Fīderi

Barotavas, tobiš liēlā. Lai gan mazo, pie kuras pavadu sēju, arī samazināju :D
22.maijs 2009, 14:58 | links
 
Mirtin, kura cilpa bij' par garu – pītā vai barotavas?
22.maijs 2009, 13:39 | links
 
:D šodien pārbaudīju nesimetrisko cilpu. Sapratu savu kļūdu. Biju uzsējis par garu cilpu, līdz ar to bija iespēja tai vērpties. Turklāt paņēmu un nopirku veikalā riktīgu striķi - 0,4 mm. Rezultātā ne reizi nesapinās. Copītes redz ekselenti. Jušana tāpat kā ar paternosteri, tikai atkrīt tie atpakaļnācieni un spices iztaisnošanās. Visas copītes ekselenti noliecieni :D Prieks ka izdevās saprast :D

Tŗijstūru barotavas nepārbaudīju. Mājās apskatīju, konstatēju, ka tām pieliktie griezulīši nekam neder, pārāk tieva drātīte. Ar pilnu barotavu, pie iemetiena var nolocīties. Nokniebu nost.
22.maijs 2009, 13:19 | links
 
kljuuda par vakardienas copi, laiks bija nevis no 6 - 21, bet no 18-21 .
22.maijs 2009, 13:12 | links
 
kilka

Sveetdien pie daugavas Ogree :)
22.maijs 2009, 13:10 | links
 
Oi, sorre Draiskulim bija domāts...
22.maijs 2009, 11:17 | links
 
=>mirtin - kur un cikos uz degustāciju jābūt? Tā siekalu sabiezināji, kaitnieks ;DD
22.maijs 2009, 11:16 | links
 
man jau šķiet ka ar trīstūri varētu būt nepatīkami brīži ar izvilkšanu,tas ir iesprūst gruntī akmeņos-jo trīstūris vienmēr savu stūri ieliks kur nevajag-krīzes barotavas varetu būt no cccp laikem matu ruļļi bleķa-nav kruta,bet princips viens:))
22.maijs 2009, 08:34 | links
 
mirtins

Nu protqams ka var kjert arii mieriigaa uudenii, no manas pieredzes, triistuura barotavaa var iemaaniit mazaak paikas, nekaa taada pasha izmeera apaljajaa vai kantainajaa barotavaa un cik man liekas no triistuura barotavas mazliet sliktaak var izmaaniit araa iebarojamo.
Atkaapjoties no teemas, vakar Daugavaa no 6 - 21niem, 7 brekshi kjeselee un triis turpina peldeet, kopeejais svars 7,2 kg, cope vienkaarshi lieliska, riit ruucinaashu kuupinaatavu un alus alus alus. Ne asakas kungi :)
22.maijs 2009, 08:00 | links
 
Draiskulis - trijstūra barotavas ir vairāk piemērotas straumei nekā citas barotavas, bet es neteiktu, ka tās ir domātas tikai straumei. Domāju mierīg''a ūdenī pofig ar kādu ķert - galvenais, lai vajadzībai atbilst parametri - konteinera tilpums, caurumu lielums, svars.
21.maijs 2009, 17:47 | links
 
Triistuura barotavas vajadziigas kjershanai lielaakaa straumee,savaadaak citu pielietojumu vinjaam neredzu, kur taisies kjert?
21.maijs 2009, 13:24 | links
 
Jā starp citu neiedomājos, jo pašam tas šķiet pats par sevi saprotams. Es jau labu laiku neslēpju āķa smaili ēsmā. Baltos spraužu aiz pakaļas pēc iespējas mazāk savainojot, lai pēc iespējas ilgāk tirinās. Arī sliekas izmantojot, smaili neslēpju,arī mtili izmantojot nē :D

Tikko biju veikalā, nopirku trīsturveida barotavas. Pēdējās trīs :D iemēģināšu, padalīšos ;D
21.maijs 2009, 13:22 | links
 
Aakjus vajag lietot ar garaaku kaatinju, tievus. Cik vilkti ir brekshi ar 12, 14 nr. aakjiem ir ljoti ok. Vinji ir tievi un ljoti labi ieceertas breksim galjiigajaa luupaa, citreiz ir pat janjem paliigaa kjirurga skjeeres, jo ar pirkstien nekaadiigi nevar iznjemt. manaa albuumaa redzamie kustonju ir vilkti ar 0,18 fluorkarbona pavadinju un 14 nr aakjiem. Ir reizes kad aakjis atliecas, bet ne zivs luupaa, atliecas pret zemuudens skjeersljiem. Taa pat kaa uz katru reizes copi cienu jaunus aakjus, taa arii peec jebkuras lielaakas aizkjershanaas, jo neatkariigi no skjeerslja, iznjemot zivs muti, mazaa akja smaile notrulinaas un pie naakamaas copes, tavs muuzha breksis var norauties. ne asakas. Tas no manas pieredzes un tikai ieteikums :)
21.maijs 2009, 13:21 | links
 
Ja baltie uz āķa,tad āķa smaile nedrīkst būt noslēpta.
21.maijs 2009, 12:50 | links
 
Nu oki- kko paproveeshu pamainiit...vnk ja lieku mazaaka izmeera aakjus- baidos ka neatliecas pie lielaakas zivs...
Bet nu jaa- lielaakoties sanaak kjert plichus...brekshi tik pa kaadam
Laikam jau vnk kaartiiga prakse vajadziiga ...ehh :)
21.maijs 2009, 12:24 | links
 
laachausis - es arī lietoju mazākus āķus, bet tas ir atkarīgs no ēsmas, ar kuru tu strādā. Jo lielāka ēsma, jo lielāks āķis un ilgāk jāgaida pie mazām copītēm. Piecirtiens īstajā brīdī nāks ar laiku. Es piemēram pēdējā reizē dabūju pāris brekšukus laukā tikai uz ietrīcēšanos. Asie rāvieni bieži vien ir pliču ņemšnaās un uz tiem piecirst ir meistarības jautājums :D Mēģini neatstāt sliekām garus galus. Baltos neliec lielu čupu, bet tikai dažus, tad gan jāsamazina āķa izmērs. Pamēģini pamainīt pavadas garumu - sataisi īsāku. No tukšajām copēm izvairīties nav iespējams, bet samazināt to skaitu var.
21.maijs 2009, 11:51 | links
 
laachausis

aakju nr ieteiktu lietot Nr. 12 un 14
21.maijs 2009, 11:38 | links
 
laachausis

Probleema tukshajam iznaakumam vareetu buut pavadinjas garum, mazliet pa garu .
21.maijs 2009, 11:37 | links
 
Ja tās ir ņemama izmēra zivis,tad to 10 numuru jau sen vajadzēja ierīt.
21.maijs 2009, 10:51 | links
 
Nesen tikai saaku fiideri testeet, pagaidaam izmantoju paternosteri, bet netieku galaa ar vienu citu prob- ir ljoti daudz tuksho copju pieceertot, it kaa copiiti uz kaata redz ljoti labi, esmu meegjinaajis pagaidiit biki ilgaak bet tad taarpu noeed i vsjo.... kaadi ieteikumi? paarsvaraa izmantoju 10taa nr aakjus i lieku virsuu baltos...kaadi ieteikumi?
21.maijs 2009, 10:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager