Fīderi

Rū, ja kātu tur vertikāli, tad gan nevajag zivis cilāt... iemetienā slodzes un to sadalījums būtiski atšķiras..
12.aprīlis 2011, 09:52 | links
 
nu man ir ar testu 80g,pagaajusho vasar piekjeeraas nu taada 200g karuusa,priekshaa zaaliite,domaaju taa mieriigi paarcelshu,bishk kaa paceelu tik kriuksh vien bija.Un shinii gadiijumaa nedomaaju ka straadaa viss kaats.Kaata pamatne tomeer ir diezgan pacieta,bet spice diezgan miiksta,liidz ar ko spice tur to metiena speeku.
12.aprīlis 2011, 09:46 | links
 
ja vajag bikses ar trīs baltām svītrām ar uz tirgu var iet :D
12.aprīlis 2011, 09:13 | links
 
dzhi kas tas pa rīta murgu.!!
12.aprīlis 2011, 09:05 | links
 
+ja vajag sporta apavus tad tirguu par normaalaam naudaam arii tos var "diezgan ok" nopirkt.

p.s.
kaads nezin kur var diezgan labu internetu nopirkt par normaalaam naudaam? man kaadus 2 spainjus vajadzeetu. izstaigaaju visu tirgu, bet taa arii neko diezgan ok neatradu
12.aprīlis 2011, 09:01 | links
 
Ja vajag fīderi aizejat uz tirgu tur pa normalam naudam var diezgan ok nopirkt
12.aprīlis 2011, 08:04 | links
 
Griezejs tev ir taisniba! )))
Labam fiderim test nosaka blankas darbiba,nevis spice!Cita lieta kad ar maigako spici ir nevisai komfortabli mest maximalo svaru,pec nosacita testa uz blanka! )))
Nenem galva spechukus,ja redzi ka spice ir piemerota tai copes vietai ko esi izvelejies,tad tik mochi!
Citadak ja te paklausas spechukus uz skaidam var Lielupe ari Marlinu dabut! :D
11.aprīlis 2011, 23:28 | links
 
Griezēj, man liekas ka nosaka gan. Ne startā varbūt, bet izšķirīgajā šāvienā gan, kad kāts jau taisns un nospriegota tikai spice.
11.aprīlis 2011, 23:23 | links
 
Ruu jautājums 11.aprīlis 2011, 19:34
Man jau šķiet, ka fīdera mešanas testu spicīte īsti nenosaka, jo tā lokās un iemetienā nestrādā. Spices mainot, mainās tikai jutība.
Bet, lūdzu, nepieskaitiet mani pie saprotošiem fīderasismā, kā arī uz patiesību nepretendēju :))))
11.aprīlis 2011, 23:19 | links
 
Kilka – tā kā tēma ir fīderi, tad - fīdera kāts. Cerēju, ka tas tā pat būs saprotams.

eerglis – sarunājam kopīgu copi, un parādīšu kāds pēc manām domām ir labs un kāds ir viduvējs fīdera kāts.
11.aprīlis 2011, 23:03 | links
 
labs fīderis, nevis labs kāts :)
11.aprīlis 2011, 22:44 | links
 
Jaaniss kas ir labs kāts? :D
11.aprīlis 2011, 22:44 | links
 
Labam fīderim kāta tests tiek uzrādīts tuvu reālajam testam. Tieši lētajiem un viduvējiem kātiem tests tiek uzrādīts krietni vien mazāks nekā tas ir reāli.
11.aprīlis 2011, 22:40 | links
 
kilka :) ja darbojas ar svārsta iemetienu var likt klāt arī 100 gr. :DDDD
11.aprīlis 2011, 22:39 | links
 
Ruu, visreālāk jau būtu ,ja pirktu smagākā testa feederi,un pēc tam jau gan spices uz leju ar mazākiem testiem, kādas vēlies.Es gan pats neesmu tik kaprīzs,ja zuve ņem,tad ņem,ja nē,tad kāda tur kātam nozīme.
11.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
ja manam kātam būs +11g tad arī būs OK?
;)
11.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
pāris reizes sezonā prātīgi metot nekas nav jāpārveido. + 10 gr ir ok jebkuram kātam.
11.aprīlis 2011, 22:23 | links
 
sakara ar kreslu problema ir atrisinata,vasaras sakuma pa 60Ls man vinsh bus! ))) spices jautajiena,ja tests tiek uradits 50gr,zapas ka minimums 10-15gr!Labam brendam vissi 20Gr!Saku to ar 100% garantiju!Labam feeder vienmer ir zapas....
11.aprīlis 2011, 22:20 | links
 
dzhi – ar oglekli arī ir vērts paeksperimentēt, lai noteiktu kāta reālo testu, bet nu tā prātīgi, tas tomēr nav nekāds stiklašķiedras bomis.

Ruu – kāpēc uzdot jautājumus, ja pats zini labāk? Gribi ātrāk tikt pie jauna fīdera, tad dari tā kā esi izlēmis, bet ja tomēr kādu laiku vēlies makšķerēt ar šo pašu kātu, tad ieklausies tajā ko saka siluro.
11.aprīlis 2011, 22:09 | links
 
Ruu, es savam 1. feederim taifuunam piepirku klaat 150g spiciiti, bet nevis lai meetaatu 150g atsvarus, bet, lai straume neliec ripaa to pici un copi var redzeet. domaaju, ka nekas traks tur nebuus, ja nomainiisi spici uz nedaudz resnaaku, lai komfortablaaks iemetiens buutu ar smagaakaam barotavaam. es laadeeju iekshaa 70g barotavu + bariiba bez probleemaam :) vieniigais metiena attaalums ciesh no shaadaam izvirtiibaam. tikai nezinu ko par to visu teiktu ogleklis, jo stiklashkjiedra paciesh visu un ar oglekli neesmu eksperimenteejis ;)
11.aprīlis 2011, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager