Fīderi

Iepirku Traper feeder special, braucu uz upi, tad zemi nevajag nemaz likt klāt?
1.jūnijs 2009, 22:59 | links
 
kola - es mēģināju glabāt zemei - nu tur vajag tuvu ideāliem apstākļiem. man zeme no tīra lauka paņemta, sāka viskautkas augt - kaut kāda sēnīte līdzīga pelējumam, kaut kādas sakn'tes kā mati staipīties. Vopšem dibenā darbs un materiāls. tagad iztieku ar to ko var sakasīt braucot uz copi :D
1.jūnijs 2009, 20:51 | links
 
GatisBB - viss atkarīgs kādu zemi liek - nu neesmu es pēdējā laikā licis klāt dubļus, kas varētu pārmitrināt barību, ja ņem zemi no svaiga kurmja rakuma, tad tam virskārta ir sausa, bet pārējais ir ideālā mitrumā priekš upes :D Ja ņem veikala zemi, tad tur nav variantu - barībai ir jāpiebriest un tikai tad zeme, citādi zeme paņems mitrumu un barība nedabūs vajadzīgo. Katrs dara kā tīk :D Es ņemu no kurmjiem un mani kurmji ūdenī nedzīvo, līdz ar to zeme ir vai nu sausa, vai tuvu ideālā mitrumā :D
1.jūnijs 2009, 20:48 | links
 
Jā, ar to zemi var būt problēmas - ja par mitru vai par treknu. Labāk sagatavot laicīgi - ne pārāk treknu melnzemi no kurmju rakumiem, izlasiet saknītes, zariņus vai vēl labāk caur sietu. Lauciniekiem un mazpilsētu copmaņiem ideāli - ieliec lielspaini sķūnīti un braucot uz copi ieber maisiņā pāris kg.
1.jūnijs 2009, 20:24 | links
 
Martins - par to zemes likšanu klāt es Tev nu nemaz nepiekrītu. Personīgi es zemi lieku klāt sausai barībai, jo arī no zemes mitruma ir atkarīgs, cik daudz ūdens Tev vajadzēs, lai iegūtu marības vajadzīgo mitrumu. Bet, ja jau gatavai barībai piešauj klāt zemi, kas ir sausa, tad barība vēl jāmitrina, bet ja zeme ir paslapja, tad vajag bērt ko sausu klāt - bet ja nekā sausa nav???
Bet es, tāpat kā Tu, fīdera barībai zemi klāt lieku tikai ļoti retos gadījumos, bet pludam vienmēr.
1.jūnijs 2009, 17:52 | links
 
aigaigars - nu tu jau pats atbildi uz savu jautājumu :D Ja man lielo brekšu noturēšanai to copes laiku, ko pavadu pie ūdens vajag 3kg barības, tad pieliekot zemi1:1 man pietiek ar 1,5 kg. Tas ir viens. Otrs - copējot ar fīderi barībai zemi klāt nelieku nemaz, vai lieku nedaudz un tikai tad, ja nav citas štellītes ar ko barību sakrāsot. Savukārt pludiem lieku vienmēr, jo tas ir veidz kā padarīt barību smagāku, lai tā ātrāk nogrimst. Fīderim paņemu vienkārši smagāku barotavu.
Trešais - ja ir auksts ūdens, ar zemi ļoti labivar atšķaidīt spēcīgu aromātu :D
1.jūnijs 2009, 17:20 | links
 
gan jau ka šis jautājums lielākajai daļai večiem liksies smieklīgs bet vienalga
kads var paskaidrot kāpēc tieši zemi liek klāt barībai? lai barība būtu vairāk un zivīm tur ilgāk būtu ko rakties vai ir kāds cits iemesls?
es piemēram nekad neesmu zemi licis un man ir labi tāpat bet jūtu ka uz copi vajag vismaz 3 pakas ar zemi kopā laikam ar 2ām pakām pietiktu! (es nerunāju par visas dienas copi vai ari 2diennieku tur protams ņemu vismaz 4as pakas līdzi)

un vēl ja copē ar fīderi tad brību jaukt divos traukos vienā ar zemi vienā bez zemes jeb barotavā var likt barību kopā ar zemi?
1.jūnijs 2009, 17:00 | links
 
ARCHA. zemi liek klāt tad,kad barība ir gatava lietošanai.
1.jūnijs 2009, 16:34 | links
 
Jautājums:
Zeme pie barības jāber pirms ūdens pievienošanas, vai pēc tam?
1.jūnijs 2009, 16:12 | links
 

Feini,klusi griežas.
1.jūnijs 2009, 00:09 | links
 
Interesants komplekts;Middy Mega Feeder Pack - ONLY £13.99!!
31.maijs 2009, 23:37 | links
 
Lieliem brekšiem pie D.....,tie vēži,ķīši,pliči.Ja viņi pienāk tie sīkaļas aizlaižas nostāk.Maini vietu,nav jau teikts ka tajā vietā viņi neienāk baroties.Pie cita ūdens līmeņa varbūt?
31.maijs 2009, 23:29 | links
 
Kilka, man nau nekadu tiesību smieties :), pats tikai 4 reizi ar fideri pie upes!
Labāk paskaidro, ka atsijāt pličus? Varbūt breksim un plicim dziļumi citi, gultne vai kāda cita fiška. Citādi tie pliči man maitā visu copes prieku. Zemē izmesta nauda. Ne pašam, ne sašam. Nospļaušos un atgriezīšos pie maha un mīļām raudiņām:)
30.maijs 2009, 12:25 | links
 
kola.tie jau laikam būs vēži,kas tīra āķus nost :)))
30.maijs 2009, 12:00 | links
 
Kola - nezviedz, kādreiz bildes parādīšu ;)
30.maijs 2009, 11:11 | links
 
siluro
Bus jāpamēģina:)
Jau esmu atpakaļ no Daugavas un ļoti vīlies - pliči. Divās stundās barojamais spainītis tukšs. Vienu brīdi uzliku lielo āķi un kārtīgu naktstārpu - 10 min. āķis tīrs. Spice vibrēja nepārtraukti. Jāmeklē cita vieta. Šitā sērga tur lejā izēd visu pa tīro, breksim nekas nepaliek :)
30.maijs 2009, 11:05 | links
 
Ap pusnakti ne tikai raudas rēgojās :DDD
30.maijs 2009, 10:57 | links
 
kola
tas svins īpaši netraucē, toties ļoti labi enkuro barotavu.
30.maijs 2009, 10:54 | links
 
Labnakt:))
30.maijs 2009, 00:12 | links
 
Mjā, tas bija kaut kas neiedomājams :)
30.maijs 2009, 00:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager