Fīderi

Pie *diletants* teiktā var piebilst tikai to, ka ar tievāku auklu varēs ne tikai tālāk iemest, bet būs arī mazāks straumes spiediens uz auklu un varēs izmantot vieglākas barotavas, ko savukārt nodrošinās pītā aukla, jo pie vienādas izturības, pītā būs ar mazāku diametru
30.marts 2010, 23:43 | links
 
par to pieciršanu nebūtu tik pārliecināts, copēju Daugavā nu mazāk kā 50m grūti iemest. copi neredzu ja pieķeras mazāks par 200gr, bet tādi gadās maz.
ne asakas :)
30.marts 2010, 23:43 | links
 
Pats NG reiz atzina, ka tie uzraksti uz mono auklām tipa "feeder" vai "sinking" vai vēl nez kādi, pa lielam ir mārketinga triks. Tās auklas nedaudz atšķirās, protams, bet ne jau radikāli.
Fiderasīšanai VIENNOZĪMĪGI PĪTĀ. Mono var lietot ja iemetiens ir līdz 20 m attālumā, pretējā gadījumā copi var redzēt sliktāk un sanāk kā vienam čomiņam, ka piecērtot vienlaicīgi vēl jāskrien krastā augšā :))) Mono aukla uz 50 - 60 m attālumu briesmīgi staipās un normāli piecirst gandrīz nav iespējams. Teorētiski varētu ņemt resnāku mono, bet tā straumē taisa baigo buru.
Protams, kāts arī ietekmē piecirtienu. Ja paņemsi mega heavy action, tad varbūt mono arī derēs.
Bet ja pašam gribās pārliecināties, tad cita lieta ...
30.marts 2010, 23:34 | links
 
jo tievāka aukla , jo tājāk aizsviedīsi.
ne jau diametram ir nozīme, bet izturībai.
par feedrerēšanu ar pīto izsakos skeptiski, tam domātas feeder auklas, bet katram savs, par gaumi nestrīdas.
30.marts 2010, 23:20 | links
 
corapala copee ar vismaz 2 kaatiem vienlaiciigi viens feeder otrs jerk
30.marts 2010, 21:14 | links
 
to CORAPALA ja ir konkrēts jautājums, tad pajautā Normundam šim jau patīk fīderēšana. Jo te cik cilvēku tik viedokļu.
30.marts 2010, 20:43 | links
 
pītā 0,12...0,14 būs ok
30.marts 2010, 19:07 | links
 
0,2 būs gana ezerā,straumē 0,28-0,32 mono,tu taču lieto pavadiņas.Gribētu redzēt kā eerglis iemet 60 gr barotavu ar 0,2 un pēc tam to arī izvelk no upes.
30.marts 2010, 17:08 | links
 
ja liec monofīlo tad paņem tādu kas nestaipās ap 0,2 būs gana.
30.marts 2010, 17:00 | links
 
ja rocība atļauj, lieto pīto labāk copes redzēsi. resnums nu kādi 0,14 pītā būs pilnīgi pietiekami.
30.marts 2010, 16:56 | links
 
es kā iesācējs feederēt atļaušos uzdot glupu jautājumu;cik resnu pamat auklu vajadzētu likt,kolēģi saka 0.25,0.30,bet vienā bodē teica pārdevējs 0.18,0.20,kā īsti man darīt?!!!viens vispār teica ka 0.18 pīto auklu lietojot un nekā labāka neesot!!!
30.marts 2010, 16:53 | links
 
Jaaniss
paldies par ieteikumiem. tieši tas man bija vajadzīgs :)
29.marts 2010, 19:43 | links
 
J.B.- ja tomēr esi izvēlējies fīderi, tad priekš līņa, stāvošos ūdeņos ieteiktu izvēlēties nesimetrisko cilpu, 60-80cm garumā, līdz ar to darba plecs būs 30-40cm garš, (kas pēc manām domām ir pietiekoši) ar minimāli nospriegotu, vai pat nedaudz atslābinātu pamatauklu. Šāda sistēma labi nostrādās arī uz karpu. Viss IMXO.
29.marts 2010, 19:01 | links
 
ziepes jau ir tādas, ka nav zināms kāda zive pieķersies - līnis vai karpa, tāpēc nav zināms kādu sistēmu labāk siet :)) uzsiešu tādu, neņems līnis, uzsiešu citu, neņems karpa... vajag kaut ko universālu,bet kas ir universāls, tas ir sūc :))))
29.marts 2010, 18:05 | links
 
tieši tā aakkis
29.marts 2010, 17:45 | links
 
Es saprastu ka zandartus vai zušus,bet viņš uz līdakām sēž ar fīderi.Līdakas ir aktīvi jāmeklē,vienīgā priekšrocība var būt,kad zivis nāk uz barību un līdaka pakaļ.Bez šaubām piesieto vieglāk noķert.
29.marts 2010, 17:33 | links
 
mirtins
tik traki nav, tik bišku jāpiešaujās ar to iemesšanu, pats gan es atzīstu nesimetrisko cilpu, bet līnim tas neder, jo nav gara gājiena.
Running Feeder Rig montāžu izmantoju līdaku fīderim, nekas tur nepinās. Barotavas vietā tur ir sviniņš.
29.marts 2010, 15:25 | links
 
siluro - man gan nav liela pieredze fīderēšanā, bet Running Feeder Rig man ne visai patīk, jo aukla diezgan bieži metas ap barotavu. Tādēļ labprātāk izmantoju parasto spirāli vai kādu citu barotavu, kurai aukla iet cauri.
29.marts 2010, 15:10 | links
 
Brīvā aukla palīdz necopes dienās ( negrib nemt) un tikai stāvošos ūdeņos, upēs uz auklu skatoties acis nogurs :D
Vispār ezeros un upēs ar lēnu straumi makšķerē ar PICKER
29.marts 2010, 14:59 | links
 
kola
esmu mēģinājis ar to brīvo auklu, jūtība jau nu baigā, tikai to auklu visās situācijās nav nemaz tik viegli saskatīt:(
29.marts 2010, 14:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager