Fīderi

Es nevienu nepiesaucu lietot Ķīnas auklas.
Katrs skatās pēc savas rocības un man ir galīgi po ar ko katrs makšķerē.
Pagājušajā gadā satikos,jigojot, ar viena veikala pardevēju.Šis nu lielijās,ka esot cepure DAIWA par 45Eu.Man-China,GAMAKATSU par 13Eu.Kaut gan esmu spējīgs nopirkt to DAIWU,neuzskatu,ka būtu baigā vajadzība.
Ir viņiem preces,kur rakstīts made in Japan.Kur teikts,ka nav ražota in China,kur rakstīts Japan?
Tajā pašā laikā ir jāpieet lietām saprātīgi.Ja redzi,ka Japan ir labāks, pēŗc to.
Mēs neesam tik bagāti,lai pirktu lēti,D
Vnk pēc gadiem varbūt 2-3,Ķīnas auklas būs tas pats,kas Japan.Bet tad viņas maksās,jo šie negrib vairs pārdot lēti.

DSV, 9.aprīlis 2019, 22:16
DSV!
Tu par cepurēm, bet tikpat labi var teikt par kātiem, spolēm, super auklām, un visu citu. Nenoliedzu, ka ir atsevišķas vietas un laiks, kad tas ir vajadzīgs, prestižs mačos, u.c.
Bet, ja redzu, ka džeki vipendrivajutsja tur, kur tas nepavisam nav vajadzīgs - tad gan tā jocīgi paliek.
Bet katram jau sava uts - īpaši tad, kad šādi "uzplečoti" speči iznākot no ezera saka - šajā dīķī zivju nav, lai gan ne tuvu nav tā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 23:33


Bozi, neķēr kreņķi, dabūsi ar beņķi :D:D:D
Tāds mazā krāniņa teksts :p

Un kā jau Urmass rakstīja, tad katrs savam hobijam atlicina cik grib! Un kāda tev starpība ar kādu inventāru makšķerē!

Turi buri un tiekamies pie ūdeņiem!
10.aprīlis 2019, 08:36 | links
 
Es arī jau 3 4 gadus visām gruntenēm un fīderiem izmantoju Aliexpress auklas. Ņemu 0.8, reāli ir 1.0 vai 1.2 un viss notiek. 300m pa 3-7eur. Krāsa dilst tik pat ātri, cik 100m pa 40eur. Varbūt nav tik blīvi savīta, varbūt mazāka izturība, bet ar to normāli domājoši cilvēki arī rēķinās.
10.aprīlis 2019, 08:22 | links
 
Rondo [09.04.19]: Fishmens [Vakar]: Es fīderiem un smagajiem spiningiem lietoju ķīniešu Kast King 0.09 un 0,10 auklas, kas reāli dzīvē ir 0.12-0.14, un viss ir super! Un man pofig kāds izmērs rakstīts uz kastes. Aukla šiem kātiem super un maksā 5x lētāk kā vidēji veikalos.Iemet linku. ;)
https://m.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=Kastking+super+pover
10.aprīlis 2019, 07:50 | links
 
Ir arī cita kategorija makšķernieku.
Nabadzīgi vai arī skopi.
Nabadzīgajiem esmu vienmēr gatavs palīdzēt.
Skopajiem- nekad.Viņus pārmācīt nav jēgas,jo tā ir pataloģija,D
9.aprīlis 2019, 23:48 | links
 
Katrs copei atlicina tik cik uzskata par vajadzību. Cits visu mūžu nostaigā ar lazdas kātu un jūtās laimīgs, citam luumis šķiet par prastu.
9.aprīlis 2019, 23:43 | links
 
Bet katram jau sava uts - īpaši tad, kad šādi "uzplečoti" speči iznākot no ezera saka - šajā dīķī zivju nav, lai gan ne tuvu nav tā.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 23:33[/quote]

Nju,par ko arī iet runa....
Tajā pašā laikā nekad nesaku un neteikšu,ka piem.YAMAGA,St.Criox,STELLA ir sūds.
Tas būtu bezatbildīgi.
Ir man i St.Croix-2gab un citas labas lietiņas,bet neuzskatu,ka piem. bez STELLAS es nevaru dzīvot.
Man gribētos arī helikopteri vai personīgo lidmašīnu,bet nav tik traki,iztieku....
Un nekad neesmu teicis,ka mani varetu apmierināt kāds krievu laika bomis rokās vai teiksim Ņevas spole.Kaut gan vēl ķer arī ar tiem un ne slikti.
Uzskats ir tāds,ka vajag tādus instrumentus,aptuveni kā muzikantam,lai ir patīkami tos turēt rokās.
9.aprīlis 2019, 23:43 | links
 
Es nevienu nepiesaucu lietot Ķīnas auklas.
Katrs skatās pēc savas rocības un man ir galīgi po ar ko katrs makšķerē.
Pagājušajā gadā satikos,jigojot, ar viena veikala pardevēju.Šis nu lielijās,ka esot cepure DAIWA par 45Eu.Man-China,GAMAKATSU par 13Eu.Kaut gan esmu spējīgs nopirkt to DAIWU,neuzskatu,ka būtu baigā vajadzība.
Ir viņiem preces,kur rakstīts made in Japan.Kur teikts,ka nav ražota in China,kur rakstīts Japan?
Tajā pašā laikā ir jāpieet lietām saprātīgi.Ja redzi,ka Japan ir labāks, pēŗc to.
Mēs neesam tik bagāti,lai pirktu lēti,D
Vnk pēc gadiem varbūt 2-3,Ķīnas auklas būs tas pats,kas Japan.Bet tad viņas maksās,jo šie negrib vairs pārdot lēti.

DSV, 9.aprīlis 2019, 22:16

DSV!
Tu par cepurēm, bet tikpat labi var teikt par kātiem, spolēm, super auklām, un visu citu. Nenoliedzu, ka ir atsevišķas vietas un laiks, kad tas ir vajadzīgs, prestižs mačos, u.c.
Bet, ja redzu, ka džeki vipendrivajutsja tur, kur tas nepavisam nav vajadzīgs - tad gan tā jocīgi paliek.
Bet katram jau sava uts - īpaši tad, kad šādi "uzplečoti" speči iznākot no ezera saka - šajā dīķī zivju nav, lai gan ne tuvu nav tā.
9.aprīlis 2019, 23:33 | links
 
Es nevienu nepiesaucu lietot Ķīnas auklas.
Katrs skatās pēc savas rocības un man ir galīgi po ar ko katrs makšķerē.
Pagājušajā gadā satikos,jigojot, ar viena veikala pardevēju.Šis nu lielijās,ka esot cepure DAIWA par 45Eu.Man-China,GAMAKATSU par 13Eu.Kaut gan esmu spējīgs nopirkt to DAIWU,neuzskatu,ka būtu baigā vajadzība.
Ir viņiem preces,kur rakstīts made in Japan.Kur teikts,ka nav ražota in China,kur rakstīts Japan?
Tajā pašā laikā ir jāpieet lietām saprātīgi.Ja redzi,ka Japan ir labāks, pēŗc to.
Mēs neesam tik bagāti,lai pirktu lēti,D
Vnk pēc gadiem varbūt 2-3,Ķīnas auklas būs tas pats,kas Japan.Bet tad viņas maksās,jo šie negrib vairs pārdot lēti.
9.aprīlis 2019, 22:16 | links
 
Un kā vēl vajag precīzus diametrus fīderī. Bet es skatos, ka ar tevi nav jegas strīdēties. Katram savi putni galvā.
9.aprīlis 2019, 21:36 | links
 
Fishmens [09.04.19]: Es fīderiem un smagajiem spiningiem lietoju ķīniešu Kast King 0.09 un 0,10 auklas, kas reāli dzīvē ir 0.12-0.14, un viss ir super! Un man pofig kāds izmērs rakstīts uz kastes. Aukla šiem kātiem super un maksā 5x lētāk kā vidēji veikalos.
Iemet linku. ;)
9.aprīlis 2019, 21:24 | links
 
Es fīderiem un smagajiem spiningiem lietoju ķīniešu Kast King 0.09 un 0,10 auklas, kas reāli dzīvē ir 0.12-0.14, un viss ir super! Un man pofig kāds izmērs rakstīts uz kastes. Aukla šiem kātiem super un maksā 5x lētāk kā vidēji veikalos.

Fishmens, 9.aprīlis 2019, 20:25


pilnīgi piekrītu, jo norādītais tests atbilst... tapēc es arī izvēlos auklu kas atbilst man vajadzigai izturībai...
9.aprīlis 2019, 20:33 | links
 
Un fīderis nav tas rīks,kur vajag tik lielu auklas precizitāti,kā teiksim MJig
9.aprīlis 2019, 20:32 | links
 
Kādā ķīniešu vietnē kur reālie pircēji atstāj atsauksmes, mērījumus un testus un priekšā pasaka kādu pirkt un ko saņemsi arī ir pa sarežģītu?
Tad maksā savus divciparu skaitļus, ka nav smadzene :P

zhivs, 9.aprīlis 2019, 20:17[/quote]

Vo,pilnīgi pareizi.
Lasiet,pētiet,neesiet slinki.
Man arī ir viena China aukla,ko izmetu ārā,kaut kad sen pirku.Nebiju iedziļinājies.
Pats gan ķeru ar vācu,Japan.
Dažas China ir nopirktas testam.
Vienu iemēģināju,ir perfekta.Arī diametrs atbilst.
Ir gadījies no poļiem nopirkt BLACK VELVET braid,kas ir ļoti laba aukla(ideāli iemetieni,apaļā,izturīga),bet neatbilst diametram.Tad ko dariju,vnk nopirku diametru mazāku.
9.aprīlis 2019, 20:30 | links
 
Es fīderiem un smagajiem spiningiem lietoju ķīniešu Kast King 0.09 un 0,10 auklas, kas reāli dzīvē ir 0.12-0.14, un viss ir super! Un man pofig kāds izmērs rakstīts uz kastes. Aukla šiem kātiem super un maksā 5x lētāk kā vidēji veikalos.
9.aprīlis 2019, 20:25 | links
 
nu gan problēma, tev svarīgi kas uz iepakojuma rakstīts vai kas reāli sanāk? trose, blin ))) a nopirkt pa 1-2 izmēriem mazāku auklu kas reāli atbildīs tavam vēlamajam diametram ir augstākā matemātika, ko?
Kādā ķīniešu vietnē kur reālie pircēji atstāj atsauksmes, mērījumus un testus un priekšā pasaka kādu pirkt un ko saņemsi arī ir pa sarežģītu?
Tad maksā savus divciparu skaitļus, ka nav smadzene :P
9.aprīlis 2019, 20:17 | links
 
protams, ka ķīniešu auklas ir troses attiecībā pret japānā ražoto auklu diametru, kas ir precīzs. un nemēģini man iestāstīt, ka ķīnieši var visu, man ir daudz viņu auklas bijušas.
9.aprīlis 2019, 20:07 | links
 
Sveiciens, iesakiet kādas labas ne pārāk dārgas pītās auklas fīderim. Līdz šim esmu lietojis Salmo, par ko īsti sūdzību nav, bet ir doma pamēģināt kādas citas.
Varbūt ir kādi ieteikumi?

krish171, 8.aprīlis 2019, 09:41

pats jau trešo sezonu iesāku ar Ķīnas Kastking pītajām auklām no aliexpress... un vel neesmu vīlies tajā auklā, pats sūtīju 0.10mm diametrā, jau ar domu ka bus resnāka... manus uzdevumus veic godam.. krāsu ņēmu gaiši zilu un par brīnumu vel nav izskalojusies.. pa 5eiro 300m auklas....

doshelis, 8.aprīlis 2019, 22:20
Nopirku šo firmu, aukla par 50 % resnāka nekā rakstīts, ķīnieši neprot izgatavot tievu un izturīgu auklu. Tad jau labāk par 10 eiro 150m nopirkšu poļu brīnumu.

Alex, 9.aprīlis 2019, 16:38

Ja nu patiešām gribi tievu un izturīgu auklu, tad vari pirkt poli, bet par vismaz 3x lielāku cenu. Nebūsi vīlies, nu bet cena - jā...
9.aprīlis 2019, 19:25 | links
 
Nopirku šo firmu, aukla par 50 % resnāka nekā rakstīts, ķīnieši neprot izgatavot tievu un izturīgu auklu. Tad jau labāk par 10 eiro 150m nopirkšu poļu brīnumu.

Alex, 9.aprīlis 2019, 16:38[/quote]

Ķīnieši prot visu ko,nevajag muldēt.
Labak pasaki,ka nemāki izlasīt vai lasi visu pa diagonāli.
50% resnāku,D absurds.
Laikam pirki par 2 Eu....
Ja visu pirksi no viņiem par šādu naudu,tad arī dabūsi attiecīgo kvalitāti....
9.aprīlis 2019, 16:44 | links
 
Sveiciens, iesakiet kādas labas ne pārāk dārgas pītās auklas fīderim. Līdz šim esmu lietojis Salmo, par ko īsti sūdzību nav, bet ir doma pamēģināt kādas citas.
Varbūt ir kādi ieteikumi?

krish171, 8.aprīlis 2019, 09:41

pats jau trešo sezonu iesāku ar Ķīnas Kastking pītajām auklām no aliexpress... un vel neesmu vīlies tajā auklā, pats sūtīju 0.10mm diametrā, jau ar domu ka bus resnāka... manus uzdevumus veic godam.. krāsu ņēmu gaiši zilu un par brīnumu vel nav izskalojusies.. pa 5eiro 300m auklas....

doshelis, 8.aprīlis 2019, 22:20

Nopirku šo firmu, aukla par 50 % resnāka nekā rakstīts, ķīnieši neprot izgatavot tievu un izturīgu auklu. Tad jau labāk par 10 eiro 150m nopirkšu poļu brīnumu.
9.aprīlis 2019, 16:38 | links
 
Sveiciens, iesakiet kādas labas ne pārāk dārgas pītās auklas fīderim. Līdz šim esmu lietojis Salmo, par ko īsti sūdzību nav, bet ir doma pamēģināt kādas citas.
Varbūt ir kādi ieteikumi?

krish171, 8.aprīlis 2019, 09:41

pats jau trešo sezonu iesāku ar Ķīnas Kastking pītajām auklām no aliexpress... un vel neesmu vīlies tajā auklā, pats sūtīju 0.10mm diametrā, jau ar domu ka bus resnāka... manus uzdevumus veic godam.. krāsu ņēmu gaiši zilu un par brīnumu vel nav izskalojusies.. pa 5eiro 300m auklas....

doshelis, 8.aprīlis 2019, 22:20


Tu nav fīderists?
9.aprīlis 2019, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager