Fīderi

man tieshi gusjerkas un raudinas 95% keras uz fidera......
gustjerkas rij lidz .... iekshaa......

gribeeju pavaicaat cik ir 3oz-tas laikam domats mana fiderisha tests maksimalais....???
Liels tenkjuuu!
9.maijs 2010, 20:09 | links
 
tik daudz tiku lasijis,tik daudz reizes esu redzējis dabā to fīderēšanas pasākumu.un beidzot nobriedu pievienoties jūsu pulkam!aizvakar pirmo reiz iemērcu fīderīti vietās netik tālajās un daudziem zināmajās,tik rezultātā viena gustjorka.nekas,vēl viss priekškā!ja nepatiks,tad atdošu saimniekam pa dubultcenu!:)))
9.maijs 2010, 20:07 | links
 
Sviki, Fīderisti! Es arī gribu pievienoties, bet jānopērk viens kārtīgs kāts. Tāpēc gribu jautāt ko domājiet par:
Mitchell Universe 2 feeder 3,9m, 3+3, 60-120g
Mikado Ultraviolet Heavy 4,2m, 3+3, līdz 120g
Salmo Diamond 130 4,2m, 3+2, līdz 130g
Spro Dyno Force feeder 4,2m 3+3, līdz 140g
Principā gribu vienu labu universālu fīderi breksim, karpai, vēdzelei, jūrai un visiem citiem gadījumiem. Max smagums ko izmantošu būs 130g
Varbūt kādam ir šādi un var dabūt kādas atsauksmes.
9.maijs 2010, 19:45 | links
 
cik te tikko palasijos, sapratu ka jaaatmet man doma par pito auklu fiderim kameer neiemacishos, nepieradishu isti ar fideri kert........
kaaadu auklu Jus man ieteiktu fideritim ja lietoju 30 gr barotavu un straume ir bet nav tik loti stipra kaa LV lielajaas upees-neliela straume......
kaadas barotavas ir labaakas?-vai arii izskatam barotavai nav nozimes....???
pats lietoju tadas chetrkantigus konteinerishus ar plastmasu apaksaaa.....(tads kaa vacins)
9.maijs 2010, 19:39 | links
 
kola


nekad vienu kukuruuzu nelietoju, kopaa ar pashu audzeetaam meeslu sliekaam, ideaali. Mazie arii liek mieru!
9.maijs 2010, 18:08 | links
 
Kola: Sausajā kukurūza strādā.
9.maijs 2010, 16:45 | links
 
Šonakt pēc hoķa ar samaitātu garīgo nogāju uz Sauso D pafīderēt. Copītes nepārtraukti visu nakti,tik izmērs šoreiz nepriesēja.Daudz plaukstas izmēra brekšuku,pliču,karūsu.Kautkas bišk smukāks notirinājās,bet,bet... Vien brīd aizgāju uz mājām pēc kapijas,nāku atpakaļ-VAU! Zivju ķesele izvilkta krastā,pavilkta apakš kārkla.Viens maita izgrauzis caurumu,norijis apm. četras fišas un vienu nokostu vēl ķeselē bij atstājis-laikam iztraucēju.Lapsa,ūdrs,ūdele??? Norakstīšu šoreiz necopi uz laika pārmaiņām.Pie Vimbukroga pilns ar večiem,nez kā gājis tiem,varbūt kāds zin?
P.S. Vīri pasak,kur šeit varēja apskatīt to "simetrisko cilpu".
9.maijs 2010, 16:44 | links
 
Draiskuli, kukurūza ir nostrādājusi? Man tāda sajūta, ka Daugavā nevienam kukurūza negaršo, vismaz cik esmu maucis uz āķa - neviena cope.
9.maijs 2010, 14:57 | links
 
Man jau vel paveicaas, taa saciit meistariiba :)))), vel bija vehi 5gb, tiem vispaar nekaa. Tie nospljaavaas un aizbrauca maajaas
9.maijs 2010, 14:40 | links
 
kola

Tikai divas, tur braucu arii pagajusho gadu un ar ne viena cita zivs pa visu sezonu , tikai brekshi un dziljums arii ap 6-8 m. Bariibas = baltais, mannka, skiekas, kukuruuza, makarons un tas viss dazhaadaas kombinaacijaas .
9.maijs 2010, 14:39 | links
 
draiskulis
nepiekrītu, copēju pārsvarā Gaujā, pie tam stiprā straumē, nu ļoti labi viss man padodās ar pīto.
9.maijs 2010, 14:17 | links
 
Draiskuli, vai tiešām tikai divas copes pa tik ilgu laiku? Kur plicis, ķīsis un c. šļura :) Tu met upei pa vidu un gaidi, kad pienāks lielais... vai kā? Es tiešām šādu situāciju nesaprotu, it īpaši, ja lieto Brudu.
9.maijs 2010, 12:28 | links
 
siluro

Re ko teikshu par piito, nevareesi/neparociigi buus teu vinju lietot Lielaa starumee, vinja nestiepjas un gruutaak buus nolikt barotavu tevis izredzeetaa vietaa, tapeec Daugavaa pats lietoju monofiilo 0,22 mm (browing fider), optimaalaikais izmeers un izturiiba straumee, 0,25 jau pa resnu(nones vairaak), 0,18 jau izturiiba zuud. 0,22 ir reizes kad naakas lietot 80 gr. barotavu un tur , pagaidaam auklas deelj nevienu sisteemu neesmu noraavis. Ne asakas
9.maijs 2010, 11:26 | links
 
es arī uzskatu, ka 0.12 pītā būtu Ok , ja viņai var piemeklēt mezglu, kas iztur daudz maz slodzi (pagājušajā sezonā saskāros ar tādu problēmu). Šogad lietoju 0,14, tikai mezglu izturības dēļ, pavadas 0,14- 0,18 fl-karbons.Pirmssākumos gan biju baigais mono auklas(pamata) fans, tagad gan nē, ja nu vienīgi uz karpām.
9.maijs 2010, 10:01 | links
 
Pamatauklas man divas piitaa 0,12 un mono 0,22 Browing fider.
9.maijs 2010, 09:05 | links
 
es lietoju speciaalo fidera monofilo 0,25,un fluorkarbona pavadu 0,18....
9.maijs 2010, 08:48 | links
 
Vakar biju daugavaa, No 13-00 liidz 20-45 caam divas copes un abas realizeetas(fideris), nu kaadu laiku Daugavaa tievaaku pavadu pa 0,18 nelieku un ar izmantoju fluorkarbona auklas. Vakar pirmo reizi pameegjinaaju ''Bruda'' iebarojamo. Man patika. Ne tikai cena , bet arii aromaats un frakcija. Aaa par brekshiem viens 1,2 un otrs 1,7 kg. Viens no vinjiem bija riktiigi ass, tad jau driiz naarstos. Ne asakas !!
9.maijs 2010, 08:47 | links
 
ashukainis - skatoties kāda tā barība. Arī leišiem ir atsevišķas labas barības, bet viena daļa, kas ir nopērkamas Latvijā, ir "smiltis". Ja pēc naudām, tad labāk pērc Salmo barību. Riktīgi klasi augstāka.

A par pavadām runājot - ja lieto pīto auklu, tad 0,12 pavadu var pārcirst uz 100 gr zivi. Ja mono, tad var lietot pat 0,1. Arī spoles regulēšana neko daudz nelīdz, jo uzregulējot lai pīto tin ārā un nevar pārraut tievo pavadu, nevar normāli ietīt pat barotavu, kur nu vēl zivi. īpaši ja visa uzparikte jāpārceļ pāri kantei. Tievākā pavada ko esmu lietojis priekš pītā pamatauklas, ir 0,14. Bet tad arī kā saka... līdz ar nagiem.
9.maijs 2010, 08:36 | links
 
nju jaa ir jau pasmalka, beet man te lielakas zive nekeras....... pilniibaa pietiekoshi, kauan skrobe jau bus ja nu notiks brinums un uzkersies kautkas rupjaaks......:(
8.maijs 2010, 20:36 | links
 
Visi ar tām sākām...
8.maijs 2010, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager