Fīderi

aa taas ir tadas kuras es skatijo sodien ebayaa laiakm.......
9.maijs 2010, 21:27 | links
 
Vakar biju daugavaa, No 13-00 liidz 20-45 caam divas copes un abas realizeetas(fideris), nu kaadu laiku Daugavaa tievaaku pavadu pa 0,18 nelieku un ar izmantoju fluorkarbona auklas. Vakar pirmo reizi pameegjinaaju ''Bruda'' iebarojamo. Man patika. Ne tikai cena , bet arii aromaats un frakcija. Aaa par brekshiem viens 1,2 un otrs 1,7 kg. Viens no vinjiem bija riktiigi ass, tad jau driiz naarstos. Ne asakas !!
9.maijs 2010, 21:27 | links
 
ok, buuus jaaizmeegina. vispaar naacu pie secinaajuma ka sakot copeet ar fiiideri ir baaaigi daudz experimentu jaaveic......
pietruuks man vasaras lai visu atkostu:)
gribas nokert kaadu lielaaku zivi, bet neizdodas.....:(
9.maijs 2010, 21:26 | links
 
ashukainis

Tilpums/ietilpiiba ir cita nekaa ar kuru tu baro, Latvijas veikalos nau pieejamas Browing - triistuura un kanttainas.
9.maijs 2010, 21:26 | links
 
cik sapratu peec googles tantes-taas ir tadas pat uz kuras es meginu kert-tikai apalas un ar valejiem abiem galiem (augsu, apaksu?)
9.maijs 2010, 21:24 | links
 
ashukainis

vinjas ir apaljas un bez vaacinja, nekad neesmu lietojis vaacinu, jo man liekas ar vinjaam nevar uzklaat galdu, teiksi apalja tachu veljas, jaa taa ir,tad lietojam nedaudz smagaaku, sapraata robezhaas. Protams ir vietas upees kur nevar vinju izmantot, tur talkaa naak triisturainaa, bet tilpums mainaas.
9.maijs 2010, 21:23 | links
 
tulitaas Draiskuli apskatishos kaadas taas ir:)
es uz metaala melnas cetrkantiigas keru ar vacinu apaksaa 30gramigas:)
9.maijs 2010, 21:18 | links
 
Copmanji, iesaceeju un profi fidereejoshie, Salmo veikalos pagaidaam tirgojas barotavas Browing, vinjas ir ar labiem svariem un tilpums ir ljoti svariigs, lai veiktu saakuma iebaroshanu, :) Daugavaa straadaaju tikai ar shiim barotavaam, jo breksim patiik bariibas galds.
9.maijs 2010, 21:17 | links
 
Liels paldies par padomiem, tagad buuus skaidriiiba:)
nju ja 84grami+- tad zala 28, dzeltena 56un sarkana 84..... taa sanaak:)
tagad buus jaameegina uz mazaakaam barotavaam un citaam spiceem, uzreiz uzliku sarkano-izradas bija man chujs ka taa ir cietaakaa spice:D:D:D
lai vareetu veel forshaak redzeet un just copiites:)
9.maijs 2010, 21:13 | links
 
kola


Re maza viltiiba, kukuruuzu lieku klaat iebarojamajam un arii baltos + kapaatas sliekas, tas noziimee, kaa es kombineetu nekaadiigi zivi nepatiikami nepaarsteiktu, jo viss tas ir iebarojamajaa , ne asakas
9.maijs 2010, 21:10 | links
 
ashukainis
Labas firmas fideru kaatu razhotaajam uz spiceem ir gan Oz, gan grami kaadam svaram taas domaatas, ja nau tad formula vienkaarsha. Piem kaata tests ir liidz 120 gr un tev ir triis spices un nau markjeetas, riikojies sekojoshi. Testa svaru izdali uz 3 vai 2, cik piedaavaa spices un...
Ppanjem sev pieejoshaas spices aiz gala :))))), taa kur peedeejie rinkji un noteiksi kura domaata smagaakaam barotavaam, kura vieglaakaam, taa kura noliecas mazaak, taa smagaakai barotavai, taa kura vairaak vieglaakai. Kaata testu sadali uz katru spici. Ne asakas
9.maijs 2010, 21:07 | links
 
lai ariii tiko tk saaku piiideroties- kameer plauzhi un liiini, karusas,karpina iisti nenem, jo udens paaraak auksts un limenis paaraak augsts nelauj pieklut istajaam copes vietaam-man piiiderot patiiik daudz labaak nekaaa ar pludinmakskeri,
bet kad udens sasils, udens limenis nokritiisies-tad jau vajadzes luukot uz kaa ir interesantaak, patiikamaak, rezultatiivaak copeet-tagad gruuuti spriest!
9.maijs 2010, 21:01 | links
 
no vājākās uz augšu-zaļa,dzeltena,sarkana.vismaz "manam" tā ir.uz zaļās 25gr,uz dzeltenās 50gr,uz sarkanās 70gr.vismaz tā stāv rakstīts!
9.maijs 2010, 20:55 | links
 
rīt došos uz vien ezeriņu,ne tik tālo,iemēģināt pīderi raudās!trešdien atkal uz vietām netik tālajām,bet daudziem zināmajām.tad jau manīs kā būs!:)
protams ka pludiņnieci ar jemšu līdzi!būs ko salīdzināt-kurš kuram ieliek.vai fīderis vai pludiņniece!:)
9.maijs 2010, 20:53 | links
 
un peedeejais jautaajums par fider makskeri:)
taas spiciites ir dzeltena, zala, rozigi sarkana-kura ir ar lielako, kura mazaako testu?-vai ari tas katram fiderim ir atskiriigi???
9.maijs 2010, 20:50 | links
 
opaa paldies!
Urmaas-es kaa iesacejs copee-visu redzu-pat lisa un mazas raudinas, plichuka copiiti:D:D:D-viens nosacijums ja keru tikai uz 1 fidera, ja otra copene blakus tad biezi vien nepamanu copi-velku zive galaa:D:D:D
9.maijs 2010, 20:44 | links
 
karpai būs labi.bet mazākām zivīm,tā būs kā būs!
9.maijs 2010, 20:24 | links
 
3oz ir 84 grami
A kā ar tiem kātiņiem?
9.maijs 2010, 20:21 | links
 
Draiskuli, žēl, ka vienu nelieto. Kukurūza pati pa sevi ir laba ēsma. Ja Tu pieliec klāt kustīgu, smaržīgu sarkano slieku, tad zivs ņem slieku un kukurūza varbūt te vispār lieka, kā domā? Ja nu vienīgi kā koši dzeltens punkts, kas pievilina zivi. Vispār kukurūza ir ļoti laba lielo raudu ēsma, bet Daugavā, man vismaz, rauda to neņem.
Brenci cik lielā dziļumā SDaugavā zvejo?
9.maijs 2010, 20:19 | links
 
precīzi nemācēšu stāstīt.laikam jau tuvu pie 100gr.
9.maijs 2010, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager