Fīderi

Iesit matē guglē : asimetriskā cilpa.
28.marts 2019, 15:18 | links
 
Visu šeit izlasīt nav iespējams, tāpēc varbūt, kāds var iekopēt kā uzsiet savu pirmo fīderi. Kādu sistēmu? Būtu vēlme ar diviem āķiem.
28.marts 2019, 15:14 | links
 
nipijs38 [06.03.19]: Ir doma nokomplekteet jaunu feeder komplektu.ko ieteiktu shini sakaraa.gribeetos cenaa no 150-200eiro.gribas kaa jau vienmer maksimali labako par zemaako cenu.ko sakat par salmo spoleem elite 7 un 8?
Cope lielakoties lielupe.retu reizi gauja.gribetos ar testu 120 lidz 150 grami.
Aa pats sveriigaakais,taa lai lido paari upei-nu maksimaali cik vien var.varbuut varat ieteikt kkko.varbuut izstaadee ir zinaams ka buus kas labs piedavajams.
Salmo Concept Feeder 4.50m 80-150gr un laikam var ieķert tās pašas sērijas spolītes. Būs bliežamais ne pa jokam.
6.marts 2019, 21:59 | links
 
Ir doma nokomplekteet jaunu feeder komplektu.ko ieteiktu shini sakaraa.gribeetos cenaa no 150-200eiro.gribas kaa jau vienmer maksimali labako par zemaako cenu.ko sakat par salmo spoleem elite 7 un 8?
Cope lielakoties lielupe.retu reizi gauja.gribetos ar testu 120 lidz 150 grami.
Aa pats sveriigaakais,taa lai lido paari upei-nu maksimaali cik vien var.varbuut varat ieteikt kkko.varbuut izstaadee ir zinaams ka buus kas labs piedavajams.
6.marts 2019, 19:58 | links
 
Nu tad sezonu atklāju. Pirmo reizi ar Fīderi vakar Bārtā. Diamond 3.9 120m kātam piepirku Okuma ceymar cxtr-40m spoli, 0.13 daiwa pīto, pavadinam 0.16. āķi 10 izmers, 60g barotava

Nosēdēju no 9:00 - 12:00 un manuprāt pirmā reizē izdevās ļoti labi. 1.5kg breksi arī izvilku.

4.marts 2019, 09:55 | links
 
Man jau liekas, ka fīdera spicīšu OZ, nav nekāda sakara ar fīdra augšējo casting testu. OZ norāda spicīšu jūtību. To izvēlas no copes apstākļiem (straume, vejš, viļņi utml.). Nav starpības vai vai fīderim ar augšējo casting testu 120gr, liek 1oz vai 2.5oz spicīti. Vobšem spicītes OZ nenosaka metamā objekta svaru. :)
Pēc minētajiem rādītājiem, pieļauju, ka pašam kātam tests varētu būt 120-150gr, jo pikerveidīgajām makšķerēm spicītes ir +/- 0.5OZ.
o.

otinjsh, 28.februāris 2019, 16:43


Varētu teikt Āmen. :) Ar nelielu piebildi, ka noteikt kāta testu pēc komplektā esošo spicīšu testa ir nepateicīga un manuprāt arī nelietderīga nodarbošanās. :)
28.februāris 2019, 19:01 | links
 
Paldies visiem par informāciju!!!
28.februāris 2019, 17:08 | links
 
Otiņš
Ar smalkajiem kātiņiem tā arī ir. Iemetiena komforts gan biju mainās.
28.februāris 2019, 16:47 | links
 
Man jau liekas, ka fīdera spicīšu OZ, nav nekāda sakara ar fīdra augšējo casting testu. OZ norāda spicīšu jūtību. To izvēlas no copes apstākļiem (straume, vejš, viļņi utml.). Nav starpības vai vai fīderim ar augšējo casting testu 120gr, liek 1oz vai 2.5oz spicīti. Vobšem spicītes OZ nenosaka metamā objekta svaru. :)
Pēc minētajiem rādītājiem, pieļauju, ka pašam kātam tests varētu būt 120-150gr, jo pikerveidīgajām makšķerēm spicītes ir +/- 0.5OZ.
o.
28.februāris 2019, 16:43 | links
 
40-60-80 ir diezgan specifisks feederītis. Optimālais variants varētu būt 100-120. Pašam ir 30gr (330cm) piker, 80gr (360cm) feeder, 120gr(360cm) feeder un jūrai pārītis 180gr(400-450cm) Testi norādīti max. Uz copi ņemu tos kuri labāk atbilst izvēlētajai vietai un apstākļiem.
28.februāris 2019, 16:30 | links
 
Muris0591 [28.02.19]: Labdien visiem.
Iegādājos jaunu Feeder kātu.Nekad agrāk neesmu ar šo nodarbojies. Ir 3 spices 1.5 oz,2.00 oz un 2.5 oz.Ko tas nozīmē un kādos brīžos katru no tām lieto?
~40, 60, 80g. Ļoti viegls fīderītis. Derēs kanālos, ezeros, dīķos vai mazās upītēs. Bet nav obligāti jāķer tikai mazas zivis.
28.februāris 2019, 16:08 | links
 
Labdien visiem.
Iegādājos jaunu Feeder kātu.Nekad agrāk neesmu ar šo nodarbojies. Ir 3 spices 1.5 oz,2.00 oz un 2.5 oz.Ko tas nozīmē un kādos brīžos katru no tām lieto?

Muris0591, 28.februāris 2019, 14:31


Paņem visas trīs spices aiz tievā gala pirkstos. Redzēsi, ka dažādi noliecas. Tās kas mīkstākas - jūtīgākas.
28.februāris 2019, 14:57 | links
 
Labdien visiem.
Iegādājos jaunu Feeder kātu.Nekad agrāk neesmu ar šo nodarbojies. Ir 3 spices 1.5 oz,2.00 oz un 2.5 oz.Ko tas nozīmē un kādos brīžos katru no tām lieto?
28.februāris 2019, 14:31 | links
 
Fishmens [Vakar]: Fishmens [Vakar]: JermaX [Vakar]: Fishmens [54m]: JermaX [18:10]: Parasti kad sunim nav ko datīt , viņi palaiza olas . :D Kad nav par ko runāt , tad nav ... Katram savi uzskati ... Piedrazo tik to fīder sadaļu , kur kāds varbūt kautko normālu grib atrast ...Vispār jau, ja palasīji, tad tieši par fīderiem arī padiskutējām. Un pieļauju, ka kāds, kuram interesē dažādas nianses, šī viedokļu dažādība var noderēt!
Ko normālu gribēju atrast? Saki! Var būt varam palīdzēt!Ja otra nodiršana ir diskusija ... Tad Tu esi antiņš .Opā! Tu savu tiko rakstīto izlasīji? Tiko tu pats kādu no..irsi! Ne ar ko gudru paspīsēt nemēdz, tad centies pievērst sev uzmanību ar bezsakaru! Un pie tam, pats tagad piesmērē forumu!
Ja man nebūtu jau viens brīdinājums no Admina, tad es tevi gudrinieku aizsūtītu tur kur saule neiespīd! :)))
Bet šajā gadījumā, lai tev veicas, un ne asakas!:D smieklīgi ... Jā , šajā jomā es ar neko dižu paspīdēt nevaru ... Tapēc arī nerakstu , bet tikai lasu . :D Bet Tu baigi atjautīgais , ievēroji to ... Apsveicu , no sirds ! Tapēc , ka tikai lasu , man nepatīk kad Jūs pensionāri kuriem nav citu ko darīt , piepļūtat čatu .

JermaX, 26.februāris 2019, 10:33

Piepļūtam čatu? Tieši tu esi tas kas to pašlaik dara! Uzradās te viens tīklinieks-maliķis, kuram līdakas uz asari ņem uz pludiņu un to pašu ēsmu, uz ko līņi, kaut ko bezsakarā irš un saka, ka citi piepļūta čatu! :)))
Aizej izgulies un liecies mierā, puis!Es tak teicu , interneta varonis ! Atbloķē , lai varu adresi nosūtīt .

JermaX, 27.februāris 2019, 07:47


Beidz tak viednreiz dzert! Ne viens tevi puikiņ nav bloķējis! Rakstui droši! Bet raksti savu tel nummuru. Neesmu izsūtāmais puika, lai tu man savas adreses sūtītu! Ja tev vajag pakalpojumus uz mājām, tad es tev varu iedot kur griezties, bet ja tev citi jautājumi, pats meklēsi!
Un vēlreiz atjkārtošos, ja tev kādas problēmas, raksti privāti. Nepieirs šeit forumu. Te cilvēki par copi runā.!
27.februāris 2019, 08:08 | links
 
Fishmens [26.02.19]: Fishmens [Vakar]: JermaX [Vakar]: Fishmens [54m]: JermaX [18:10]: Parasti kad sunim nav ko datīt , viņi palaiza olas . :D Kad nav par ko runāt , tad nav ... Katram savi uzskati ... Piedrazo tik to fīder sadaļu , kur kāds varbūt kautko normālu grib atrast ...Vispār jau, ja palasīji, tad tieši par fīderiem arī padiskutējām. Un pieļauju, ka kāds, kuram interesē dažādas nianses, šī viedokļu dažādība var noderēt!
Ko normālu gribēju atrast? Saki! Var būt varam palīdzēt!Ja otra nodiršana ir diskusija ... Tad Tu esi antiņš .Opā! Tu savu tiko rakstīto izlasīji? Tiko tu pats kādu no..irsi! Ne ar ko gudru paspīsēt nemēdz, tad centies pievērst sev uzmanību ar bezsakaru! Un pie tam, pats tagad piesmērē forumu!
Ja man nebūtu jau viens brīdinājums no Admina, tad es tevi gudrinieku aizsūtītu tur kur saule neiespīd! :)))
Bet šajā gadījumā, lai tev veicas, un ne asakas!:D smieklīgi ... Jā , šajā jomā es ar neko dižu paspīdēt nevaru ... Tapēc arī nerakstu , bet tikai lasu . :D Bet Tu baigi atjautīgais , ievēroji to ... Apsveicu , no sirds ! Tapēc , ka tikai lasu , man nepatīk kad Jūs pensionāri kuriem nav citu ko darīt , piepļūtat čatu .

JermaX, 26.februāris 2019, 10:33

Piepļūtam čatu? Tieši tu esi tas kas to pašlaik dara! Uzradās te viens tīklinieks-maliķis, kuram līdakas uz asari ņem uz pludiņu un to pašu ēsmu, uz ko līņi, kaut ko bezsakarā irš un saka, ka citi piepļūta čatu! :)))
Aizej izgulies un liecies mierā, puis!
Es tak teicu , interneta varonis ! Atbloķē , lai varu adresi nosūtīt .
27.februāris 2019, 07:47 | links
 
Fishmens [26.02.19]: Fishmens [Vakar]: JermaX [Vakar]: Fishmens [54m]: JermaX [18:10]: Parasti kad sunim nav ko datīt , viņi palaiza olas . :D Kad nav par ko runāt , tad nav ... Katram savi uzskati ... Piedrazo tik to fīder sadaļu , kur kāds varbūt kautko normālu grib atrast ...Vispār jau, ja palasīji, tad tieši par fīderiem arī padiskutējām. Un pieļauju, ka kāds, kuram interesē dažādas nianses, šī viedokļu dažādība var noderēt!
Ko normālu gribēju atrast? Saki! Var būt varam palīdzēt!Ja otra nodiršana ir diskusija ... Tad Tu esi antiņš .Opā! Tu savu tiko rakstīto izlasīji? Tiko tu pats kādu no..irsi! Ne ar ko gudru paspīsēt nemēdz, tad centies pievērst sev uzmanību ar bezsakaru! Un pie tam, pats tagad piesmērē forumu!
Ja man nebūtu jau viens brīdinājums no Admina, tad es tevi gudrinieku aizsūtītu tur kur saule neiespīd! :)))
Bet šajā gadījumā, lai tev veicas, un ne asakas!:D smieklīgi ... Jā , šajā jomā es ar neko dižu paspīdēt nevaru ... Tapēc arī nerakstu , bet tikai lasu . :D Bet Tu baigi atjautīgais , ievēroji to ... Apsveicu , no sirds ! Tapēc , ka tikai lasu , man nepatīk kad Jūs pensionāri kuriem nav citu ko darīt , piepļūtat čatu .

JermaX, 26.februāris 2019, 10:33

Piepļūtam čatu? Tieši tu esi tas kas to pašlaik dara! Uzradās te viens tīklinieks-maliķis, kuram līdakas uz asari ņem uz pludiņu un to pašu ēsmu, uz ko līņi, kaut ko bezsakarā irš un saka, ka citi piepļūta čatu! :)))
Aizej izgulies un liecies mierā, puis!
Dzīvoju tā , lai dzīve ir kaifs :) Neuzvelcies par daudz , lai vakarā nav jāstrebj sirds pilieni . ;)
26.februāris 2019, 13:06 | links
 
Fishmens [Vakar]: JermaX [Vakar]: Fishmens [54m]: JermaX [18:10]: Parasti kad sunim nav ko datīt , viņi palaiza olas . :D Kad nav par ko runāt , tad nav ... Katram savi uzskati ... Piedrazo tik to fīder sadaļu , kur kāds varbūt kautko normālu grib atrast ...Vispār jau, ja palasīji, tad tieši par fīderiem arī padiskutējām. Un pieļauju, ka kāds, kuram interesē dažādas nianses, šī viedokļu dažādība var noderēt!
Ko normālu gribēju atrast? Saki! Var būt varam palīdzēt!Ja otra nodiršana ir diskusija ... Tad Tu esi antiņš .Opā! Tu savu tiko rakstīto izlasīji? Tiko tu pats kādu no..irsi! Ne ar ko gudru paspīsēt nemēdz, tad centies pievērst sev uzmanību ar bezsakaru! Un pie tam, pats tagad piesmērē forumu!
Ja man nebūtu jau viens brīdinājums no Admina, tad es tevi gudrinieku aizsūtītu tur kur saule neiespīd! :)))
Bet šajā gadījumā, lai tev veicas, un ne asakas!:D smieklīgi ... Jā , šajā jomā es ar neko dižu paspīdēt nevaru ... Tapēc arī nerakstu , bet tikai lasu . :D Bet Tu baigi atjautīgais , ievēroji to ... Apsveicu , no sirds ! Tapēc , ka tikai lasu , man nepatīk kad Jūs pensionāri kuriem nav citu ko darīt , piepļūtat čatu .

JermaX, 26.februāris 2019, 10:33


Piepļūtam čatu? Tieši tu esi tas kas to pašlaik dara! Uzradās te viens tīklinieks-maliķis, kuram līdakas uz asari ņem uz pludiņu un to pašu ēsmu, uz ko līņi, kaut ko bezsakarā irš un saka, ka citi piepļūta čatu! :)))
Aizej izgulies un liecies mierā, puis!
26.februāris 2019, 10:59 | links
 
Fishmens [25.02.19]: JermaX [Vakar]: Fishmens [54m]: JermaX [18:10]: Parasti kad sunim nav ko datīt , viņi palaiza olas . :D Kad nav par ko runāt , tad nav ... Katram savi uzskati ... Piedrazo tik to fīder sadaļu , kur kāds varbūt kautko normālu grib atrast ...Vispār jau, ja palasīji, tad tieši par fīderiem arī padiskutējām. Un pieļauju, ka kāds, kuram interesē dažādas nianses, šī viedokļu dažādība var noderēt!
Ko normālu gribēju atrast? Saki! Var būt varam palīdzēt!Ja otra nodiršana ir diskusija ... Tad Tu esi antiņš .Opā! Tu savu tiko rakstīto izlasīji? Tiko tu pats kādu no..irsi! Ne ar ko gudru paspīsēt nemēdz, tad centies pievērst sev uzmanību ar bezsakaru! Un pie tam, pats tagad piesmērē forumu!
Ja man nebūtu jau viens brīdinājums no Admina, tad es tevi gudrinieku aizsūtītu tur kur saule neiespīd! :)))
Bet šajā gadījumā, lai tev veicas, un ne asakas!
:D smieklīgi ... Jā , šajā jomā es ar neko dižu paspīdēt nevaru ... Tapēc arī nerakstu , bet tikai lasu . :D Bet Tu baigi atjautīgais , ievēroji to ... Apsveicu , no sirds ! Tapēc , ka tikai lasu , man nepatīk kad Jūs pensionāri kuriem nav citu ko darīt , piepļūtat čatu .
26.februāris 2019, 10:33 | links
 
.. kkādus gadus atpakaļ mēģināju gruntenei (fiderim) pavasara palos likt pīto,,,bet atgriezos pie mono, jo upes nestā zāle un sevišķi tie smalkie *mati* neslīdēja pa auklu,,,respektīvi - pītā savāca visu drazu... Vai tagad kkas ir mainijies ???
26.februāris 2019, 10:30 | links
 
Man šķiet, ka te visa problēma tajā, ka BAigars nepateica, ka viņš ar resno mono auklu principā grunteņo tajā brīdī, kad upe riktīgi nes drazu. Skaidrs, ka tādā brīdī ar smalko auklu nav ko darīt, jo pamēģini ar to izvilkt drazas kluci+vēl zivi. Bet vispār jau tēma ir "Fīderi" un pavasarī ar fīderēšanu es (un gan jau citi) saprot to brīdi, kad draza un straume mitējusies un ir jēga lietot barību.
25.februāris 2019, 20:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager