Fīderi

MV-F [02.04.19]: Veči,kas copē ar lētā gala fīderiem(nu līdz 40eur) vai tirgus kātiem, padalās novērojumos-cik tālu jūs variet aizmest sistēmu?
Jautājums radās iepazīstoties ar NG jauno fīderu sēriju.
Tirgus klases kātu tālmešanas spēju pētījumu nevaru nekur atrast.Arī krievu saitos.

zzxxccvv, 2.aprīlis 2019, 13:12

Atkarībā kā met. Var arī ar 20g barotavu salauzt 180g fīderi ja nepareizi met, t.i. atvēzējoties atpakaļ uzreiz taisa asu rāvienu uz priekšu, rezultātā visu slodzi uzņem tikai spices augša apm līdz 1 m garumam, un spice nolūzt.
Pāris kāti ir salūzuši virs roktura. Tāpēc pārgāju uz "smago artilēriju"!
2.aprīlis 2019, 15:25 | links
 
Nu 10 gadi atpakaļ kā sāku fideri bija tirgus tik ..tad pāris spices nolauzu bet tas bij' paša vaina..cilpā ap galu un kirdik ..:))..smaguma parsniekšanas ziņā nevienu ...
2.aprīlis 2019, 14:15 | links
 
Veči,kas copē ar lētā gala fīderiem(nu līdz 40eur) vai tirgus kātiem, padalās novērojumos-cik tālu jūs variet aizmest sistēmu?
Jautājums radās iepazīstoties ar NG jauno fīderu sēriju.
Tirgus klases kātu tālmešanas spēju pētījumu nevaru nekur atrast.Arī krievu saitos.

zzxxccvv, 2.aprīlis 2019, 13:12


Atkarībā kā met. Var arī ar 20g barotavu salauzt 180g fīderi ja nepareizi met, t.i. atvēzējoties atpakaļ uzreiz taisa asu rāvienu uz priekšu, rezultātā visu slodzi uzņem tikai spices augša apm līdz 1 m garumam, un spice nolūzt.
2.aprīlis 2019, 14:08 | links
 
Man ar pirmais fīderis ir Sniper 120, vēl gan neesmu sasējis, bet ir doma šajās brīvdienās iemēģināt fīderēšanu kā tādu.
2.aprīlis 2019, 14:06 | links
 
urmaas [02.04.19]: Šis nav dārgs, ir viegls, tālu met, labi sien zivi utt. Redzēs cik ilgi izturēs.
Man sniper 120 arī nekāda vaina pagāšgad emijogi brekši nāca labi ar viņu ārā un pat bik lielāku svaru liku citreiz
2.aprīlis 2019, 13:56 | links
 

Šis nav dārgs, ir viegls, tālu met, labi sien zivi utt. Redzēs cik ilgi izturēs.
2.aprīlis 2019, 13:38 | links
 
Veči,kas copē ar lētā gala fīderiem(nu līdz 40eur) vai tirgus kātiem, padalās novērojumos-cik tālu jūs variet aizmest sistēmu?
Jautājums radās iepazīstoties ar NG jauno fīderu sēriju.
Tirgus klases kātu tālmešanas spēju pētījumu nevaru nekur atrast.Arī krievu saitos.
2.aprīlis 2019, 13:12 | links
 
Puis, nu tak ieraksti guglē :

*gruntenes sistēma / attēli*.

Un būs Tev laime, ipio !
29.marts 2019, 08:20 | links
 
Kāda ir Inline sistēma?
29.marts 2019, 08:00 | links
 
Uz pamatauklas uzver karabīni ar griezuli, pie karabīnes barotavu. Tālāk uz auklas uzver 4 5 rupjus stoperus, galā griezuli un pavadiņu. Izmantoju tādu gadus 5 vismaz. Neatceros, ka kādu reizi būtu, kas sapinies.

BAigars, 28.marts 2019, 19:16

es izmantoju tos garenos kā cīsiņi pēc formas- pavada tad ir nostāk no barotavas, viss rullē
28.marts 2019, 21:51 | links
 
inline nav nekādas atdures, zivs vispār pretestību nejūt. asimetrisko biju uzsējis, nepatika. Katram savs.
28.marts 2019, 20:10 | links
 
es arī sāku ar paternosteri, tagad saku, ka palikšu tikai pie inline. perfekti parāda copi.

belijs23, 28.marts 2019, 19:38


Ar ko inline labāks ?
Asimetriskā rāda arī copi, ja zivs iet pretējā virzienā. Bet inline ?
28.marts 2019, 19:43 | links
 
Kā iesāku lietot asimetrisko cilpu, tā arī paliku pie tās.
28.marts 2019, 19:40 | links
 
es arī sāku ar paternosteri, tagad saku, ka palikšu tikai pie inline. perfekti parāda copi.
28.marts 2019, 19:38 | links
 
vienkāršākais ir in-line un pāternosters. Bet, ja patīk ar caurulīti un viss apmierina- nu tad copē tik nost.

badapiicka, 28.marts 2019, 18:11


Nekāda vaina Paternoster jeb cilpa cilpā. Uz pamatauklas uzsien cilpu, kur iekarini barotavu. Pamatauklas galā cilpiņu, kur liksi pavadiņu. Noteikums - cilpiņai jābūt zem barotavas. Protams - pavadas garums vai resnums atkarīgs no copes apstākļiem. Ja kaprīzāka - tievāka un garāka, āķis arī mazāks. Ne asakas !
28.marts 2019, 19:31 | links
 
Uz pamatauklas uzver karabīni ar griezuli, pie karabīnes barotavu. Tālāk uz auklas uzver 4 5 rupjus stoperus, galā griezuli un pavadiņu. Izmantoju tādu gadus 5 vismaz. Neatceros, ka kādu reizi būtu, kas sapinies.
28.marts 2019, 19:16 | links
 
vienkāršākais ir in-line un pāternosters. Bet, ja patīk ar caurulīti un viss apmierina- nu tad copē tik nost.
28.marts 2019, 18:11 | links
 
Es atceros, ka arī iesāku ar to trubiņu (laikam jau tāpēc, ka NG vienā raidījumā to arī ieteica), bet pēc pirmās reizes to sūdu izmetu un sāku siet vienkāršu cilpu. Pēc tam izprovēju visādas montāžas un paliku pie inlaina.
28.marts 2019, 16:50 | links
 
Ok, paldies. Tad lieku vienu gatavo pavadiņu ar griezuli, pretsavērpēju. Un Stoparu ar vajag pretsavērpējam?
28.marts 2019, 16:42 | links
 
Pirmo sistēmu neietektu sākt ar paša sienāmām cilpām utt., jo, tomēr, nianses ir svarīgas, lai katru reizi iemetienā viss nesamestos piņķerī. Ieteiktu sākt ar parasto pretsavērpēj trubiņu, kur galvenais nepārsīlēt ar izmēru, un vienu pavadiņu, jo diezvai pavadiņu skaits palielinās lomu. Tikai pēņķers lielāks.
Pēc tam, kad jau būsi nedaudz adaptējis iemetienu un citas pamatlietas, var skatīt visas sienamās sistēmas un domāt kuru kurā brīdī izmantot.

Tas tāds mans ieteikums.
o.
28.marts 2019, 15:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager