Fīderi

Varbūt kāds var padalīties iespaidos par team salmo tournament 90 feeder kātiņu? Ir doma iegādāties, vai tomēr par to naudu skatīties kādā citā virzienā?

docis., 24.aprīlis 2017, 16:13

Man tāds ir. Kāts ir labs. Kāta akcija - es teiktu, ka velk tā kā uz "mīksto", parabolisko pusi, bet ne pārāk. Met labi. Zivis vilkt kaifs. Barotavām līdz gramiem 50..60 būs pašā laikā. Bet nav problēmu arī ar smagākām, tikai nebūs tik komfortabli iemetienā.
Ā, un ir viens nosacīts mīnuss - rezerves spicītes cena 15 EUR :-(

null, 24.aprīlis 2017, 23:24



Nu kātam virs 150 eiro, spices cena 15 ir ok. Parasti tādu kātu analogiem cenas svārstā no 20 - 30 eiro! Galvenais lai to spici var bes problēmām iegādāties!
25.aprīlis 2017, 10:10 | links
 
Paldies par atbildēm, fīderīts domāts vēlam pavasarim - vasaras sezonai - Lielupe, Venta, šad tad Daugava, ar mērķi breksis. Barotavas svārstās no 40 - 80 gr pārsvarā, tā kā liekās, ka būs labs :))

docis., 25.aprīlis 2017, 09:41


Es uzskatu, ka šis kāts nav tāmešanas kāts. Skatoties tevis nosauktās ūdenstilpnes tā vien prasās pēc tāda. Ventai varbūt nevajag tos 50+m, bet Daugava un Lielupe gan bieži tā vien prasa copēt 50+m. 90ais tūrnaments ir ļoti labs kāts, bet, lai lādētu 60gr barotavu ar bārību ap 50+m, ja vel vējš....
Tad jau pa to naudu ieteiktu kādu labu daļnabojšiku piemeklēt. Eku NG no Sensas kauko šogad ieved, uzjautā viņam.
o.
25.aprīlis 2017, 10:47 | links
 
Paldies par atbildēm, fīderīts domāts vēlam pavasarim - vasaras sezonai - Lielupe, Venta, šad tad Daugava, ar mērķi breksis. Barotavas svārstās no 40 - 80 gr pārsvarā, tā kā liekās, ka būs labs :))

docis., 25.aprīlis 2017, 09:41

Būs, būs labs un ne tikai vēlam pavasarim un vasarai. Ar šo kātu brīvi var strādāt ar svariem līdz 150 gramiem (barotava ar barību), un 120 gramus šis kāts spēj raidīt 60+ metrus, praktiski tikai uz kāta elastības rēķina.
25.aprīlis 2017, 18:22 | links
 
Jautājums!
Kur var nopirkt normālas spicītes fīderim, montāžas diametrs 2.5mm/aptuveni/?
25.aprīlis 2017, 19:48 | links
 
Jautājums!
Kur var nopirkt normālas spicītes fīderim, montāžas diametrs 2.5mm/aptuveni/?

vitenahemots, 25.aprīlis 2017, 19:48


Salmo Durbes iela serviss un Esma Brīvības iela :))) par citiem nezinu ;)
25.aprīlis 2017, 20:01 | links
 
Jautājums!
Kur var nopirkt normālas spicītes fīderim, montāžas diametrs 2.5mm/aptuveni/?

vitenahemots, 25.aprīlis 2017, 19:48

Salmo Durbes iela serviss un Esma Brīvības iela :))) par citiem nezinu ;)

coolfeeder, 25.aprīlis 2017, 20:01


Galvenais paņem līdz to posmu kurā liekas spice!!!!
25.aprīlis 2017, 20:02 | links
 
Jautājums!
Kur var nopirkt normālas spicītes fīderim, montāžas diametrs 2.5mm/aptuveni/?

vitenahemots, 25.aprīlis 2017, 19:48

Salmo Durbes iela serviss un Esma Brīvības iela :))) par citiem nezinu ;)

coolfeeder, 25.aprīlis 2017, 20:01

Galvenais paņem līdz to posmu kurā liekas spice!!!!

coolfeeder, 25.aprīlis 2017, 20:02



Paldies!
25.aprīlis 2017, 20:06 | links
 
Un paša kāta testu, vismaz nofočē + spices nākamais posms diametram
25.aprīlis 2017, 21:19 | links
 
Un paša kāta testu, vismaz nofočē + spices nākamais posms diametram

RaitisO, 25.aprīlis 2017, 21:19



Tests bija max 150gr., nekad nelūza, bet nakts cope...!
25.aprīlis 2017, 22:20 | links
 
Es uzskatu, ka šis kāts nav tāmešanas kāts. Skatoties tevis nosauktās ūdenstilpnes tā vien prasās pēc tāda. Ventai varbūt nevajag tos 50+m, bet Daugava un Lielupe gan bieži tā vien prasa copēt 50+m. 90ais tūrnaments ir ļoti labs kāts, bet, lai lādētu 60gr barotavu ar bārību ap 50+m, ja vel vējš....
Tad jau pa to naudu ieteiktu kādu labu daļnabojšiku piemeklēt. Eku NG no Sensas kauko šogad ieved, uzjautā viņam.
o.

otinjsh

Pavasarī pie Baltās, ķeru vimbas/brekšus ar diviem 90 desmitniekiem tournamentiem. Iemetiena attālums ar 50/60g. barotavu tik pat tāls, kā kolēğiem ar 120mitniekiem+. (Protams viss atkarīgs no štrumu smalkuma:))
Vasarā, Lielupes augšpusē lietoju divus 70desmitniekus tournamentus. Ar 30/40g. barotavām strādā perfekti, copes izjūtas super, neredzu nekādu vajadzību pēc kā smagākas artilērijas :)
25.aprīlis 2017, 22:59 | links
 
Un paša kāta testu, vismaz nofočē + spices nākamais posms diametram

RaitisO, 25.aprīlis 2017, 21:19


Tests bija max 150gr., nekad nelūza, bet nakts cope...!

vitenahemots, 25.aprīlis 2017, 22:20


Kad brauksi pie spicītes meistara, tad viņam vajadzēs copenes testu un spices nākamā poposma diametru...
26.aprīlis 2017, 18:55 | links
 
Kungi!

Esmu bik apmaldījies auklu labirintā. Kaukā agrāk kauko pirku un bija ok. Pat neatceros kas pa zīmolu bija.
Pēdējā laikā 3x esmu iegrābies tā kaut kā nelabi. Vai nu auklas plakanas un plūksnājas vai arī plīst bieži. Tā jau līdz besim.
Moš varat tā ieteikt kādu veiksmīgu zīmolu pīto auklu lauciņā #1 - #1.5 ar kurām jūs darbojaties un bēdu nezināt.
o.
3.maijs 2017, 14:22 | links
 
Kungi!

Esmu bik apmaldījies auklu labirintā. Kaukā agrāk kauko pirku un bija ok. Pat neatceros kas pa zīmolu bija.
Pēdējā laikā 3x esmu iegrābies tā kaut kā nelabi. Vai nu auklas plakanas un plūksnājas vai arī plīst bieži. Tā jau līdz besim.
Moš varat tā ieteikt kādu veiksmīgu zīmolu pīto auklu lauciņā #1 - #1.5 ar kurām jūs darbojaties un bēdu nezināt.
o.

otinjsh, 3.maijs 2017, 14:22


Guru Pulse 8. Bet tāda diametra striķus vini nepiedāvā.
3.maijs 2017, 15:18 | links
 
Kungi!

Esmu bik apmaldījies auklu labirintā. Kaukā agrāk kauko pirku un bija ok. Pat neatceros kas pa zīmolu bija.
Pēdējā laikā 3x esmu iegrābies tā kaut kā nelabi. Vai nu auklas plakanas un plūksnājas vai arī plīst bieži. Tā jau līdz besim.
Moš varat tā ieteikt kādu veiksmīgu zīmolu pīto auklu lauciņā #1 - #1.5 ar kurām jūs darbojaties un bēdu nezināt.
o.

otinjsh, 3.maijs 2017, 14:22

Sunline,varivas,YGK,tiesa gan auklas nav lētas,bet nu cik man ir bijusi darīšāna neko sliktu par šo brendu auklām nevaru pateikt.... :)
3.maijs 2017, 15:56 | links
 
Pag, jūs par auklām fidermakšķerei runājat vai vispār? Interesē tieši fīdercopei.
o.
3.maijs 2017, 16:06 | links
 
Pag, jūs par auklām fidermakšķerei runājat vai vispār? Interesē tieši fīdercopei.
o.

otinjsh, 3.maijs 2017, 16:06


Nemāku teikt gan par fīderi,es tikai ar spiningu makšķerēju,bet nu noteikti aŗī priekš fīdera šiem brendiem auklas ir labas... :)
3.maijs 2017, 16:15 | links
 
Es kādus gadus atpakaļ biju nopircis Salmo feedera pīto , laikam šādu http://www.salmoru.com/info/test/76639/. Nu pat vairāk kā OK pēc cenas/labuma. Protams , diametrs lielāks kā rakstīts , bet izturība normāla un pēc divu gadu lietošanas, nekas slikts nebija. Tik, rādās , laikam Salmo šādu vairāk neieperk. Varbūkt kādā viņu bodē vēl ir aizķērusies. Nu , otrs variants ir Ķīna. Tur gan laimes spēle. Var būt pat ļoti laba pa nieka naudām un var būt pilnīga draza. Par diametra baudīšanu: rupji sasienu parastā mezglā, riktīgi savelku un nomēru ar mikrometru. Par ''firmu'' super-puper dārgajām. Ne katreiz tā cena atbilst kvalitātei. Un , ja nobruks no spoles un sasiesies murskulī, tad vieglāk ap sirdi nogriezt un izmest lēto , nevis pa 50 eur 100 metros. Spiningam varbūt no svara, bet ne fīderim. Galvenais lai būtu apaļa un izturība/diametrs +/-.
3.maijs 2017, 16:52 | links
 
otinjsh [03.05.17]: Kungi!

Esmu bik apmaldījies auklu labirintā. Kaukā agrāk kauko pirku un bija ok. Pat neatceros kas pa zīmolu bija.
Pēdējā laikā 3x esmu iegrābies tā kaut kā nelabi. Vai nu auklas plakanas un plūksnājas vai arī plīst bieži. Tā jau līdz besim.
Moš varat tā ieteikt kādu veiksmīgu zīmolu pīto auklu lauciņā #1 - #1.5 ar kurām jūs darbojaties un bēdu nezināt.
o.
Cormoran CORASTRONG FEEDER BRAID SUPER FAST SINKING
Ļoti laba pītā aukla, kas veidota tieši feeder prasībām. Grimst ātri, liela izturība, nemet pūku.
5.maijs 2017, 15:02 | links
 
Man jautājums.
Vai teleskopiskais kāts, piemēram, Salmo Diamond feeder ir būtiski sliktāks, par tā paša kāta 3 posmu versiju?
Labprāt eju līdz upei (Daugavai) ar kājām, sanāk iet pa pilsētu un man labpatīk visu inventāru glabāt somā papildus diskrētumam:)
Paldies!
23.maijs 2017, 10:41 | links
 
Speceni nepateikšu, bet liek aizdomāties fakts, kādēļ praktiski 90% spiningu un fīderu ir tieši saliekami,nevis izvelkami.
23.maijs 2017, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager