 20:08 | links
 
[quote=487260]Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

Nezinu barotavām nav ne vainas !!!! Kautgan man top barotavas ir no Drennan bet Sensas ar ir ok!!!
10.aprīlis 2017, 22:48 | links
 
Sveiki. Ja kadam interese, esmu izveidojis WhatsApp grupu makskerniekiem, viss par un ap copi. 24505898
11.aprīlis 2017, 14:39 | links
 
Sveiki biedri fīderisti. Iesakiet padomus, kā Jūs uz auklas atliekat cilpu, vai ko citu, tā lai iemetieni būtu pēc iespējas precīzāki vienā vietā.
12.aprīlis 2017, 11:41 | links
 
Ronijs:
Kad esi tavuprāt atradis īsto punktu, auklu klipsē uz spoles kasetes esošajā klipsī. Tā būsi drošs, ka metīsi vienā attālumā. Lai būtu drošs arī par precizitāti horizontā, vēlams izvēlēties nekustīgu objektu pretējā krastā, kas kalpos kā orientieris iemetienā.
Lai apslāpētu auklas triecienu pret klipsi, ļoti ieteicams kātu pacelt gaisā. Tas to amortizēs teicami. Ja ir kāda neliela kļūda iemetiena virzienā, to iespējams nedaudz labot kamēr kormene lido, kātu noliecot pa labi vai pa kreisi. Atkarībā uz kuru pusi jālabo.
Veiksmi vēlot šo rezultatīvo un interesanto copes veidu apgūstot.
o.
12.aprīlis 2017, 12:06 | links
 
.. tas nav uzbrauciens un nekā personīga, viss OK-i, bet man domāt, ka to klipsi labāk likt mierā, un uzreiz mēginat piešauties mest precīzi... jo var gadities, ka *paņem* tas pats sazāns,,,un..........
tirsā darbs un materiāls, kā ies, tā aizies :)
12.aprīlis 2017, 12:16 | links
 
.. tas nav uzbrauciens un nekā personīga, viss OK-i, bet man domāt, ka to klipsi labāk likt mierā, un uzreiz mēginat piešauties mest precīzi... jo var gadities, ka *paņem* tas pats sazāns,,,un..........
tirsā darbs un materiāls, kā ies, tā aizies :)

bushmans, 12.aprīlis 2017, 12:16


3 gadu garumā vēl nav bijis gadījums, kad dēļ klipša kaut kas aizietu! :)
12.aprīlis 2017, 12:22 | links
 
Nu, ejot copēt, tomēr cilvēks zin uz ko iet un to arī mērķtiecīgi ķer. Cik copmaņa mūža laikā tā netīšām paņem tāds sazāns? Kādam jau gadās protams.
Ja iet uz karpiņām apzināti, tad protams klipsēties nav ieteicams. :)
Ķerot to pašu breksīti, vimbiņu, raudiņu klipsēties ieteicams!
o.
12.aprīlis 2017, 12:23 | links
 
Sveiki biedri fīderisti. Iesakiet padomus, kā Jūs uz auklas atliekat cilpu, vai ko citu, tā lai iemetieni būtu pēc iespējas precīzāki vienā vietā.

Ronijs, 12.aprīlis 2017, 11:41


Nesmu fīderists, savulaik karpu copē lietjām izturīgu gumiju spilgtā krāsā, mazliet piešajot roku pat naktī var precīzu distanci uzmest +/- 100 m attālumā. Izmantojām tjipa "aviācijas" gumiju, netraucē.
12.aprīlis 2017, 12:23 | links
 
.. :) zināju, ka bus argument, ka pa trim vai cik gadiem nav gadijies,,,bet kapēc tad viens no pirmajiem argumentiem par grunteņosanu ir, ka uz gruntenem BIEŽI ņem ij līdakas, ij zanderi, ij laši un taimini !!!
Bet nu neba es uzstāju,,,tik vien, ka tāda iespēja pastāv ! (informēts - pasargāts) :)
Pats sakotnēji izmantoju gumijas gredzenu, tjip kā eholotes.lv saka !
12.aprīlis 2017, 12:32 | links
 
.. :) zināju, ka bus argument, ka pa trim vai cik gadiem nav gadijies,,,bet kapēc tad viens no pirmajiem argumentiem par grunteņosanu ir, ka uz gruntenem BIEŽI ņem ij līdakas, ij zanderi, ij laši un taimini !!!
Bet nu neba es uzstāju,,,tik vien, ka tāda iespēja pastāv ! (informēts - pasargāts) :)
Pats sakotnēji izmantoju gumijas gredzenu, tjip kā eholotes.lv saka !

bushmans, 12.aprīlis 2017, 12:32


Neskaidri uzrakstīju - gumijas gabaliņu sien uz auklas un vienkārši skatās uz spoli iemetiena laikā. Tad ar roku bremzē. Ja ir ekstrēmi apstākļi - piemēram - cope notiek pie pretējā krasta sienas vai ķerājiem - tad pēc iemetiena - atklipsējas, pirms izvilkšanas klipsējas ciet, bet fīderī jau mētāšana ir gana intensīva, nav kā karpās. Ne asakas!
12.aprīlis 2017, 12:42 | links
 
.. :) pārpratums !
Es liku gumijas gredzenu, būtība pilda bremžu funciju, kā pacelts makšķeres gals, bet extremā gadijumā, ļauj vilkt āra auklu !
12.aprīlis 2017, 12:49 | links
 
He nu es klipsēju vienmēr! arī uz zandartiem un vēdzelēm!!! Bet karpām iekrāsoju auklu un taisu tukšo iemetienu pietinu līdz atzīmei ieklipsēju iemetu laižu vaļā klipsi! Bet ja nau cope ieklipsēju:)))
12.aprīlis 2017, 14:50 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08


Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi
13.aprīlis 2017, 13:56 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08

Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi

feeder_bream, 13.aprīlis 2017, 13:56

Smagās virs 80gr. esmu aizmetis vairākas atlocoties svinam.
13.aprīlis 2017, 15:11 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08

Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi

feeder_bream, 13.aprīlis 2017, 13:56
Smagās virs 80gr. esmu aizmetis vairākas atlocoties svinam.

juliuss, 13.aprīlis 2017, 15:11


Man ar kādas 3 ir aizlidojušas, tagad pērku depiņā pa EUR 1.75 melnās, kantainās.
13.aprīlis 2017, 15:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager