Fīderi

 
Fīderu montāžas shēmas
3.jūlijs 2008, 20:51 | links
 
es izmantoju 5. no augšas tikai tājā pusē, kur ir barotava aukla ir kādi 10 cm garāka nekā otrā pusē, tā arī sanāk nesimetriskā cilpa
4.jūlijs 2008, 08:21 | links
 
bazels- tu izmanto "Петлевая оснастка для ловли на течении (скрутка)" shito sistēmu?
Nu un kāda viņa ir efektīga?
4.jūlijs 2008, 19:48 | links
 
katra zina labak nekā ar pretsaverpeju tok ir
5.jūlijs 2008, 08:45 | links
 
Sveiki!
Vai šis kāts būs labs fīderēšanai?

5.jūlijs 2008, 21:26 | links
 
Būs normāls,marex.
6.jūlijs 2008, 19:34 | links
 
Paldies!
Hooked tu arī ķer ar fīdermakšķeri?
Kādu sistēmu tu izmanto?Pretsavērpēja?
6.jūlijs 2008, 19:35 | links
 
Marek
Tas kāts ir no lētā gala, principā nekāda vaina, ja nav naudas labākai mantai var pirkt.
6.jūlijs 2008, 20:37 | links
 
Marex.Fīderēšanu sāku apgūt šajā pavasarī,kad izstādē Ķīpsalā nopirku kātu (3.30m,tests-60-90) no lētā gala.Informāciju smeļos internetā krieviņu lapās,jo starp maniem draugiem nav pieredzējušu fīderistu.Patlaban ar mainīgiem rezultātiem ķeru breksīšus,bet pavasarī ķēru arī vimbas un karūsas.Manuprāt vimbām pavasarī prasījās cietāks kāts,bet citādi-pa pirmo.Brekšu ķeršanai izmantoju nesimetrisko cilpu,kas skaitās diezgan jūtīga,bet esu lietojis arī prtsavērpšanās caurulīti. Aukla man ir monofīlā,bet esu nobriedis pāriet uz pīto,kas noteikti labāk parādīs katru knakstīšanos gar ēsmu,tikai baidos,kas notiks ar pavadiņu,kad būšu pievilcis rupjāku zivtiņu. Vienkārši jāmēģina.
9.jūlijs 2008, 07:09 | links
 
domā dēļ pītās nestaipīšanās tev pārraus pavadiņu? domaju ka nē, fīdera kāts jau ir gana elastīgs, lai tos rāvienus amortizētu + vēl spoles bremze
9.jūlijs 2008, 08:17 | links
 
es personigi sienu sisteemu ka aredzeeju vienaa raidiijuma AR MAKŠķeri kur copeeja Normunds Grabovskis. pavada nav sapinusies nevienu reizi un straadaa perfekti , es vairaak piedomaju par copes vietu un bariibu un ja ir cope tad var pat kjert uz vobleru viziit kartes ja nav copes tad atliek domaat un eksperimenteet
9.jūlijs 2008, 21:03 | links
 
bazels.Par kāta elastību un spoles bremzi es Tev piekrītu,tikai pirms katra iemetiena jāatceras,ka jāpievelk bremze,jo var neizdoties iemetiens(bremze izslīd un barotava aizlido ne tur,kur iecerēts) ,ja spoles bremze velkot zivi noregulēta atbilstoši pavadiņas izturībai.
9.jūlijs 2008, 23:24 | links
 
man bremze stāv tiktālu atgriezta, ka piecērtot, tā nedaudz ietirkšķas, bet iemetienā netinas ārā. Bet nu es rekordmetienus netaisu.
10.jūlijs 2008, 08:34 | links
 
ar 0.14 pavadiņu domaju, ka var izvilkt zivi arī bez bremzes lietošanas.
10.jūlijs 2008, 08:36 | links
 
es staavosham uudenim lietoju piito 0,16- 0,18 un pavadiņu 0,18-0,2 mono, jo horizontāli guļošas auklas diametrs praktiski neietekmē copi, bat kad paņem kārtīgs līnis un iepinās lēpenēs, tad citreiz nākas raut arā ar visām lēpenēm. Cita lieta straumē, kur liels diametrs ir papildus pretestība, tur lietoju tievākas auklas. Straumē lietoju arī asimetrisko cilpu, bet stāvošā pretsavērpēja caurulīti
22.jūlijs 2008, 11:11 | links
 
Sakiet vai šajā laika posmā uz Fīderi kaut kas ņem esmu iesācējs???Dalieties ar jauniem mkšķerniekiem savā pieredzē???
24.oktobris 2008, 21:57 | links
 
vēl jau ņem.....un ja ir runa par fīderi tad uz brekšiem vari doties droši, tie vē barojās!!!
24.oktobris 2008, 21:59 | links
 
fish varētu pateikt prcīzu nosaukumu tābrāļu Ščerbakovu filmām. gribētos tomēr paskatīties
28.janvāris 2009, 10:34 | links
 
Tas fīderis ir tāda kā staigājošā gruntene,viņa ir jāpievelk,kā ar viņu darbojas?Paldies jau iepriekš!:)
Ja ir kāds links ar video kur var redzēt kā ķer ar fīderi,ielieciet,liekas interesants copes veids!Gribētu saprast kā ar to strādā!
22.aprīlis 2009, 10:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager