Fīderi

Neko neaprauj ja pareizi met,nevajag nekādus straujus vēzienus,barotava no metiena 0 punkta jāizkustina ar līdzenu metienu kura spēks uz beigu fāzi palielinās.Grūti uzrakstīt,parādīt vieglāk.Aprauj,kad saķerās aukla un barotavu nevajag tāli no spices turēt metiena sākumā.Vispār kāda šķirba,vai met smagu bleķi,vai barotavu.Jā,ja spice ir pa mīkstu,tad jau ar visādi iet.
13.aprīlis 2010, 23:40 | links
 
Pāris gadus atpakaļ redzēju vienu krievu filma ,kas man patika labāk par šo, bet arī šai nav ne vainas. Es gan neriskētu pilnu barotavu tā mest, kā bija redzams beigās- vēziens atpakaļ un bez apstāšanās uz priekšu. Tā jau var apraut un salauzt visus pričendāļus. Es parasti metu no pleca, kā viņš rādija sākumā.
13.aprīlis 2010, 22:40 | links
 
joprojaam aktuaals jautaajiens :cik buutiski ir materiaals (stikls, ogleklis, kombineetie) no kura feedera kaats ir izgatavots grunts lasiishanai?
13.aprīlis 2010, 21:47 | links
 
Pieminēji tos raidījumus un tagad nevaru aizmirst,kā Zveja Zebrus ezerā ar spečuku vietējo par zandartiem runāja.Tas galvenais stāstīja,pa savām alimīnija bļitkām un tad Zveja prasa cik lieli tad ir tie zandarti?Šis saka nu lieli-0.35mm auklu man tik tā pārāva,ka ūdens vien āliņģi nomutuļoja.Varbūt kādu vārdu ne tā pateicu,principā 0.35mm netur.To ka NG darbosies,es lasīju,lai tik filmē.
13.aprīlis 2010, 18:57 | links
 
aakkis ir labs,pirmie soļi, it sevišķi tiem ,kas stulbus jautājumus uzdod,nevīžojot tepat meklētājā ierakstīt.Par filmas kvalitāti,nu ko,cik sapratu NG būs no 5. maija savs raidījums tv7 latviski,ar taču nav diktors,bet man patīk,kā tai lietai pieiet.
13.aprīlis 2010, 18:45 | links
 
Neliku to filmu,lai apskatītos un darītu kā viņš dara.Visās filmās ir atšķirīgi tā saukto ekspertu viedokļi.Varu ielikt vācu,holandiešu un tt. no Planet sērijām,bet vai tas ko dos.Tāpat sākumā tie kuri grib ar feeder nodarboties ir jāsaprot princips.Sākot strādāt,tikai ar laiku sāks parādītie īstais čujs,ko kā darīt,kādu vietu izvēlēties,kādu dziļumu zināmā laikā apmakšķerēt.Izprast kā zivis pārvietojas teiksim mainoties ūdens līmenim,nemaz nerunājot par vēju,negaisu un tt.Un par barotavām ar trubiņām,nezinu kādos dubļos jāmet,lai rastos bremze auklai.Jā ir dūņaini ūdeņi pat ļoti,bet tos atstājiet vēlākiem gadiem-iesāciet ar normālu grunti.
13.aprīlis 2010, 18:32 | links
 
eerglis
neesu tik spēcīgs datoru lietās:)))))))))
13.aprīlis 2010, 14:51 | links
 
siluro - nav jau runa par filmas kvalitāti, bet gan par informatīvo sniegumu. Jā Ščerbakiem ir labas filma,s man mājās ir pilna izlase, bet kāreiz par fīderiem es neteiktu, ka tās labākās sērijas :D
13.aprīlis 2010, 13:12 | links
 
Ja kādam ir interese ložņāt pa krievu saitiem............................................................http://www.apico-fish.ru/
13.aprīlis 2010, 12:20 | links
 
siluro +1

no visaam filmaam ko par feeder esmu redzeejis shii ir priekshpeedeejaa vietaa. veel ir sviestaina filma krieviem vairaakaas daljaas ar mega skanju efektiem ik peec 2 sec
13.aprīlis 2010, 12:12 | links
 
siluro nu tad esi tik laipns un ieliec publiskai apskatei.
13.aprīlis 2010, 11:46 | links
 
nu brālu Šķerbakovu vai Šalāpina filmas ir nesalīdzināmi labākas
13.aprīlis 2010, 11:37 | links
 
filma iesākumam ir ļoti ok, galvenie principi ir pateikti un piedevām strādā arī praksē. iesaku noskatīties, lai saprastu, kas tas fīderis ir. Un kāda tam nozīme, kā cilvēks izskatās, runā uzvedās, ja runājamais ir saprotams un noderīgs?
13.aprīlis 2010, 11:21 | links
 
Filma ir laba, tikai tur ir atsevišķi pieņēmumi, kurus prasītos apstiprināt. Cilvēks sēc visu laiku, jo viņam visticamāk ir iesnas un viņš elpo caur muti. Es šo filmu necenstos kritizēt, jo viss ir skaidri parādīts un iesācējam būtu ļoti derīgi pasaktīties. Tas ka pretsavērpšanas trubiņas pasliktina uzpariktes jūtību... nezinu... man šķiet ka tā nav. Arī paternosteri sien savādāk.
13.aprīlis 2010, 10:52 | links
 
riktīgs sviests tā filma
aakkis, labāk iemet to, kur tas holandietis tos brekšus velk
13.aprīlis 2010, 08:14 | links
 
peec urlas izskataas tas vadiitaajs + veel elshun puush visu laiku. BIju sho kaadreiz novilcis un momentaali arii izdzeesu
13.aprīlis 2010, 08:04 | links
 
Nu paskatās,vai saglabā šo filmu par intelektuālo fīderi
12.aprīlis 2010, 22:23 | links
 
kaapeec es to jautaajumu paceelu- ir doma iepirkt pirmo feederi, bet negribaas 1. feeder kaatam teereeties uz oglekli :)
12.aprīlis 2010, 22:09 | links
 
jaa es arii uz to wireless eholoti skatos, bet domaaju tas neatrisina feeder probleemu ar grunts lasiishanu, jo jaamaak veel eesma novietot vajadziigajaa vietaa. Kaa jums ar pieredzi eesmas pareizaa novietoshanaa un notureeshanaa
12.aprīlis 2010, 22:00 | links
 
vispār baigi smalkā lieta tā grunts iztaustīšana, kas man īpaši nekad nav padevusies, šogad mēģināšu taustīt ar Portable Wireless Dot Matrix Fish Finder (FFW718). Ceru, ka izdosies :)
12.aprīlis 2010, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager