Fīderi

Mika vietu jā:))) Tur esot tā nelaime, ka šuka nārsto, un mērķa zivs pa to laiku turas maliņā. Bišk jāgaida, bet nevar sagaidīt.
:)))
7.aprīlis 2010, 14:23 | links
 
tere kilka:)
tsss,netrokšņo.tā TU man klientus aizbiedēsi!:DDD
7.aprīlis 2010, 14:22 | links
 
Vai Te ne viens nesaprot,ka urmaas tagad grib savilkt diskusijā "īstos feeder" specus.Pats noteikti zin labi,bet kā čigāns-laiku,vai ceļu zin,tomēr prasa!Tas nesot laimi!
7.aprīlis 2010, 14:20 | links
 
urmaas - tere
Kā Tev ienāk prātā salikt tādu vārdu kombināciju "irstošu barību" un "saspiest"??? :DDD
Par guntarskl - vait' nezināji, ka šis copē gandrīz vienmēr? ;))
7.aprīlis 2010, 14:19 | links
 
guntarskl
tik nesaki ka biji jau ..... uz okkuneniem.vai jau noprovēji mika vietu???
7.aprīlis 2010, 14:17 | links
 
Daddy_j, es esmu vēl nicināmāks, jo kad makšķerēju ar fīderkātu, piem aizvakar, kamēr skatijos uz pludiņu fīderkātam piekāru zvaniņu...
:DDDDD
7.aprīlis 2010, 14:16 | links
 
irstošu barību jau var ari parastā&slīdošajā kormuškā saspiest.un tāpat kā pīdermakšķeri desmit reizes iemest,lai noklātu galdu!!!vai tad ne tā???:)
7.aprīlis 2010, 14:14 | links
 
Visas ne, 38 un 37:)
7.aprīlis 2010, 14:12 | links
 
urmaas - es jau nesaku, ka mājās nevar iemest, bet...pie ūdeņiem labāk garšo :))

par tēmu - apskaidrošu kā es to saprotu - tad, kad tu ķer ar grunteni un barotavu, kurā iemīci stingru barību, kuru laiku pa laikam papildini, jo izēd, tad tu esi nicināms grunteņotājs, tāpat kā es. A ja tajā pašā barotavā tu liksi barību, kas izbirst ārā un pirms KATRA metiena ir jāpapildina (sākot copi ~10 metieni ar pilnu barotavu stingri pēc azimuta un notektā attālumā, lai izveidojas barības "galds"), tad tu būsi fīderotājs...(feed=barot) vai tēvs barotājs alma-pater :))

āa un tēvi-barotāji zvaniņus neieredz kā sugu, bet skatās tikai uz kāta spicīti! :))
7.aprīlis 2010, 14:12 | links
 
vaivaivaivaaiiii.vasalas 38 lapas jālasa!jūs lūdzu īsi un konkrēti!!!:)))
7.aprīlis 2010, 14:10 | links
 
Urmas, lai saprastu kas ir fīderis, ieskaties šīs tēmas pirmajās lapās...
:DDDD
7.aprīlis 2010, 14:09 | links
 
tāpēc jau ari "pīderistiem" jautāju,ka pats gribu zināt ko vairāk.savādāk man te divi copes radinieki piedraudēja uz copi aplaimot ar pīderiem(katrs pa vienam).gribās jau kko tuvāk uzzināt,lai neizskatītos par baigo LOSI!:DDD
7.aprīlis 2010, 14:07 | links
 
urmaas - tu uzprasies uz diskusiju par fīdera salīdzināšanu ar "parasto grunteni"? :D Es vairs neparakstos. Ķer vien ar savām barbariskajām metodēm. Es ķeršu pa glauno - kā pīderasts :DD
7.aprīlis 2010, 14:03 | links
 
kas ir "test"?:)
7.aprīlis 2010, 13:57 | links
 
test
7.aprīlis 2010, 13:42 | links
 
daddy
iesākumam gribētu dzirdēt-kas ir feeder,un ar ko šamais atšķirās no citiem copes veidiem???:)))
iemest es ari mājās varu,bet vai tā būs cope?:DDD
7.aprīlis 2010, 13:40 | links
 
urmaas - nu tu tā kā vakarējais - IEMET UN COPĒ, ar to arī viss sākas! :))
7.aprīlis 2010, 13:38 | links
 
bet KĀ???:DDD
7.aprīlis 2010, 13:28 | links
 
urmaas - es ieteiktu SĀC! ja jau nezini, gribi vai nē :))
7.aprīlis 2010, 13:26 | links
 
vīri nezinu vai gribu vai nē,bet ir tāds štuks sākt copp ar feeder.ko jūs ieteiktu???:DDDDDDDDD
7.aprīlis 2010, 12:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager