Fīderi

Kad manaa dziivee njems zivis taa kaa katrs copmanis ir iedomaajie, ne par maksas diikjiem runaajot, tad arii meegjinaashu ko absaluuti jaunu, :))))))), bet pagaidaam aprobezhoshos ar asimetrisko. Lai gan jaalaizh uz maksas diikji un tur vareetu arii sho shtelli izmeegjinaat. GatisBB kaa pie tevis ar brekshiem?
22.maijs 2009, 19:49 | links
 
Draiskuli - tajās filmās šis stāstīja par savīto pavadiņu. Vajadzētu tā kā pamēģināt, tikai uztrauc tas, ka uz pavadas viens lieks mezgls!
22.maijs 2009, 19:42 | links
 
Vechi, es arii speciaali braucu pirkt auklu cilpai !
22.maijs 2009, 19:28 | links
 
martin, man jau tā pati štelle. Auklas tir resnas bija tikai tāpēc, ka tās tinu uz spoles kā pamatu, lai ar pamatauklu dabūtu pilnu kaseti. Un, ja nav noslēpums, kur uz tās visas nesimetriskās cilpas Tu liec karabīni???
22.maijs 2009, 19:16 | links
 
Pieļauju, ka ar laiku diametru samazināšu. Man pašam nebija mājās resnākas auklas gala par 0,3. To sēju pirmo, bet nesanāca. Varbūt būtu pieticis, ja tikai saīsinātu cilpu, bet izdomāju visu uzreiz pamēģināt. Laika gaītā, tad jau redzēs. Resnajai auklai ir problēmas piesiet pie karabīnes. man nav tik lielu zvēru, lai būtu iespēja normāli piesiet 0,4mm. Saprotu, ka pamazām esmu pārgājis uz smalkām lietām un kad ievajagās rupjās, tad mājās nekā vairs nav :D
22.maijs 2009, 17:41 | links
 
Aaa un starpcitu, kopsh paarliecinaajos ka asimetriskaa cilpa straadaa godam, arii uz parastaas gruntenes neko citu nelietoju un darbojas labi, vakardienas brekshi Daugavaa arii ar parasto grunteni un asimetrisko cilpu.
22.maijs 2009, 16:56 | links
 
1.maija raidījumā
22.maijs 2009, 16:52 | links
 
aigaigars

GatisBB ir filmas, kuraas ir viss labi paraadiits un pastaastiits :)))))))
22.maijs 2009, 16:52 | links
 
Nu re, vechi saak uzvilkties :))))
22.maijs 2009, 16:51 | links
 
TVnetā var redzēt. Vienā no pēdējiem NG copēja Daugavā un gari un plaši vēlreiz stāstīja par asimetrisko. Pirms tam arī jau 1x bija!
22.maijs 2009, 16:50 | links
 
aigar, nevaru pateik, jo copes raidījumus jau sen vairs neskatos - apnicis vienu un to pašu skatīties ar pāris mēnešu nobīdi!
22.maijs 2009, 16:49 | links
 
aigar, nevaru pateik, jo copes raidījumus jau sen vairs neskatos - apnicis vienu un to pašu skatīties ar pāris mēnešu nobīdi!
22.maijs 2009, 16:47 | links
 
pasakat vismaz pirms cik nedeljam pa tv5 raidijuma radija kaa sien to cilpu?
22.maijs 2009, 16:45 | links
 
Draiskulis - man Cēsīs Gauja ir, bet par Daugavi es Tev varētu piekrist!
22.maijs 2009, 16:38 | links
 
es esmu kādu pus sezonu ņēmies ar fīderi gan pa ventu, gan dūņainu ezeru, gan normālu ezeru, gan strauju upi, gan lēnu upi, esmu arī kko izilcis (3.5meženi, kilo brekšus un, protams, sīkos), bet visu laiku lietoju sistēmu ar pretsavērpēju. tā jau lieta laba copes redz, bet sapinas katru otro reizi (nepārspīlējot).
tagad lasu visu laiku tikai labu par nesimetrisko cilpu, bet tā īsti neviens nav parādījis kā to var uziet! tie, kas māk uzraxta vai ieliek bildes, bet nesaprot kā to var nemācēt. teikšu godīgi neesmu tas neattapīgakais cilvēks, bet skatās un lasa kā grib nsaprotu, kā īsti to vietu taisa, kur jāsavērpj aukla. nu tā ideāli jau pārējo ar nesaprotu! IELIEKAT, KĀDS ADRESI, KUR VAR NOSKATĪTIES VIDEO, KĀ SASIET NESIMETRISKO CILPU!
22.maijs 2009, 16:35 | links
 
GatisBB

Nu mazinjs oponiitis par cilpas diametru, ljoti atkariigs kur zivi taisies kjert, ja ezeraa, vai vietaa kur grunts ir bez akmenjiem un gliemenee, tad var meegjinaat arii tievaaku, ja kjersi Daugavaa, kur meedzu arii kjert brekshus un grunts ir ar riktiigiem akmenjiem un nenormaali daudz gliemeneem, tad domaajams tavas domas mainiitos, tieshi par auklas rsnumu :) ne asakas
22.maijs 2009, 16:31 | links
 
Kāda man verbālā caureja sanāca - gluži kā Tev, martin, vai ne?
22.maijs 2009, 16:11 | links
 
Pasēju mārās sistēmas - sasēju visas. Sēju no dažādām auklām, dažādiem diametriem. Resnākā, ko mājās atradu, bija 0.38 mm, bet no sās sasietā nesimetriskā cilpa izskatījās vienkārši atbaidoši un tādu savam fīderim galā jau nu es nesietu. Beigu beigās lielākais diametrs attiecībā pret daudz maz estētisku skatu bija ar 0.28 mm auklu. Un nepīsies, saku jau iepriekš visiem oponentiem, jo visu laiku sēju cilpas no tās pašas auklas, kura man ir kā pamataukla fīderim - respektīvi 0.20 mm monofilā.
Tagad par pašām cilpām. Paternosterim baigais mīnuss ir tas, ka neredz copi tādā brīdī, kad zivs nāk uz krastu. Var jau būt, ka spice iztaisnojas, bet pie delikātiem ņēmieniem copi var tā arī neieraudzīt. Sistēma visvienkāršākā, bet tomēr kaut kas man tajā nepatīk. Ridlera sistēma ir baigi līdzīga paternosterim, bet tomēr man patīk labāk, jo ir labi izmantojama dūņainās vietās - barotava aiziet kaut pilnīgi dūņās, bet āķis ar ēsmu paliek virs dūņām. Simetriskai cilpai arī varētu būt problēmas ar zivs nācienu uz krastu un varētu būt arī problēmas ar sapīšanos metiena brīdī, jo pavada jau nu baigi tuvu barotavai, tā kā diez vai izmantošu. Nu nesimetriskā cilpa ir un paliek mana favorīte - nu nav viņa mani pievīlusi. Copes uz spices redz ideāli, metiena brīdī 3 copes gadu laikā ar fīderi ir sapinusies tikai vienu reizi.
Tas tā, mana pieredze.

Martins - es te tā pa ausu galam dzirdēju, ka kaut kad vasarā tiks organizētas fīderēšanas sacensības. Info gan nav apstiprināta, bet nāk no drošiem avotiem.
22.maijs 2009, 16:09 | links
 
Viss, brivdienas testeju nesimetrisko. Vienigi laiku nesola diez ko forsu...
22.maijs 2009, 15:27 | links
 
Mirtin ;)
Citāts:
=> mirtin
Kaut ko gan jau nepareizi sēji, tapēc arī bija pī(i)šnās :)))
20.mai, 13:02
22.maijs 2009, 15:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager