Fīderi

par barību video likšu iekšā sadaļā...brekši.Par fīderi ezerā likšu fīderis-video sadaļā.
31.maijs 2010, 12:38 | links
 
šodien augšuplādēšu savus video youtubē un tad ielikšu šeit iekšā...būs vācu filminja kur makšķerēšana notiek ezerā un tur ir arī interesantas viltības utt. Patika tas,ka ezeraa izmanto taadu plaaksni,melns fons un uz vinja 3 vai 4as vertikaalas baltas striipas,vinju izmanto nosprauzot vinju pasaa galaa aiz fiidera spiciites un tad peec taam sviitraam var pateikt vismazaako copi,kad zivs kautvai pacelj eesmu un saak nedaudz vilkt,bet tas straadaa labi tikai ezeraa un mieriigos laika apstaakljos.
31.maijs 2010, 12:30 | links
 
bumsim liels paldies par to video ar attaaluma meeriishanu...
31.maijs 2010, 11:40 | links
 
Kā jau agrāk teicu,es nevērpju,iesienu resnas 0.4mm auklas gabaliņu ar cilpiņu kur ievērt pavadiņu ar parasto astotnieka mezglu.Cilpiņas virziens uz kāta pusi,tā iegūstot ka pavada visu laiku atkarājas no pamata cilpas un nepiņķerējās.
31.maijs 2010, 08:25 | links
 
jo no resnākas auklas(protams saprāta robežās)sien nesimetrisko cilpu,jo stabilāk tā turās.doma par to savērpto galiņu.ja taisa no tievas auklas,tad vērpšanai nav nozīmes!
31.maijs 2010, 08:15 | links
 

Nu jau sāk uzlabot tās barotavas ar spārniem,spārnus taisa tuvāk apakšai pie svina.Tie neļauj straumē ripot,iegrimt,velkot ārā labāk atraujas no grunts.Un caurumo ar vairāk,panākot ar to,ka tukšu barotavu ar mazāk straume panes prom.
31.maijs 2010, 08:11 | links
 
es ar to cilpu sēju no 0.32, bet pedeja copē norāvu pedejo cilpu, nācās siet jaunu, līdzi nez kapēc bija 0.5 aukla, uzsēju notās, sanāca manuprāt tāpat ļoti labi
27.maijs 2010, 13:33 | links
 
Manās bildēs var apskatīt zīmējumu,kā nesimetrisko sienu es.Ceru ka ir saprotams,un kādam noderēs.
27.maijs 2010, 13:08 | links
 
Man ar ir vinju filmas, kaadu gadu atpakalj sarakstiiju diskos :)
27.maijs 2010, 10:44 | links
 
Ir viņu filmas man par brīvu,jārokas kurā kompī saglabātas un vēl reiz saku-galvenais ir pats princips.Katrs var siet sev vajadzīgajiem apstākļiem un ar saviem garumiem,mezgliem un tt.
27.maijs 2010, 10:39 | links
 
Ljoti laba fiima ir tieshi brāļjiem SHERBAKOVIEM, zem nr. 60 (karuusu cope), shajaa filmaa ir ljoti labi un saprotami paraadiita asimetriskaas cilpas sieshana, pats no shiis filmas vinju iemaaciijos siet, skatiijos, apstaadinaaju filmu un pie TV arii iemaaciijos siet. DC++ vai kaadaa krievu torentaa vinjai jaabuut. Vel variants ir labaa copes veikalaa uzprasiit Sherbakovu DVD nr. 60 un nopirkt, ja nemaldos cena bija 4,50 Ls
Ne asakas
27.maijs 2010, 10:01 | links
 
Un upei,trešais zīmējums no augšas,tā nav ?
27.maijs 2010, 09:43 | links
 
Šajā tēmā ir salikti visādi veidi,vajag pameklēt,ja nemāk netā paskatīties.Iedomājās-man slinkums-parādiet!
27.maijs 2010, 09:39 | links
 
hmzzz te nav neviena asimetriskā ielikta.
27.maijs 2010, 09:29 | links
 
Nu tad ielieku vēl vienu reizi iesākumam ko izprast pamatā.
27.maijs 2010, 09:26 | links
 
pirmspēdējam viģikam ar paternosteri ir tikai tik daudz sakara, ka divas cilpas. Priekš fīdera tā aukšējā cilpa, kas notur pavadu sāņus ir lieka. Es sienu divas vienkāršas cilpiņas ar divkāršajiem mezgliem plaukstas attālumā vienu no otras. Pie augšējās stiprinu barotavu. Ja pa visu dienu 2 reizes kaut kas kaut kur sametas, tad tas ir daudz. Parasti nekas nekur nesametas :D
27.maijs 2010, 08:34 | links
 
Paldies........
27.maijs 2010, 08:21 | links
 
27.maijs 2010, 08:11 | links
 

Tā būtu paternostera siešana
27.maijs 2010, 08:00 | links
 
Tas video laikam ir pihvatizēts?
27.maijs 2010, 07:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager