Fīderi

vajadzēja pirkt 11.20 :D bet ja nopietni tad iedod kuzmičā vai dajebkura cita labak taja kura pirki un saruna lai aizved sataisit! man piemeram spini aizveda (kas bija pirkts riga) :)
11.jūnijs 2009, 21:23 | links
 
šodien 11.30 nopirku Robinson fīderi un 21.00 viņš pārlūza :( Kā man neveicās knapi piecirtu un uz pusēm bij :(Kāpēc tas notika to nezinu !!!
11.jūnijs 2009, 21:15 | links
 
Manā pusē upe pūst(grunts ar tādām plēksnēm,kuras nāk uz augšu),pat rauda neņem.Ko tur fīderēt.
10.jūnijs 2009, 21:01 | links
 
Tauta, vai visi savus fīderus ir salauzuši? Es uz copi netieku, jo man ģimenes pieaugums (atmazka), bet jūs pārējie? Saņemās!
10.jūnijs 2009, 20:49 | links
 
Neprofs - pludiņā:))
5.jūnijs 2009, 11:26 | links
 
To: mirtins

Kurā žurnālā tie raksti?
5.jūnijs 2009, 11:14 | links
 
GatisBB - visticamāk ka šajā lapā nebūtu labi reklamēt, bet izlasīu pēdējos divos numuros nelatviskajā žurnālā rakstus par barības sagatavošanu. Tie manuprāt ir profesionālākie raksti priekš iesācējiem un ne tikai - kā sagatavot barību. Šodien izlasīju jaunāko - otro. Nu tur ir apstiprinājums tam, ka ne tikai es viens zemi pie barības lieku tad, kad barība ir iemaisīta. Silti iesaku visiem palasīt tos rakstus - tur nav tik daudz rakstīts par to kādas barības jāizmanto, bet tieši par samaisīšanas tehniku, atraktoru proporcijām, ūdens, zemes un tārpu pievienošanu. Detaļas, kas ir ļoti svarīgas. Nu man jau tie rakstiņi ļoti patīk.
5.jūnijs 2009, 10:46 | links
 
Labāk sajaucas-labāk bagātinās ar skābekli un tur tas efekts.Ātrāk barība sāk strādāt.Es barībai zemi nepērku,teicu mālus(celtniecības) ja vajag un to maisu neiztērēju pāris gados.Jo vairāk par 25% barībai klāt nelieku.Pārsvarā piejaucu kaut ko klāt,ja iznāk pa mitru sākotnējai iebarošanai.Vispār pa mitrināšanu cits stāsts.
2.jūnijs 2009, 16:08 | links
 
Sapals - ja tev ir rupjais siets un neliec pie barības nekādas putras, tad to labumu tu tik daudz neizjūti. Siets palīdz efektīvāk samaisīt barību un palielina tās apjomu. Tas sākumā var likties nevajadzīgi, bet faktiski barības piebriešanai tas ir ļoti nozīmīgs pasākums. Es gan līdz šim iztiku ar rokām, apzinoties, ko zaudēju :D Taču esmu pasūtinājis sietu, bet vidējo. Laižot caur situ, tas ir tik pat kā tēlaini izsakoties, uzputot uzpūteni :D jo vairāk uzputo, jo vairāk kļūst un garšīgāks top :D
2.jūnijs 2009, 15:56 | links
 
sapals - laižot caur sietu, barība paliek viendabīga, labāk sajaucās un gan barībā, gan zemē var būt dažādi kunkuļi un lielas daļiņas, kas nav vajadzīgas.
aakkis - arī kurmju rakumos ir visādas nevajadzīgas lietas un zemi veikalā pirkt tā nu ir lieka izšķērdība - pat man!!!
2.jūnijs 2009, 15:10 | links
 
piesprādzējies :DDD
2.jūnijs 2009, 15:10 | links
 
šitādas lietas bīstami lasīt var no krēsla nokrist un sasisties :D:D:D
2.jūnijs 2009, 15:08 | links
 
A es domāju, ko es tur čakarēšos, ne man sieta, ne kā...iemetu zemi atsevišķi...nelīdzēja:(

Urmaas, pasties vēstuli...
2.jūnijs 2009, 14:59 | links
 
To zemi saprotams caur sietu vajag,ja nepaņem teiksim no kurmja rakuma.Ja liek veikalā pirktos mālus,tie ar kā pulveris.Speciāli apstrādātas smiltis,ar nav tolka caur sietu sijāt.Un tam,ka vairākas reizes sijā,tad jau nezinu.Nekas tur nemainās,ja zivij tiek viens rupjāks kumosiņš.Vienīgais ja ķer pa augšu,nevis no grunts.
2.jūnijs 2009, 12:11 | links
 
GatisBB
paldies par padomu, copes šorīt 0 :(((
neviens baltais pat netika noēsts...
Traper feeder baigi sarkanā krāsā, knapi rokas atmazgāju.
2.jūnijs 2009, 10:59 | links
 
GatiBB, mirtin! Jautājums par fīderbarībām. Vai ir jēga samitrināto barību laist caur sietu? Un ko tas dod? Parasti saberžu ar rokām, bet ja jau tas siets ir nopircies, varbūt ir jēga stiept uz copi...
2.jūnijs 2009, 10:34 | links
 
GatisBB - daram kā katram patīk :D bet es esmu piedzīvojis, ka barība neatdzīvojas tikai tādēļ, ka samaisot sausu barību ar zemi (normālu, mitru, nevis slapju) barība sāk paņemt mitrumu, mitruma nepietiek pirmajam rāvienam, lai barība atvērtos, un barība ir kā iekapsulējas un neatdzīvojas. Ilgu laiku liku zemi pie sausas barības. tagad lieku pie jau samitrinātas. Man šķiet tā ir labāk :D Bet kā jau teicu, na vkus i cvet tovarischa net :D Par to, ka barība pirms copes jātaisa, gan piekrītu 100% :D
2.jūnijs 2009, 09:50 | links
 
archa - Traperim fīdera barība ir diezgan liels mēsls - vismaz man tā nekad vēl nav nostrādājusi, tāpēc to arī vairs nelietoju. Robinson Feeder gan ir baigi labā manta - lietoju pie barības arī makšķerējot ar pludu. Un fīdera barībai vemi nav jēgas likt klāt - ja nu vienīgi tad, ja copē dienas divas!
2.jūnijs 2009, 09:03 | links
 
martins - a ja lietus līst? Vai ir ilgstošs sausums? Potams, katram savs viedoklis, bet zemi likt klāt pie jau gatavas barības es uzskatu par absurdu darbību. Es barību gatavoju pašu pirmo - copes vietā tiko ierodoties, es pat makšķeres no auto neņemu laukā, bet jau sajaucu barību. Pirmo lieku gatavo maisījumu, tad to jaujaucu (ja dažādas pakas), tad caur sietu zemi, atsijājot visus akmeņus un pārējās nevajadzīgās lietas. Tad visu samitrinu, izlaižu caur sietu un atstāju, lai briest. Pa to laiku daudz maz iekārtoju copes vietu. Tad vēl reiz samitrinu ar nepieciešamo ūdens daudzumu, atkal caur sietu. Tad sakārtoju makšķeres, piešauju dziļumu, attālumu, iztaustu grunti un tikai tad sāku barot izvēlēto vietu.
P.S. Tad jau šķidro vai sauso atraktoru arī var šaut klāt gatavai barībai???
2.jūnijs 2009, 09:00 | links
 
Kas attiecas uz zemes jaukšanu ar barību, tad tur jau ir milzum daudz nianšu. Mana pieredze: tekošos ūdeņos uz breksi jaucu aptuveni 1:1,1:2 atkarībā no vietas un laika kā arī ūdens temp. Ezerā uz līni pirmajā dienā iedodu tīru, bet nākošjās lai šamam vairāk ko darboties un lai noturētu aptuveni 1:1.5. Abos gadījumos klāt ēsma (motils, slieka, kukurūza).
Principā vados pēc "čuja".
1.jūnijs 2009, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager