Fīderi

P.S. kā var 2 auklas pīties vairāk par 3 auklām...
20.maijs 2009, 13:11 | links
 
Nevis "domātā dūņainām gruntīm", bet ļoti efektīvs dūņainās gruntīns.
20.maijs 2009, 13:08 | links
 
=> mirtin
Kaut ko gan jau nepareizi sēji, tapēc arī bija pī(i)šnās :)))
20.maijs 2009, 13:02 | links
 
"paternoster" sistēma ir domaata uudenstilpneem ar duunjainu grunti, kur ir irspeeja barotavai iegrimt gruntii. Viss labi istaastiits un paraadiits braalju sherbakovu filmaa Nr. 60 (karuusu kjershana). Ne asakas.
20.maijs 2009, 12:50 | links
 
Paši jūs pinaties. Es svētdien pamēģināju pirmo reizi asimetrisko cilpu un pirmajā iemetienā sapinās. Pamēģināju vēl un atkal sapinās. Nospļāvos un uztaisīju paternosteri un visu dienu nocopēju, ne reizi nesapinās. Ne vienu pašu reizi visas copes laikā. Visu pagājušo un aizpagājušo sezonu nostrādāju ar paternosteri. Nekādas pīšanās :))
20.maijs 2009, 12:28 | links
 
bums - "paternoster" sistēmai nosaukums esot cēlies no tā, ka, Sv.Pēteris esot izmantojis šādu sistēmu zivju ķeršanai Jaunajā Derībā aprakstītajos notikumos ;) Jo šī sistēma nāk tieši no Tuvajiem austrumiem/Vidusjūras :)
Un pinās tiešām vairāk, kā asimetriskā cilpa.
20.maijs 2009, 11:44 | links
 
jūtība varbūt arī neatpaliek, bet izskatās, ka sapīties iemetienā ir lielāka iespēja nekā asimetriskai cilpai
20.maijs 2009, 11:36 | links
 
 
ne pa velti tāds nosaukums,, pater noster '' tulkojumā
Tēvs mūsu
20.maijs 2009, 11:26 | links
 
paternosters ir vienkāršāks par asimetrisko cilpu ,bet jūtībā daudz neatpaliek un pribambasu mazāk .Patam praktiski iznāk tikai 2 mezgli cilpai 4
20.maijs 2009, 11:16 | links
 
janisz - pilnīgi piekrītu Sapalam. Man domāt jo mazāk visādu lieku pribambasu jo labāk. Tādā ziņā paternosters ir ideāla sistēma.
20.maijs 2009, 10:20 | links
 
labs jautājums :), pretsaverpēja caurulīti izmantot protams, ka var, kļuda tā nav, bet nu tai sistēmai ir zema jūtība, atsevišķos gadījumos, manuprāt, atbaida zivis. Vispār jau, jo mazāk visādu detaļu, jo labāk :)
20.maijs 2009, 10:17 | links
 
Kadi ir minusi izmantojot plastmasas pretsaverpeja trubinu? Personigi es lietoju tiesi so sistemu. Lietoju tikai vienu aki. Gadijumos, kad lieku papildus aki, izmantoju no metala stiepules pagatavotu pretsaverpeju, kururam aptin apkart auklu.
20.maijs 2009, 08:17 | links
 
Ja Google ieliek "Кормушка Feeder",tad var lasīt un smelties pieredzi un variantu pārpilnām.
19.maijs 2009, 18:29 | links
 
Ieliku vienu bildi,krievu interneta veikals piedāvā par 15rbļ-tas ~0.25Ls mazumtirdzniecībā.Tādu pašu uztaisa no matu rulli,sagriež svina plāksnītes,tā lai galus varētu ielocīt rullī iekša.Ar standziņu palīdzību noloka pa 180 grādiem un piespiež.Piesiešanai ar nagliņu svinam izsit caurumiņu.Ja piešausies -uztaisīsi stundā 10.
19.maijs 2009, 17:37 | links
 
Mirtin
Svinu meklē metālūžņu iepirkšanas punktos, tur jābūt gan plāksnēm gan svina klučiem.
19.maijs 2009, 15:13 | links
 
Neismetriskajai cilapai priekš barotavu kabināšnas man iepirkušās laimīga džona sakabes ar plastmasas pērlītēm, tām ir tāda konstrukcija, kā rakstīja Hooked. Tām sakabēm ir nelaime ar drāšu ūsām, kas nesmuki rēgojās ārā, tad tās es parasti nokniebju gandrīz locījuma vietā
19.maijs 2009, 15:10 | links
 
Kola
Tādas sakabes ar griezuļiem nesen pirku Mola makšķernieku veikaliņā safasētas pa paciņām,izmēri arī dažādi.
19.maijs 2009, 14:59 | links
 
mirtins


vareetu visa probleema buut cilpai izmantojamaa auklaa, ieteican ne tievaaku par 0,3 mm
19.maijs 2009, 14:57 | links
 
Hooked
«Barotavas piekarināšanai izmantoju griezuļus ar tādām sakabēm,kurām gali paslēpti skārda korpusā.»

Nekad tādas neesmu redzējis, kur tu pērc? Tas no karpinieku arsenāla? Es izpalīdzos ar ventīļa gumiju, ko pārvelku sakabei.
19.maijs 2009, 14:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager