Fīderi

Pļac... redzējāt visi!!!!!!!!!!!!!!! nevis sarkanās, bet zilās spoles ir uz karpām :DDD
8.novembris 2009, 16:59 | links
 
Skaties un mācies
8.novembris 2009, 16:43 | links
 
snaple-www.salapin.ru
8.novembris 2009, 16:30 | links
 
Varbut kads butu tik atsaucigs un ieliktu linku , vai pildi kura es varetu redzet fidermakskeres sistemu.
ka viss pareizi jaliek , ka tad trubinjas un barotava turas pie auklas utt.
Jo lieta ir tada nekad neesu makskerejis uz fiidera un gribetos pameiginat , bet lai to izdaritu vaidzetu uzzinat ka ta sistema jataisa.
8.novembris 2009, 11:12 | links
 
Cilpas esmu mainījis tikai ja sanāk kaut kāda šmuce - kaut ko norauj vai cilpas aukla savērpjas.
19.septembris 2009, 20:28 | links
 
martin, cilpu mainījis neesmu, bet ja sanāk copēt visu dienu, cilpu dienas vidū pārsienu un nolikvidēju pamatauklas pirmos 2 metrus, jo tie metiena brīdī dabū baigo slodzi un tāpēc ir vājais punkts.
19.septembris 2009, 20:27 | links
 
ja fīderē ezerā ar dūņu grunti, vai var izmantot nesimetrisko cilpu vai labāk mēģināt paternosteri vai kā nu viņu tur sauca?
18.septembris 2009, 10:09 | links
 
GatisBB - cik tu stundas copē no vietas? Vai copes laikā nākas mainīt cilpu?
18.septembris 2009, 08:00 | links
 
Es fīderēt sāku arī ar turbiņām, bet tad pārgāju uz cilpām, jo tās ir klasi augstākas jeb prodvinutākas. A tā trubiņa ar gumiju - var jau būt, ka strādā baigi labi, var jau būt ka tā ir prodvinutāka (patīk man rakstīt slāvu vārdus latvju mēlē) par cilpām, bet man viņa liekas tizla (tikai mans viedoklis, savādāk nozākās mani te par fīdertautas nodevēju). Pamēģiniet, palietojiet - ja būs baigi labās atsauksmes, tad gan jau arī es pamēģināšu. Bet viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Jauninājumi ir labi un vajadzīgi, bet ne visu jauno spēsi izmēģināt un ne viss jaunais ir labs, tāpēc es turos pie pārbaudītām vērtībām.
18.septembris 2009, 06:45 | links
 
A rītā es gribu uz pludu paķert. Likšu virsū āķim grūbu. Redzēs kas sanāks!
Galvenais ka mums ir patīkami copēt!
Nu dikti man patīk paprovēt jaunas mantiņas, bet tāpēc nesaku ka citas lietas ir sliktas, vai nekam nederīgas.
Ja kautkas ir jau radīts un nonācis līdz mums, tad kādam jau nu toč uz to ir ķēries! :)
Varbūt ķersies arī mums!!!!
17.septembris 2009, 22:08 | links
 
Veči :), katram savs, ja Gatim patīk estētika ar smalku nesimetrisko cilu, tas ir tikai labi un apsveicami, nav vērts ar putām uz lūpām aizstāvēt vienu viedokli, vai vienu vienīgo "pareizo" sistēmu. Copē viss ir pareizs, kas dara mums baudu copēt, drīzāk būtu laiks pieiet kritiski savai iemīļotajai sistēmai un sameklēt tās vājās puses, un publiski tās iztirzāt, lai tās arī risinātu kopā :) ... jomajo izlasīju ko pats uzrakstīju un sajutos kā apostulis :DDD
17.septembris 2009, 21:55 | links
 
Man estētiem ir labāks ieteikums-
paņem lazdas kātu, zirga astes asrus, koka puļķi, salocītu naglu-
Riktīgi pa retro sanāks!!!!!!! :)
Vienam māte, otram meita, citam jauna kleita!!!
Nu ja nepatīk Jums kungi neko jaunu noprovēt, tad copējiet kā Jums patīk!
Es tikai padalījos ar iespaidiem!!!
17.septembris 2009, 19:57 | links
 
jāā, nu tās trubiņas man arī liekās riktīgs sviests salīdzinājumā ar auklas montāžām, arī jūtība nosacīta, par pliku velti veikalā arī neviens tās trubiņas nedod.
Gatis
sākumā sēju cilpas no 0,25auklas, tagad esmu pārgājis uz 0,33. man liekās štellīgāk, ka tā montāža ir rupjāka. nu bet tas jau ir gaumes jautājums
17.septembris 2009, 16:52 | links
 
Sapals
Man vienkārši drausmīgi nepatīk tās trubiņas un kā jau teicu - esmu estēts - nu patīk man, lai smuki un smalki izskatās. Es pat cilpas sienu tikai no 0.28 mm auklas, jo resnāka baigi nesmuki izskatās.
16.septembris 2009, 10:25 | links
 
Hmm, manuprāt diezgan progresīva sistēma, lai gan vēl ir "bērnu autiņos tērpta"
16.septembris 2009, 09:58 | links
 
Man gan estētika vairāk iet pie sirds, tāpēc to uzparikti ar gumiju nemaz nemēģināšu ne siet, ne izmantot.
P.S. Un ka ar cilpām ir problēmas, tad tur siešanā ir vaina, nevis cilpā. Cik copēju ar fīderi, man nesimetriskā cilpa ir tikai vienu raizi sapinusies un arī tad tikai tāpēc, ka pats muļķis.
15.septembris 2009, 23:56 | links
 
:) praktiskums- ja ir noregulēts, tad netraucē.
:) jūtīgums - straumē ir jūtīgāka visa tā uzparikte.
:) iespaidi par to- derīga manta, tagad neredzu vairs nekādu jēgu siet cilpas, vai strādāt bez gumijas. Man tiešām iepatikās- vējš ar brāzmām arī netraucē, straume arī pofig. Es izmantoju 0,9mm un 0.5mm gumijas. Jāpiešaujas ar to regulēšanu- Salāpina teorijas aprakstā ir ļoti labi viss izstāstīts. Gumijas gan nedaudz maksā- 6m ~3LVL, bet ja copē visu laiku pa vienām un tām pašām vietām, tad sasien tik vairākas sistēmas un gumija paliek pāri.
15.septembris 2009, 23:11 | links
 
--> xx12
Priekš manis pretsavērpšanās caurlīte ar gumiju pēc Salāpina teorijas vēl ir liels noslēpums, jo nēesmu reāli to iemēģinājis. Par cik esi viens no pirmajiem, kas to ir iemēģinājis, lūdzu padalies iespaidos.... praktiskums, jūtīgums u.c. iespaidi par to :))) ???
15.septembris 2009, 21:24 | links
 
Es arī izmēģinājos to cilpu- nepatika!
Ja uz spoles nostopē auklu, tad nesimetriskā sapinas retāk! Arī no auklas resnuma un stīvuma (no kā taisīta cilpa) pīšanās atkarīga.
Pavadu es lieku ~15-25cm.
Ja liela straume- barotava toč jāliek smagāka! (Vai arī pītā aukla uz spoles ir par resnu un taisa straumē baigo buru.)- tad auklu tievāku. Straumes gadījumā labi noder "Sapala" ieteikums - http://salapin.ru/article705.html
Baltie tārpi, ātri velkot, vienmēr taisa propelleri un griežas.
Pats biežāk lietoju līko trubiņu (tagad jau biežāk ar gumijām), pavadu stiprinu pie "griezulīša"- tad arī vērpjas, bet mazāk. Var arī provēt uzlikt vairākus labus "griezuļus".
14.septembris 2009, 09:10 | links
 
Jautājums profiem par nesimetrisko cilpu. man nez kāpēc visu laiku katrā trešajā vai otrajā iemetienā sapinās pavada ap cilpu.
Cik garai jābūs ir savērptajam galam? man bija kādi 10 cm, vai tas var būt sapīšanās iemesls?

Cik gara pavada jālieto fīderim upē (es makšķerēju Daugavā)?


un ko darīt ja pēkšņi mainās copes apstākļi? ap 11 sāka pūsts diezgan stiprs vējš un laikam arī straume parādījās, kā rezultātā barotavu nonesa 30 m zem sākotnējās vietas. mēģināju pielikt papildu svaru, bet tad vairs nevarēju trāpīt, un uzliku atpakaļ veco.

un pēdējais, copējot uz baltajiem pavada nenormāli savērpās, bet izvelkot protams, ka atritināju atpakaļ, bet vai no tā var izvairīties, vai savērpšanās piedienās pie fīdera ikdienas?
14.septembris 2009, 08:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager