Fīderi

urmaas

Arii man viens vechuks ar sirmo matos to pastaastiija :)
12.maijs 2010, 00:02 | links
 
Draiskulis
būs kādreiz jānoprovē ari tavs variants."gitāras spēli" vēl bērnībā viens stipri padzīvojis leitis ierādija!:)))
11.maijs 2010, 23:59 | links
 
urmaas

Dziesma taa pati, tik citaas tonalitaatees :)))))))
11.maijs 2010, 23:51 | links
 
Draiskulis
mans dara bikusavādāk."uzspēlē gitāru"!tas i,kad nospriegotu auklu patrinkšķina ar nagu.rezultāts vnk laps!:)
11.maijs 2010, 23:49 | links
 
aakkis


Ir viens vecs panjeemiens, vismaz karpaam un liidakaam. Ja zivs ieskrien zaalees, tad nospriego auklu un kaatu un ir nepiecieshams sist ar briivo roku pa kaatu apmeeram 20-30 cm virs spoles un runaa vecie, ka tas esot tas pats, kaa maukt uz phaam dzeeruham pa pakausi un zivtinja izlienot pati no zaaleem, bet ar to nospriegoshanu nu taa katram uz izjuutaam.
11.maijs 2010, 23:40 | links
 
griež gan:DD tikai nevis pītā niedres,bet niedres pīto.man tā skaņa uzdzen zosādu:))
11.maijs 2010, 23:36 | links
 
Galva saap, spole fiderim , nu vismaz ar paarnesumu 4,7 ( 4000 seeerijs) , kjert raudas un plichus(lashara), es no japaans pasuutiiju Shimano (TwinPower) 4000, lai izmaaniitu pavasarii kaadu pumpaino, bet ne fiderim.
Vechi, kas kjer jau kaadu laiku ar fideri , vai ir iesaaceeji, paies shii nedeeljas nogale(Talsun rallijs), naakamnedeelj, vai peec tam sarunaasim kopiigu copi, tur arii izrunaasim, kas un kaa. Ja parunaatie ar mani, vai nu te rakstat, vai rojs.atkinsons@inbox.lv. Nespeeju vairs skatiities shos nepilnveertiigos marasmus !!!! Ne asakas
11.maijs 2010, 23:34 | links
 
Pa to zāļu griešanu,pītā jau nestaipās un tāpēc jau griež.Ja pavada ir no pītās un pamataukla mono,tad ar tur nekādu uzlabojumu nesaskatu.Un vēl naktenieki vai lielie sarkanie tārpi samet mezglus uz pītās pavadas daudz ātrāk.Un ja ieskrien zivs īstajās niedrēs,tad neko tās auklas nenogriež.Mīkstās lēpenītes jau pagriež.
11.maijs 2010, 23:31 | links
 
Noskatiijos video, jauninjajam neko nesaprast- nekaadu paskaidrojumu kapeec, kas un kaa? Es sapratu, bet chalis tik fiksi visam skiid garaam, ka nau iesaaceejam tur ko skatiities !
11.maijs 2010, 23:27 | links
 
Chaljiem intresee peerins un eksperimenti, taa arii zinaatne un evoluucija progresee !!!!
11.maijs 2010, 23:22 | links
 
par pīto pavadu
domāju, ka nekā laba tur nav, jo, lai arī reti, bet gadās, ka pavada bišku sapinas ar barotavu, vai kā citādi. nu nez vai pīto būs tik viegli atpiņķerēt. Man pat prātā līdz šim nebija ienācis lietot pīto pavadu.
11.maijs 2010, 22:43 | links
 
Nu ko kungi, palasiijos spriedumus mpar piito pavadu, ir ok, bet nepadomaajat, ka esot pamataa piitajai un pavadai arii zivs luupa toch neizturees un ja pavadaa mono vai floorkarbons, tad manupraat tiek vairaak izbaudiita zivs rezerve, jo teu kaa copmanim ir jaadomaa kas un kaa. Lai fluoorkarbonu nerautu ir domaata vel papildus spoles regulaacija un pieredze. Ne asakas
11.maijs 2010, 21:53 | links
 
Jauns video materiāls par feeder makšķerēšanu:

http://pautina.lv/fishing_3.html
11.maijs 2010, 21:00 | links
 
Sapal es ar taa domaaju:)
11.maijs 2010, 20:29 | links
 
Nu ok modelējam tālāk. Situācija uz fīderi sekojoša- dīķis/ezers, daudz zāļu, tuvā distance, mono pamataukla, pītā pavada, mērķauditorija līnis/ karūsa. Varbūt šinī situācijā tāds salikums nav sliktāks???
11.maijs 2010, 19:41 | links
 
Es neteicu ka rauju ara,bet visbiezak sanak ta ka noraujas.Un tikai tapec es lieku pito.Es uzrakstiju ka es domaju un daru-nevienam nesu teicis ta uzreiz dariit.tas ir manas domas ar kuram padalijos ar jums :)
11.maijs 2010, 19:38 | links
 
taatad piiitaas doma jaatmet uz to bridi kad vares normali pieklut pie istajam vietaam, kur ir ko dariit ar pludinmakskeri.....
11.maijs 2010, 19:31 | links
 
piekriitu mirtinam.
11.maijs 2010, 19:23 | links
 
arnix,tad ,kad taa lielaa ieiet zaaleesd,nevajag to raut ka korkji no shmpaniesha...kaa iegaja,taa arii izies ar laiku...
11.maijs 2010, 19:23 | links
 
Esmu pludiņmakšķerei licis pīto pavadu ķerot karūšus un līņus. Jā... var vilkt droši.. Taču ja fīderim ir pītā pamatā, vēl pīto pavadu... tik ciets tas pasākums sanāks, ka neviens kāts to nenoamortizēs...
11.maijs 2010, 19:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager