Fīderi

Sūdīgs laiks copei ar fīderi, jāgaida kad lieli lieti visi aizies garām ....
21.jūlijs 2009, 15:50 | links
 
nu kas tad fīderistiem, lielie brekši visus ūdeņos ievilkuši?
21.jūlijs 2009, 11:18 | links
 
Pabiju pāris reizes pacopēt uz vienu karjeru, taču jau pēc pirmās copes reizes secināju, ka ar pludu rezultāti ir labāki - brekši un līņi ķērās zāļu logos. Bet kādu dienu šaušu uz Raiskumu brekšus pabiedēt, jo beidzot esmu ticis pie 4 ratiem zem vienas vietas!
17.jūlijs 2009, 21:59 | links
 
nopirku fideri biju vienu dienu uz copi tikai, aizbraucu ieraugu ka pie krasta ezeram vairs nav jega iet klaat jo viss ieaudzi, bet tur bija tāda laipiņa uz mucām. Uzkāpu secināju ka uz fīderi neko nevarēs saprast jo viss šūpojās un grīļojās. Braukšu atkal tik uz citu vietu.
17.jūlijs 2009, 14:18 | links
 
Otrdien Aiviekstē Breksis 1.5kg tad pliceni un asari vēl bija ...
16.jūlijs 2009, 14:37 | links
 
nuss, fīderisti, kas jauns? Pagājušo 6dn biju Bārtā, novilkos pa smuko, sākumā smukas raudas vidēji ap 300 gr, tad pliči un beigaas pašā vakarā brekši, no kuriem lielākais 1.5 kg. Kā jums?
16.jūlijs 2009, 14:08 | links
 
Mazliet par barotavām
14.jūlijs 2009, 07:23 | links
 
Nezinu,pa ko iet runa,pa kādām zivīm un upi vai stāvošu ūdeni.Pats vairāk ņemos pa upēm,un neteikšu kad mēru dziļumus.Jo makšķerēju parasti bedres izejā,retāk sākumā.Pavisam nezināmā vietā jau vajag pamētāt lai uz dullo nesabarotu pavisam greizi.Dziļums jau tikai ir daļa no visa panākuma,uzmini nu kurā laikā kādā dziļumā barosies,un tā grunts varbūt pavisam slikta,ar kaut kādiem puņķiem nolipusi.Uz labāko kormu rasēs virsū.
7.jūlijs 2009, 22:18 | links
 
protams visas metodes ir labas, bet pludu metodes ir karpinieku metodes, nez kā jūs ar tiem pludiem straumē mērīsiet dziļumus, kaut vai daugavā...lai nu būtu, es tik par to ka nevajaga sarežģīt vienkāršas lietas...
7.jūlijs 2009, 22:07 | links
 
aakkis: protams ,var arī tā:)
7.jūlijs 2009, 22:02 | links
 
A pretēji nemāki?Pēc iemetiena,kad svins ir pludu nogremdējis uz grunti,lēnām atbrīvo auklu pa pusmetram kamēr pluds uzpeld.
7.jūlijs 2009, 21:57 | links
 
Dziļumu mēru tā- caur svina bumbiera (apmēram 30-40grami) cilpiņu izver žilku un piesien palielu pludiņu.To iemet, un nostieptā veidā nogremdē,tad attaisa spoli un ļauj pludam uzpeldēt.Kad uzpeld,spoli ciet un tin skaitot spoles roktura apgriezienus kamēr jūt ka pluds atduras pret svinu.Dziļumu rēķina- ja spoles pārnesums ir 1:5 (katrs var izmērīt savai spolei apkārtmēru kur uztinas žilka)manai ir 12cm tas nozīmē ka viens roktura apgr. ir 5*12=60cm.Ceru ka sapratīsiet manu stāstu.
7.jūlijs 2009, 21:01 | links
 
man jau liekas ka tam kāda ir sistēma lielas atšķirības nav, lielāka nozīme ir barībai un cik pats labi vari to savu feederi saprast.....
7.jūlijs 2009, 18:25 | links
 
sarežģīts, bet ļoti svarīgs process...ja neesi pieredzējis džigotājs būs grūti (es arī tāds neesmu, bet cīnos un krāju pieredzi :) ). Grunti iztaustu ar svina bumbierīti bez visādām caurulēm un cilpām, svarīgi piemeklēt pareizo svaru atkarība no paredzamā dziļuma un straumes. Lielos plašumos klasiski no sākuma iztaustu dziļumus, mētājot bumbieri viskautkur un pie sevis skaitot kamēr grimst, tad perspektīvās vietas džigoju pietam skaitot spoles apgriezienus, beigās pa perspektīvo vietu vienkārši velku pa grunti mēģinot atrast kādu minibedrīti vai kot tādu. Kad apmēram atrsats tad nočekoju pāris reizes skaitot apgriezienus. Tādējādi ja arī norajas sistēma, zinot apgriezienu skaitu varēsi atrast iebaroto vietu no jauna ...
7.jūlijs 2009, 16:33 | links
 
Man ar to dziļuma noteikšanu nevedas, kā jūs dariet? Es ar Barotavu kā džigu mēģīnu iztaustīt.Bet skaidrs netieku.
7.jūlijs 2009, 15:13 | links
 
Tai cilpai ir priekšrocības straumē un dūņainā gruntī.Bez šaubām katram ir savs paņēmiens kā makšķerē ar fīderu un kā jau iepriekš rakstīju,nevērpju ne kādas auklas uz pavadiņas stiprināšanu.
7.jūlijs 2009, 11:43 | links
 
es ar tiko uztaisīju!
7.jūlijs 2009, 11:31 | links
 
a kāds negrib nofilmēt un pie reizes runāt pats kā to taisa un pēctam ielikt te? domāju tas daudziem noderētu!
7.jūlijs 2009, 11:14 | links
 
tagad 3 min un cilpa gatava. :)
7.jūlijs 2009, 10:55 | links
 
to ka saverpt es toc zinu bet es ta ari to NG raidijumu neatradu
jeb laikam atradu bet datora uz ta 15X15 cm ekrana bija gruti saprast
7.jūlijs 2009, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager