Fīderi

urmaas, mēs pīderistiem mācam kā zanderi jaķer! Taka, bez obid! :D
10.aprīlis 2012, 10:48 | links
 
Un vispār-šī tēma ir pīderistiem.
:))
10.aprīlis 2012, 10:47 | links
 
Zanderim pavada nebūs par garu.Bieži vien ir par īsu.Es īsāku par 40cm neizmantotu.
10.aprīlis 2012, 10:47 | links
 
Tad studē tik tāļāk.Bet es daru kā man patīk.:D
Copējot ar grunteni Var likt ari fileju,tik ar visu ādu.Savādāk nav satura.
:)
10.aprīlis 2012, 10:45 | links
 
Cik garu pavadu vajaga?uz dzīvo
10.aprīlis 2012, 10:44 | links
 
urmaas, nu es studēju pa zanderiem, i tur bija rakstīts, ka jaliek divi āķi... Viens mugurā un otrs mutē... bet abiem jabūt maza izmēra..
10.aprīlis 2012, 10:40 | links
 
Vairis30
Es nesaku,ka tā nevar noķert.:)

MrDaniiC
No āķu skaita,copju skaits nemainās.Tukšās copes gan.Ja liec divus āķus,tad tie abi ir labi jānomaskē.Tas lai sndrītis nesajustu.Izmantot tādu paņēmienu var,bet vai vajag.Katrs dara kā māk.
:)
10.aprīlis 2012, 10:37 | links
 
Vairis30, nu tas gan.. Zanders jau kaprīzs, kā kautkas nepatiks izspļaus... Tapēc drošākais ir likt ašuku uz dzīvo, un āķi mugurā.. ja sajutīs kautko cietu, domās ka tā ir ašuka spura un rīs tālāk... Bet zanderam jau vajag balto žuvi...
10.aprīlis 2012, 10:36 | links
 
Ar āķiem tiešām ir jāuzmanās, jo kā sajutīs ko lielāku, tā špļauj ārā. Es izmantoju āķi, kuram sānos ir mazāks āķis. Lielāko lieku vīķei aiz astes un pie copes ja arī sajutīs, mazais āķis ieķeras jau kaulainajā žoklī.
10.aprīlis 2012, 10:33 | links
 
urmaas, kapēc neliec divus aķus? Vienu mugurā un vienu mutē ?
10.aprīlis 2012, 10:28 | links
 
Es savu lielāko zandartu arī dabūju izmantojot fīderi un spoli ar baitrunner un labi vien bija ka viņš bija ieslēgts. Protams bremze bija atgriezta pilnīgi vaļā un varēja ļoti labi dzirdēt!!
10.aprīlis 2012, 10:28 | links
 
paldies, urmaas! būs vēl viens variants. man līdz šim ieteica ņemt pliča fileju un uztīt uz maza trīsžubura.
10.aprīlis 2012, 10:27 | links
 
Zandarts ir sanitārs,jem pat beigtu.Liku nelielu vīķi,vai lielāku daliju reizinātājos-sagriezu gabalos.Galvu neizmantoju.Vīķi kabināju aiz muguras spuras.Izmantoju tikai vienžubura āķi.Savulaik labākais copes laiks bij no 18:00-1:00.
10.aprīlis 2012, 10:21 | links
 
urmaas-cik lielu dzīvo tu liec, un kā kabini uz āķa? pašam pieredze uz zanderiem maza, bet gribās kā labāk...
10.aprīlis 2012, 10:13 | links
 
p.s.
Zanderus uz dzīvo tādā veidā ķēru n-tos gadus Pļaviņu HES ūdenskrātuvē.Tur straume neliela un ļauj tādā veidā sekmīgi copēt zanderus.Straumē uz dzīvo zanderus īpaši neesmu ķēris.Straumē labprātāk izmantoju DS.
:)
10.aprīlis 2012, 10:00 | links
 
Manā skatijumā zanders ir diezgan uzmanīga zivs.Sajūtot baitrunera bremzīti viņš 90% gadijumos ēsmu izspļaus.Pats uz zanderiem esmu sēdējis piekarot,diezgan lielā nokarē,tievu puļķīti.Tas lai būtu pēc iespējas mazāka pretestība.Pie copes,puļķītis tiek noņemts un turpmākā zivs uzvedība tiek kontrolēta pēc auklas.
p.s.
Tas viss no persōnīgās pieredzes.
:)
10.aprīlis 2012, 09:44 | links
 
Copejot nakti breksukus,biezi vien neliela attaluma nolieku fideri uz zandartu.Ka rakstija Gints,baitruners+spigulitis,darbojas ideali! :)
Cope nesanak diez ko pasiva,turklat ja tas zandarts pagrabj,tas ir ka bonus! :))
10.aprīlis 2012, 09:27 | links
 
Paldies .
10.aprīlis 2012, 00:54 | links
 
gintsgg - nu protams ka katram savs, un mans nodoms (rakstot ka priekš manis tas par pasīvu un garlaicīgu) nebūt nebija kaut kāda veidā noniecināt šo copes veidu. Lai veicas!
10.aprīlis 2012, 00:49 | links
 
Oi piedod , vienu burtu nepareizu ierakstīju .
10.aprīlis 2012, 00:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager