Fīderi

Cepta_zivs
man domāt, ka tās trubiņas ir pilnīgs sviests. Es no viņām atteicos pēc pirmās fīderēšanas reizes. Nu bet citi staro par viņām. Galu galā tā ir tikai un vienīgi gaumes lieta.
30.aprīlis 2010, 16:33 | links
 
Kāds var apstāstīt, kur vispār varētu būt trubiņas priekšrocība, ja reiz nesimetriskā cilpa pēc visiem parametriem it kā labāka. Kāpēc to turpina lietot? Vai tiesām pamatā slinkums siet tās cilpas, vai tomēr kas cits?
30.aprīlis 2010, 16:21 | links
 
Pirms iemācījos labas asimetriskās cilpas siet, lietoju trubiņu. Trubiņas laikā bija cīņa ar auklas vērpšanos. To atrisināju, liekot trubiņu uz ~60..70cm gara monofilās auklas posma kuram abos galos griezuļi - starp pavadu un arī pamatauklu. Tas atrisināja vērpšanos. Varbūt ideja noder... Pietinot auklu pirms metiena protams jāskatās kur augšējais griezulis. Man tas problēmas NEKAD nesagādāja. Pie tam šī saruna jau cita tēma - metiena tehnika :)
30.aprīlis 2010, 12:07 | links
 
Svaiks Mirtin, gumijas ideja ir jūtības palielināšana copes laikā un amortizācija pieciršanas/izvadīšanas laikā, varbūt pat paātrina pieciršanu. Princips tāds pats, ko aakkis ar tabulu un bums ar norādi uz saiti un savām atsauksmēm aprakstījuši šitās sagaļas 9. lapā. Jābūt labam, ir vērts mēģināt!!! Tikai salmo tādu gumiju nepiedāvāja...
30.aprīlis 2010, 11:56 | links
 
Kolēģi, kurš kaut ko saprot no tā vācu viģika, vai variet pateikt priekšā, priekš kam viņš to barotavu gumijā karina? Izmantojot savas necilās valodu zināšanas, sapratu visu, gan kā sien, gad kā cilpas met u.t.t. Bet nekādi nespēju iebraukt, prikš kam viņam tā gumija uz barotavu?... Es vēl saprastu uz pavadu... bet barotavai priekš kam?
30.aprīlis 2010, 11:24 | links
 
Sapals

dod zinju ! :)
30.aprīlis 2010, 07:55 | links
 
ok Kola-paldies par info:) buutu bijusi pirma un pedejaa cope ar piiideri:D:D:D:(
29.aprīlis 2010, 21:13 | links
 
Ašukaini, neliec gan nekādus stoperus virs trubiņas, nav nekāda vajadzība, bet Tu vari nejauši ieraut to stoperu spices gredzenos un metienā spici salauzīsi, tas gan pilnīgi droši.
29.aprīlis 2010, 20:55 | links
 
Draiskuli, ideja laba tik sievsam dz/d iekrīt :(, bet posms Ogres-Salaspils interesē, takšto kkā došu ziņu Tev, tad saštukosim:)
29.aprīlis 2010, 20:33 | links
 
ok liels paldies Traktorsiccc:)
1 vai 2maijaa izmeeginaashu:)
29.aprīlis 2010, 19:28 | links
 
griezulīti sien tā pat kā āķi klāt, variantu ir ļoti daudz kā to darīt..kā kurpes šņorēt nevajadzētu gan..
pirms trubiņas nav obligāti likt kaut ko, bet var kādu pus metru vismaz virs viņas uzlikt kādu stopariņu, lai pārāk tālu neslīd, bet klāt pie trubiņas točan neliec, jo tur jau tā ideja, ka aukla slīd cauri..
29.aprīlis 2010, 17:58 | links
 
traktorisccc -0es ar domaju taadu pat siet jo vismaz nav neka sarezgiita uzsiet un video redzejo vienaaa......
tik daudz saprotu, bet apaksaa vienkarsi to griezuliiti piesiet vai vajag ari kaukaadus speciaalus mezglus?????? nju nevar atsieties??? un otrs jautaajums -virs pretsaveerpeeeja nevajag kaukaa to pretsaverpeju fikseet-vins taa i pa auklu staigaa?
29.aprīlis 2010, 17:44 | links
 
Shimano, sestdien tajā krajā kāreiz copēsim. Ja Tev ir cigāri, varam piestāt krastā uzkurīt:)
29.aprīlis 2010, 17:31 | links
 
Tad kaa ar kopeeju copi sestdien?
29.aprīlis 2010, 16:55 | links
 
āķi ! tad vajag mainīt vietu :)
29.aprīlis 2010, 16:37 | links
 
Ja ir zivis,tad jau nav ko galvu lauzīt,bet ja uz kvadrāt kilometru dažas zivis,tad jau katrs pieskāriens-nianse ir svarīga.
29.aprīlis 2010, 16:27 | links
 
zinu, ka ir čupa ar sarežģītām siešanas cilpām ar vēl sarežģītākiem nosaukumiem, bet es sienu pavisam vienkārši un pagaidām esmu apmierināts (bet pārāk varbūt ar manu viedokli nevajag rēķināties, jo esmu iesācējs un ja pro buki saka citādi, tad nestrīdēšos)
sistēma parastā:

pamataukla izvērta cauri pretsavērpēja trubiņai 15-20cm (parasti pērku veikalā, jo tā pat nav dārgas viņas), pie trubiņas stiprinās barotava (nupat aakis pieminētais variants varētu būt pat labāks, kā standarta), pamatauklas galā griezulīts vai karabīnīte, pie tās stiprinās pavadiņa, pie pavadiņas, saprotams,-āķis. Ja ir vēlme var vēl pirms tās trubiņas arī otru pavadu uzlikt, bet es nelieku pagaidām..
29.aprīlis 2010, 16:07 | links
 
Ašukaini,viss te ir atrodams,rocies.Es pats laižu uz divām pavadām,kāmēr dēļ tā, ko lieeelu neesmu palaidis,esmu apmierināts.Ir iespējas meklēt vairāk variantus piemērotajai ēsmai.
29.aprīlis 2010, 12:49 | links
 
ir doma izmeeginaat feeder copi:)
picku nopirku, spoli ari, pretsaverpejus ar, barotavas ariiii
tagad jaamelee video kaa taa sisteema izskataas-vienu kaut kad nesen vienkaarsu te video redzeeju:)
jautaajums taads-1pavadina jaasien vai divas, cik lasijos 2itkaa nav jeegas......?
kas veel jaazin saakot meginaat copeet ar feederi?
Paldies par padomiem.
29.aprīlis 2010, 12:13 | links
 
Kāds varbūt grib patrenēties uzsiet,ja mazliet saprot valodu
29.aprīlis 2010, 09:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager