Fīderi

nu kabini es jau par to nesatraucos nejau ar mani ir tolks sacensties labi ja 20x esmu ar fideri copejis un no tam tikai 1x normala vieta - nabee

nu nesaprotu gan kapec kko lozet es jau domaju ka te pasim sava starpa nebutu ko smaukties taka mierigi var izlemt vienu vietu un tur ari gazt!
12.jūnijs 2009, 10:40 | links
 
aigaigars - ierosinājums - jātaisa, nevis parasta pasēdēšana, bet mači - katrs sametās pa piečukam, un gla rezultātā viens paņem kasi :D Vismaz vienam benzīns atmaksāsies :D

Tikai tad nepieciešams izdomāt vairākas copes vietas un pirms braukšanas copēt izlozē, kur brauks :D lai kāds pa priekšu neaizsperas un nepievelk sev zivis :D Faktiski šitādu mačošanos var izpildīt savu čomu pulciņā, kad zini, ka neviens nešamucas:D Man jau šķiet, ka es tev riktīgi iekabinātu :DDDDDDDDDDD
12.jūnijs 2009, 10:37 | links
 
Kilka kods 11C-FE-361
11.jūnijs 2009, 23:34 | links
 
kas ta nu visi jau gulēt aizdzīti? :D
11.jūnijs 2009, 23:33 | links
 
man tas ezers palielo karūsu dēļ baigi iepatikās tik sūdīgi ka vienīgajā reizē līdz šim kad esmu bijis nabē bija smuks vējš un copēju pedētavā (par ko protams nenojautu) :D
11.jūnijs 2009, 23:28 | links
 
kaa tu mani iepriecināji radās pat cerība ka šitā štelle varētu notikt
tad tik jāmeklē rokā lieli fīderspečuki jāpagaida kad gatimBB ar tāds brīvāks varbūt tas ar līdz ūdeņiem izlien!
protams nejau ši lieta varētu notikt tagad bet piemēram jūlijā kāpē gan nē un protams uz isu nedēļas nogali (5dien prom 7dien mājās)
11.jūnijs 2009, 23:22 | links
 
Nu ja, degviela ar daarga :(
11.jūnijs 2009, 23:21 | links
 
nu tikai sūdīgi ka ar to fīderistu jauno paaudzi ir pašvaki visiem jau tik spinis spinis :(
taka diezvai kads manis viena dēļ taisīs kurzemē un tālāk mani nevedīs
11.jūnijs 2009, 23:19 | links
 
aigaigars

Pagaajusho gadu tur brekshus pavilku, bet ne uz fiideri, laba cope bija, mani chomi Tukumnieki tur braukaaja patstaaviigi, gan zutu dabuuja, karpas un nenoliedzami brekshu, shii vitea man nav svesha, es vinjai jau gadus 4trus braucu garaam katru apriili uz vimbaam un man vinja paliek ar labaam atminjaam. pasaakums tur jaariiko uz visu nedeeljas nogali un gjimeneem, jo man nav tolka dziities no Ogres uz vienu dienu ! Taaa vieta der !
11.jūnijs 2009, 23:19 | links
 
Kurzemē jau arī netrūkst!
Latvijā neviena vieta nav tālu :)
protams ja grib braukt, ja negrib, tad daudz atmaskas var izdomāt...
11.jūnijs 2009, 23:17 | links
 
ja nopietni tad ventspils raj! nu es domāju ļoti laba vieta šādam pasākumam būtu nabes ezers bet kurš gan no vidzemes tur persies jo tur jau ir visvairak fīderistu laikam!
11.jūnijs 2009, 23:14 | links
 
der
11.jūnijs 2009, 23:14 | links
 
:))))))))))
11.jūnijs 2009, 23:13 | links
 
istabā :D
11.jūnijs 2009, 23:13 | links
 
aigaigars

kur esi tu :)
11.jūnijs 2009, 23:12 | links
 
tiešām tā fideristu pacopēšana kopā būtu laba doma! ja tas nebūtu baigi tālu no manis un nekas nbutu preti ka es pievienojos jums tad es piedalos (riiki man ir :) )
domāju arī ka es uz fīdera savas nepilnās pus gada pieredzes laikā esmu izvilcis lielāku zivi nekā te daži pa visiem gadiem ar viņu copējot (bet tā jau tik tāda cūcene bija) :D
11.jūnijs 2009, 23:10 | links
 
kaza, mēģini iet uz bodi. Tik met tur krustus, ka neesi nekur uzsitis. Kāds kods tam robinzonam tev ir?
11.jūnijs 2009, 23:07 | links
 
Varbuut transporteejot kur piesists, bet noteikti atpakalj ar cheku uz veikalu !
11.jūnijs 2009, 23:06 | links
 
Jā kāts ir kompoziitmateriaala
11.jūnijs 2009, 23:05 | links
 
Nu nezinu kompoziitmatreaala :!!
11.jūnijs 2009, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager