Fīderi

Dresden un paareejie austrumu gudrie!!

Var jau vilkt arii masiinas un traktorus,et jautajums cik tev ilgi vins kalpos!!!

atradusies te speciaalisti!!!
10.aprīlis 2012, 21:08 | links
 
Dresden. Labs!!!!
10.aprīlis 2012, 20:49 | links
 
cure. Redzu tu esi loti izglitots copmanis,laikam jau labs fidera experts....
Uz video ir labi redzams,ka jastrada ar katu,un tas nav tikai uz fider atiecams.

10.aprīlis 2012, 20:11 | links
 
es arī par līdaku un fīderi nepiekrītu,esmu ķēris un noķēris, izvilcis un apēdis :D

galvenais lai ir process, ja vienkārši grib zivis rīt tad veikalā nopirkt sanāk lētāk
10.aprīlis 2012, 19:49 | links
 
cure , bet tieši tā arī ir kā Dresden saka , ar fīderu var izvilkt visu , domāju ka samu arī varētu , es būtu ar mieru pamēģināt , jā salauzīs - salauzīs , nopirks citu .
10.aprīlis 2012, 19:37 | links
 
Tu gan baigais gudriniex :D

nu ja tev ir kkaads salmo taifun fiideris tad jau droshvien samu ar vari vilkt!!!!
10.aprīlis 2012, 18:23 | links
 
Nezinu kur jums ta problema,lieku spici atiecigam svaram, noreguleju baitruneri viss strada ideali.Par to fidera nederigumu lidakam,zandartiem ari aplams apgalvojums.Karpas vilkt var,bet kaut kadas plesonas ne?! :DDDD
Man uz pikera lielakais zonders 2kg,kerot straume!Varu drosi apgalvot ka ar to katu izvilktu ari 5kg,piedevam kats nebija no dargakaiem! :)
Es saprotu ka daudziem frikcions un zivs pumpesana neko daudz neizsaka,tapec jau nenozime,ka smalki kati ir domati plicisu tvarstisanai! :)
10.aprīlis 2012, 17:34 | links
 
Tev to nesaprast,taapeec jau arii nav :D
10.aprīlis 2012, 15:00 | links
 
Man taads baitruners nav un nevajaga!Es turu locinnu vallaa un kad auklu tin laukaa,tad paarmetu locinnu un pa zobiem.
10.aprīlis 2012, 14:59 | links
 
Nu re :)

Es jau gribeju 2.75 lb,bet nebija!

vel tik japanem okuma longbow baits un buus okiii :)

un zandarts shnaakdams tiis baitu aaraa!
10.aprīlis 2012, 14:41 | links
 
Cure, līdzīgi domājam :) Es arī nopirku divus karpiniekus ar 3 lb testu.
10.aprīlis 2012, 14:30 | links
 
Tu vari laist,drosi! :D :D :D
10.aprīlis 2012, 14:18 | links
 
visus uz kursiem pie gg;)
10.aprīlis 2012, 14:15 | links
 
eerglis!

Es sogad esmu atrisiajis problemu,nopirku divus karpu katinus ar 3.0 lb testu un buus ideali,jo tomer ja mes paskatamies tad fideris nav domats tadam zivim ka zandarts lidaka utt,mana skatijuma ta ir fidera laushana,ko es piekopu 2 sezonas :D
10.aprīlis 2012, 14:12 | links
 
man ar kaut kā no fīdera netin ārā. :(
kāts ripā, bet ārā netin. Laikam vajag dārgāku kātu ar labākiem riņķiem :)
10.aprīlis 2012, 14:10 | links
 
Tadi lidz 1.5 kg baitruneri netin vispar ara!

un fideris savienojuma ar baitrun nav tas labakais variants zandartam,jo vnk spice ir mixta un reali fidera mixta spice amartize un nenoshance baitrun ta ka vinam butu janoshance,tas no pieredze! :)
10.aprīlis 2012, 14:05 | links
 
Man arī slikta pieredze ar baitruneru (nevis Salmo bet dārgs Banax:)) uz zandartiem. Jūt viņš to bremzīti, ja copē pa gaismu. Varbūt naktī neņem galvā, bet man no rītiem regulri izsplauj. Un tā kā copju nav daudz, palieku bešā. Iekārts zvans vai puļķis un gara pavada – 100% realizācija. Tas viss par grunteni :)
10.aprīlis 2012, 13:58 | links
 
Urmaas: Tā jau ir pārsvarā ar visām zivīm!!! Bet tāpēc apgalvot, ka Zanders ir cimperlīgāks, negribētos. Tik jāpiešaujas bik'.

Ui, tiko pamanīju, ka tēma ir Fīderi. Piedodiet, ja varat!
O.
10.aprīlis 2012, 11:44 | links
 
Otinjsh
Tur jau tā fīča.Ja zonderim ir žors,tad PO visa piesardzība.Bet ja šamais tik tā "panašķoties" necopē sagribējis,tad IR jāpiedomā kā šamo piesipt.
:))
10.aprīlis 2012, 11:13 | links
 
Es ar i' Zanderfanāts neliels. No personiskās pieredzes:
Izmantoju gan dzīvo mailīti, sprauž ar aiz muguras spuras, dzīva turās ļoti ilgi, gan filejiņas (vērtīgas, ja jātaisa tāli iemetieni, jo labāk turas uz āķa). Copē uz abiem apmēram vienādi, bet ir vērts paeksperimentēt.
Baitranners manuprāt ir nepieciešams tad, ja Zanders nākās kā piezveja un makšķerei nesanāk pastāvīgi sekot līdzi.
Runājot par kaulainā uzmanību, mani novērojumi ir šadi. Ja šis ir nolēmis ēsmu notiesāt, tad tomēr tas jau ir 80% tavs. Nezinu cik ilgi viņš tur apakša un pēc kādiem parametriem novērtē savu maltīti, bet ja pludiņu vai auklu ir iekustinājis, tad atliek tik nogaidīt un iedot pa šmauli. Copi es salīdzinu ar līņa copi, ļoti līdzīga un ieteicams piecirst ar tad, kad monotoni pluds močī vienā vai otrā virzienā (aukla tiek iztīta nemainīgā ātrumā) vai arī ir pazudis zem ūdens un vairs nerādās kād' brītiņ. Vadoties pēc šiem kritērijiem gandrīz visas copes esmu realizējis.
Runājot par Zandera gausīgumu, es tomēr atkal negībētu piekrist. Domāju, ka šamais ēd un ķer negausīgi. Te daži pieredzēti gadījumi:
- Darbojoties gar brekšu vicu, protams Zanderu makšķerei nepietiek uzmanības, līdz kamēr kāts brauc pa laivas malu trak tatrak tatrak. Piecirtiens un IR. Un ne jau vienu reizi vien (pašam nav baitranners), ja ne mana reakcija, tad dabūtu irties tam pakaļ.
- Ir cope (~ 40m no laivas), piecirtiens un ir galā. Pievedu pie laivas a tur tinkš un kaulainais aiziet ar visu āķi. Piesienu jaunu, iemetu ~turpatās un pēc 5 min. atkal cope, piecirtiens, iecēliens un tas pats Zanders laivā ar norauto āķi mutē.

Tā ka spriedumus var kaut kādus izdarīt.
Protams ir jau laiki, kad šamais nav rijienā, bet tas jau cits stāsts, jeb tā rūdījās makšķernieki!!
O.
10.aprīlis 2012, 11:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager