Fīderi

kola
ja pavadiņu siesi pie mikro-virpulīša, nekas nevērpsies.
29.maijs 2009, 11:56 | links
 
Man trīs arī vērpj pavadiņu (fiderim) :)))

Mats radās, jo boilu nevarēja uzlikt uz āķā. Boila radās, lai varētu ilgi gaidīt karpu un atšūtu visas pārējās zivis. Nesarežgī copi :))))) Vienīgais gadījums, kad, cik zinu, lieto līdzīgu sistēmu ir uz vēdzelēm ar sīku ķīsi. Ķīsi aizkabina ar ļoti mazu āķīti, kas īsā pavadiņā piesiets lielam āķim. Rezults - ķīsis praktiski mūžīgi dzīvs.
29.maijs 2009, 11:31 | links
 
kilka;
Viens gudrais raksta,ja uzliek divus baltos tārpus,tad šie savērpjot pavadiņu,ja 3 tad nē.
29.maijs 2009, 10:41 | links
 
Cik reizes dursi āķi cauri? Lai nekļūdītos, pieliec pusīti klāt, tad derēs abi varianti ;)
29.maijs 2009, 10:26 | links
 
Austrumu gudrajiem-cik tārpu jāliek uz āķa,pāra skaitlis,vai nepāra?
29.maijs 2009, 10:23 | links
 
Nu tas reiz ir glamūrīgi - brekšiem aspirīnu :)))
Vismaz bračkas izvelk bez galvas sāpēm :))
Savukārt nenoķertās bračkenes vakarā večiem nevar teikt, ka galva sāp :DD
29.maijs 2009, 10:17 | links
 
aakkis - nu man tikai rodas priekštats, ka tu runā teorētiskas lietas par kaut kādām teorijām. Lielā dziļumā es makšķerēju un līdz gruntij barotava nav tukša. To elementāri var regulāt ar barības saspiešanu. Samīci vairāk, izskalosies lēnāk. Samīci mazāk, izskalosies vairāk. Es sākumā barību iemīcu stipri. Ja nāk laukā pilna, iemīcu brīvāk, līdz panāku to stadiju, kas man nepieciešama.
29.maijs 2009, 10:10 | links
 
mirtins
esmu ņēmies ar tām tabletēm, bet pārliecinošus efektu neesmu novērojis. It kā tieši tā šņākšana un tie burbulīši piesaista zivis. It kā :))). Pareizi sagatavota barība jau pati izšķīst 30 sek laikā.
29.maijs 2009, 10:01 | links
 
Man par veidiem neskaidrojiet,jautājums bija pavisam cits-Vai kāds ķer brekšus uz mata?
29.maijs 2009, 09:57 | links
 
mirtins;
Es nesaku ka vajag,katram savs.Lielupē viens,stāvošā ūdenī pavisam cits un lielā dziļumā jau tava barotava līdz gruntij ir tukša.Un uz mata liek pat slieku pušķīti!
29.maijs 2009, 09:53 | links
 
aakkis
foto redzamās barotavas izmanto tā saucamajam Method- Feeder. tas jau attiecas vairāk uz karpu makšķerēšanu, uzstampā uz barotavas riktīgu kunkuli iebarojamā, iemet, un vari tusēt.
Active- feeder un Method- feeder ir divas dažādas lietas.Var teikt, ka Method- feeder ir visparastākā gruntene, uz kuras var ķert arī brekšus. You- tube ir dadz par šīm lietām redzams.
29.maijs 2009, 09:53 | links
 
aakkis - priekš kam? :DDD es uzskatu ka tās visas ir izvirtības. Kādēļ man vajag šipučku, ja varu normālā barotavā ieķopsēt irdenu barību,kas pati izskalojas :D
29.maijs 2009, 09:44 | links
 
Par to jau iet runa, uz šā principa,ķer visas zivis,brekšus sevišķi..Pats neesmu un prikols tāds,ka barības viducī(barotavā)ievieto tableti.Tipa asperīnu(saucamās šipuškas,vai kunģa darbībai),kura ūdenī paātrina masas sairšanu~5min.laikā.
29.maijs 2009, 09:21 | links
 
Tā ir tās pašas vecās spirāles modifikācija - tik vien, lai varētu saturēt mīklas/putras/klimpas bumbu. Cik tas efektīvi uz breksi???? Daugavā visi krievi sēž ar tāda tipa «barotavām», velk tik pat, cik bez tādām.
29.maijs 2009, 09:20 | links
 
aakkis - tu pats šādu barotavu esi kaut reizi lietojis? Man domāt fīderim vislabākās ir konteinberbarotavas, kurās var iestampāt salīdzinoši irdenu barību, kas ātri izskalojas. Šis te izskatās pēc karpu sistēmas ar matu.

janisz - veco pīteni no spininga :D
29.maijs 2009, 09:05 | links
 
Ar tādu barotavas sistēmu ķer brekšus;
,pārējās karpveidīgās arī.
29.maijs 2009, 07:51 | links
 
Kadu pito auklu lietojiet fiderim?
29.maijs 2009, 00:54 | links
 
Gribu pajautāt,vai brekšus kāds uz matu(karpu sistēmas variants) ar ķer?
28.maijs 2009, 10:11 | links
 
Mirtin, nepareizo dziesmu rauj!

Man pieder Tēvu zem',
Ar visām atmatām.
Man pašam kungam būt,
Man pašam arājam...
28.maijs 2009, 00:48 | links
 
martins, man ir kaut kas līdzīgs par veco mantu nolietošanu, tikai tas neattiecas uz copi. Nu patīk man labas lietas un es labāk nepērku vispār, bet pataupu naudu un nopērku labu preci!
27.maijs 2009, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager