Fīderi

krutovs
Tad jau var pielikt multiplikātoru ziepjutrauku un mākt velcēt marlinus. Spole jāizvēlas pēc mērķa, kādam tā tiks lietota.
20.augusts 2009, 22:01 | links
 
mailīte
Salīdzināt fīderi ar parastu grunteni ir tas pats, kas salīdzināt vīrieša čibriku ar pirkstu - it kā jau forma tā pati, tikai funkcijas dažādas. FEEDER ir aktīvā gruntsmakšķere, kas parastās gruntenes liek vienos vārtos. Un fīdera copes GURU martins pareizi saka - internets ir tā mēslu kaste, kurā var atrast pilnīgi visu - palasi.
20.augusts 2009, 21:59 | links
 
Kāda atšķirība kātam ,no kādas kasetes ritinās nost aukla-no mazākas diametrā,vai lielākas.Ja kāts tādam testam(svara mešanai) paredzēts.Vienīgais no lielās labāk noritinās.Jā,vēl kādi riņķi kātam?Velkot ārā,gan slodzes uz spolēm lielas.
20.augusts 2009, 21:39 | links
 
Istenībā tā ir! Slodze ir baigā! Pie iemetiena ar 25 gr. barotavu jau jūt! un ja vēl pieķeras (arī ne pārāk liels breksītis) tad mana spole arī izdod visādas skaņas! Un es neteiktu, ka patīkamas!
20.augusts 2009, 21:32 | links
 
aakkis
vai tad nesaprotams jautājums? protams, ka spoli, man kaut kā liekas, ka iemetienā tomēr baigā slodze, ne?
20.augusts 2009, 21:26 | links
 
Vai tad spole čakarē kātu?Vai kāts spoli?
20.augusts 2009, 21:14 | links
 
Klau, ja fīdera kātam uzliks vieglo spoli (laikam 2500 bija), sacakarēs tak to, vai ne?
20.augusts 2009, 20:57 | links
 
mailite - tu neesi sapratis pašu būtību. Visa fīča nav kātā, bet procesā - to arī apzīmē nosaukums - fīderis, kas angliski nozīmē barotava un pašu barošanu - bieži un precīzi vienā vietā. Tādēļ jau vajadzīga spice, kas signalizē, jo bieži cope seko uzreiz pēc barotavas nogrimšanas, vai pat grimstot. Kamēr tu aiziesi uzkārt zvanu, tikmēr āķi jau pliki. Bet palasi tak netā, daudz tekstus var atrast.
20.augusts 2009, 19:44 | links
 
> mirtins
varbut ko esmu palaidis garam, bet fidera katam vienkarsi ir mikstakas un mainamas spicites, lai varetu redzet copi un nevajadzetu likt zvaninu. vai tad ne?
20.augusts 2009, 14:52 | links
 
mailite - pameklē googlē kaut vai krievu tekstus par fīderi, palasi, un tad padiskutēsim. Tās ir nesalīdzināmas lietas. Daugavā fīderējot laikā kad grunteņotāji sēž ar 1 - 2 brekšiem man ir bijuši padsmit. Protams, ja vispār ķeras. Viss ir atkarīgs no vēlmēm - ja gribas sēdēt upmalā, baudīt dabu, alu un grilētu steiku, tad bez šaubām gruntene ir ideāls variants. ja gribās makšķerēt, tad fīderis ir daudz augstākā pakāpē nekā vienkārši gruntene. Lai gan arī fīderis ir gruntene :D
20.augusts 2009, 14:49 | links
 
Isti neredzu plusu lietot feeder katu parastas gruntenes vieta ar zvaninu. Vairak krit acis minusi:
- japerk speciali jauns kats
- visu laiku jablenz uz to spiciti (lokas, vai ne) un paraleli neko citu normali padarit nevar.

Man pagaidam izskatas, ka feeder kats vispar nav vajadzigs. Neiet runa par pasu barotavu, kas ir daudz labaka par pliku grunteni ar iebarosanu.

Varbut man nav taisniba? Komenti ... ?
20.augusts 2009, 14:16 | links
 
Kas fīderistiem notiek ?
20.augusts 2009, 12:44 | links
 
Ir saacies atvaljinaajums un varees patramdiit brekshus Daugavaa un ne tikai :) Ne asakas.
12.augusts 2009, 19:31 | links
 
AndisN
Nu Daugavaa, kad straume , tad ar piito nekas nesanaaks. Bet piekriitu, ar piito izjuutas citas :)
12.augusts 2009, 19:30 | links
 
Ok! Paldies! 2 ls un fīders kā jauns!
12.augusts 2009, 19:28 | links
 
Šodien iemēģināju fīderēt ar pīto auklu,dižais loms nebija , bet izjūtas krietni patīkamākas nekā ar mono. (lielākais plakanais bija ap 400gr.)
12.augusts 2009, 18:09 | links
 
Salmo makšķeru servisā.Paņem līdz posmu kurā spraužas iekšā.
12.augusts 2009, 16:32 | links
 
piereizes paņem līdzi posmu kurā spraužās spicīte, lai var piemeklēt īsto
12.augusts 2009, 16:12 | links
 
Copes veikla pardodas atseviski ieje un parasi;)
12.augusts 2009, 15:19 | links
 
Man tāds jautājums! Var būt kāds zina - vai ir kaut kur iespēja nopirkt Fīdera spicītes? Vakar vakarā pie iemetiena aukla aizķērās un kliķš!
12.augusts 2009, 14:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager