Fīderi

agrāk, kad pārsvarā sēdēju uz grunteni (saulkalnē) parasti vakarā cope bija pašvaka īstā sākās ap 3.00-7.00.nā kamais vilnis pusdienlaikā.takšto ar tiem laikiem kā loterijā.
5.augusts 2009, 20:53 | links
 
sēdies autobusā un vilē uz katla kalnu (galapunkts).gan jau sausajā daugavā ko noķersi.
5.augusts 2009, 20:46 | links
 
Nu virs HESa jebkurā vietā. Es esmu no paša HESa copējis.
Un gan jau zem HESa arī viss notiek. Pats neesmu mēģinajis, jo man tur nav pa ceļam.
5.augusts 2009, 16:31 | links
 
Paldies, par barībām un ko uz āķa likšanas ziņā neesmu nekāds svētdienieks, Bet par vietu kur braukt gan esmu svētdienieks, tieši un konkrēti gribētu dzirdēt kur būtu labāk, pie pašas Rīgas tak nē?
5.augusts 2009, 16:18 | links
 
Nu ja tu netaisies ūdenī mērkt pliku pirkstu, tad jau tukšā nepaliksi.
Daugavā reti, kad paliek tukšā. Kāds breksēns 90% garantēts. No savas pieredzes saku, ka jātēmē uz kādiem 8-9 vakarā un līdz kādiem 2 naktī.
Bez sliekām līdzi paķer kukurūzu un makaronus. :)
Papildbarībai derēs jebkas no veikalā pieejamajām barībām.
5.augusts 2009, 14:50 | links
 
Veči iesakat kādu labu vietu Daugavā tuvāk Rīga (nesmu nekad bijis daugavā), gribu aizbraukt, bet negribu palikt bez loma. izmantošu fīderi.
5.augusts 2009, 12:59 | links
 
Pa asarīšiem un ķīšiem nav ko brīnīties,tie jau ēsmu norij un tad tikai sāk kustību.Jo īsāka pavadiņa,jo ātrāk redzēsi copi.Upē jau asaris parasti velk pret straumi.
4.augusts 2009, 21:01 | links
 
Man patīk nesimetriskās cilpas jūtīgums. Mazākās zivtiņas manos lomos ir mazā pirkstiņa lieluma asarīši un ķīši,pie tam 40-45 m attālumā. Kamēr iebarotajā vietā sākas cope, parasti bez fīdera izmantoju arī parasto grunteni ,lai ātrāk noskaidrotu kāda paika zivīm labāk garšo,bet sākoties copei,grunteni bieži lieku malā,jo ar fīderi ir labāk redzamas copes.
Ķerot brekšukus izmantoju līdz 50 cm garas pavadas.Zandartus uz fīdera neesmu ķēris,bet domāju,ka vajag daudz garāku pavadu. Varbūt kādam ir pieredze ?
4.augusts 2009, 18:18 | links
 
Principiālā atšķirība ir barošana! Grunteni iemet un gaida. Ar fideri iemet barotavu, to iztukšo un atkal iemet jaunu porciju - tādā veidā zivis tiek savilktas uz copes punktu. Ilgāk par min. 10-15 negaida, citādi fiders paliek par grunteni :) Grunteni arī var padarīt ļoti jūtīgu. Zivis, kurām vajag dot auklas brīvgājienu labāk ķert ar grunteni, piemēram, zandarts.
2.augusts 2009, 22:02 | links
 
kas tad ir fīderis?tā pati prastā gruntene vien ir.jebkuru grunteni var izveidot par jūtīgu makšķerrīku,ja neizmanto "baļķi".
2.augusts 2009, 21:52 | links
 
bet kapec kas tur labaks?
2.augusts 2009, 21:51 | links
 
juran2801

Gruntenes vietā viennozīmīgi Fīderis ...
2.augusts 2009, 21:36 | links
 
aigaigars.
Tā nu ir, ka zivij pie jebkuras sistēmas ir gabaliņš brīvgājiena vai nu uz vienu vai otru pusi. Bet pamatā fiders ir tālmetiena copene un galvenokārt upēs, pie tam ēsma guļ uz grunts... tas viss kopā veicina situāciju, ka zivs ņem droši un tas nelielais gabaliņš ir viens astes vēziens :)

P.S. Sistēmu jūtīguma palielināšana ir attīstības procesā.
2.augusts 2009, 21:17 | links
 
Nu ta pastasti kur ir savi + un -
2.augusts 2009, 21:15 | links
 
Kas gudrāks-zirgs vai mašīna?Katram rīkam savs labums.Neiesi takš jūlijā ar urbi un kasti uz upi!:)
2.augusts 2009, 21:14 | links
 
Man ir tāds jautājums kas ir labāks gruntene vai fīders?
2.augusts 2009, 21:07 | links
 
nekad mūža ar fīderi nevienu zivi nenogulēsi un ko tu tur rakstīji ir muļķibas uzsien nesimetrisko cilpu ( pareizi) paņem uzliec pavadiņu pēc tam sistēmu piesien pie pamatauklas turot pamatauklu pamēģini pavadiņu pavilkt uz visām pusēm, redzēsi ka pamataukla kustās un ezerā ( kaut vai upē) barotava nokrīt smagums iekšā barotava stāv uz vietas bet kā pavelk pavadiņu kustās tikai pamataukla barotavu pat zivs neaiztiek ... Ehh te ir savs ņuhs čuhs un poņa, ja no tā tev kāda nav tad palīdzēt nevaru ...
2.augusts 2009, 21:07 | links
 
tad jau sanāk ka nesimetriskā uz sīkajām copītēm ir tik pat nejūtīga kā citas sistēmas kaut tā pati ar griezuļiem vienīgi nesimetriskā nemudžinas!?
2.augusts 2009, 19:19 | links
 
aigar, ar maniim ir tas pats, nesen esmu tik saacis copeet ar barotavu, tikai nezinu kaa vinju piestiprinaat un cik lielu pavadinu siet.
2.augusts 2009, 19:17 | links
 
nu vienalga 5cm savērptais gabals + 20cm pavada arī ir liels gabals kur zivij peldēt ar āķi mutē un copmanis to nemaz neredz!

es kko nesaprotu jeb tā tiešām ir?
2.augusts 2009, 19:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager