Fīderi

.. nivaig kašāties :)
bet tā ir vispāreji vērojama tendence, kad zināmu līmeni sasniegušie (un tas ir ļoti daudzās dzīves sferās, gan šeit, gan kompjūteru lietās, gan citur)..vairs nemāk iejusties tā iesacēja ādā, kam visu vajag lēni un pamatīgi saprast !
Un par pinkiem un citam izvirtībām vēl nesapņo, ņem barību un batltos gardā, zemi turpat pie upes no kurmja mājas, maisa ar roku, makšķeri liek uz žāklīšiem (tik fideris ir), nesēd glaunā krēslā utt.
Par mieru visā pasaulē :)
9.oktobris 2018, 12:46 | links
 
Pareizi, ja ņems, tad paņems...

Kāda starpība kā jauc barību;
Kāda starpība, kas tā par barību;
Kāda starpība 4 vai 10 nr āķis;
Kāda starpība ko liec uz āķa;
Kāda starpība kur ķer;
Kāda starpība...

Tāpēc ir makšķernieki kuru lomos ir vairāk starpības.
Bet kāda starpība, ja beigās tās nav nekādas.
o.
9.oktobris 2018, 12:14 | links
 
Kāda starpība, katrs dara pa savam kā ir labāk piešāvies. Galvenais jau ir galarezultāts...
9.oktobris 2018, 12:02 | links
 
.. ja cilēkam ir jautājums par maisīšanu...viņam vēl stipri tālu līdz sietiem, NEširpotreba barībām, akumulatora maisītājiem... :)
9.oktobris 2018, 10:47 | links
 
Es arī, sāku ar to, ka sajaucu pamatbarību, samitrinu vajadzīgajā konsistencē un tikai pašās beigās beru klāt zemi un tad, ja nepieciešams damitrinu. Zemei ir tāda īpatnība, ka viņa pati par sevi jau ir nedaudz mitra. Pārsvarā gadījumu, damitrināšana nav bijusi nepieciešama.
9.oktobris 2018, 10:37 | links
 
Nepiekritīšu! Ieteiktu samaisīt barību pirms tam, pagaidīt, lai uzņem mitrumu cik nepieciešams un tad jaukt ar zemi un damitrināt līdz galam.
Ūdeni gan pievienot pamazām visās stadijās.
Kunkuļi rodas no tā, ka pa strauju piešauj ūdeni un slikti samaisa.
Ar kunkuļiem var tikt galā izlaižot caur sietu vai jaucot ar "širpotrebu".
o.
9.oktobris 2018, 10:30 | links
 
..ja tomēr rodas jautājums kapēc samaisa, paskaidroju : plika barība negrib sajaukties ar ūdeni (gluma) veidojas sausi kunkuļi, sajaukta ar zemi, labi uzsūc un jaucas vienmērīgi.
9.oktobris 2018, 09:36 | links
 
Visus ingridientus vispirms samaisa un pēdējo, pamazām pievieno ūdeni, PAMAZĀM !!!
Pirms pēdējās ūdens devas pievienošanas pagaidīt 5-10 min. lai ievelkas/sabriest,,, jo ,ja vairs nav sausā ko pielikt var pārforsēt ar ūdeni (pieliet par daudz)!
Protams ir jāsaprot, ko gribi panākt, irdenu, viegli sķīstošu, vai smagu - lēni strādājošu !
9.oktobris 2018, 09:31 | links
 
sveiki varbut stulbs jautajums bet ka labak darit jaucot fiderim baribu no sakuma sajaukt ar zemi un tad visu mitrinat vai sakuma bitrinat baribu un tad jaukt klat zemi vai ka?
9.oktobris 2018, 09:25 | links
 
Toc labais
7.oktobris 2018, 22:47 | links
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Qt375hBzQxk

EdgarsPriede, 27.septembris 2018, 10:20

Labs
7.oktobris 2018, 22:27 | links
 
 
Kā var iztaisnot savērpušos mono auklu ? Ir kādas metodes ? Es sienu asimetriskās cilpas fīderim un pēc copes man tā cilpa ir pavērpusies tajā vietā, kur ir barotava bijusi, kaut kā apnīk visu laiku siet jaunas.

Farnirs, 25.septembris 2018, 19:40

Es izmantoju pīto auklu un shockleader no monofila, kuru mainu pēc katras copes reizes. Tā ir ērtāk manuprāt un saudzē pirkstus
26.septembris 2018, 10:35 | links
 
Farnirs [25.09.18]: Kā var iztaisnot savērpušos mono auklu ? Ir kādas metodes ? Es sienu asimetriskās cilpas fīderim un pēc copes man tā cilpa ir pavērpusies tajā vietā, kur ir barotava bijusi, kaut kā apnīk visu laiku siet jaunas.

Un kāds ir mēģinājis piekausēt elektronikai paredzētos kembrikus pie mezgla vietām sistēmai ?

Man šad tad , reti, bet tomēr aizķerās dažās vietās, kur ir mezglam gals nedaudz izlīdis.. Ja kāds ir mēģinājis un kādam ir sanācis, varbūt padalīsies ar savām gudrībām - kādus kembrikus izmantojat, kā labāk piekausēt u.t.t. :)

Man visproblemātiskākā vieta pašreiz šķiet feeder gum savienojumu vietas. Tur ūsa maza lien ārā.
Uz katru jaunu copi kādiem pa jaunam visa sistēma .kvai nekas tur nav izlīdis...ja negribi kādreiz palikt bez smuka loma
26.septembris 2018, 07:25 | links
 
Kā var iztaisnot savērpušos mono auklu ? Ir kādas metodes ? Es sienu asimetriskās cilpas fīderim un pēc copes man tā cilpa ir pavērpusies tajā vietā, kur ir barotava bijusi, kaut kā apnīk visu laiku siet jaunas.

Un kāds ir mēģinājis piekausēt elektronikai paredzētos kembrikus pie mezgla vietām sistēmai ?

Man šad tad , reti, bet tomēr aizķerās dažās vietās, kur ir mezglam gals nedaudz izlīdis.. Ja kāds ir mēģinājis un kādam ir sanācis, varbūt padalīsies ar savām gudrībām - kādus kembrikus izmantojat, kā labāk piekausēt u.t.t. :)

Man visproblemātiskākā vieta pašreiz šķiet feeder gum savienojumu vietas. Tur ūsa maza lien ārā.
25.septembris 2018, 19:40 | links
 
stonedrider [25.09.18]: Sveiki, viri! Jautajums sekojoss- cik liela nozime varetu but pavadinas garumam fiderim? Copeju ar tadu varbut divaina paskata sistemu. Parsvara copes vieta ir Bullupe. Lidz sim esmu licis apm 30cm garas pavadinas.

KarlisZ, 24.septembris 2018, 17:29

Rezultatīvākas copes bija ar pavada garumu ap 1m. 30cm ir neattaisnoti iss. Buļļupē toč...
30 liek ja vienkārši donku ,bez barotavas
25.septembris 2018, 15:29 | links
 
Sveiki, viri! Jautajums sekojoss- cik liela nozime varetu but pavadinas garumam fiderim? Copeju ar tadu varbut divaina paskata sistemu. Parsvara copes vieta ir Bullupe. Lidz sim esmu licis apm 30cm garas pavadinas.

KarlisZ, 24.septembris 2018, 17:29


Rezultatīvākas copes bija ar pavada garumu ap 1m. 30cm ir neattaisnoti iss. Buļļupē toč...
25.septembris 2018, 15:09 | links
 
KarlisZ [24.09.18]: Farnirs [17.sep]: Kādam vel ir cilpas un mezgli metušies iemetienā pie pītās auklas fīderim ? Nopirku Feeder concept power sink x4 PE 0,15mm auklu pīto un spole man ir salmo diamond feeder. Kāds šādu auklu ir lietojis ?

Gribētos zināt, vai vaina ir manā lētajā spolē, vai arī kātā, vai pašā auklā ? :)

Visu internetu izraku, krieviski labi nemāku, bet angliski tas saucoties "wind knot" jebšu vēja mezgls. No kā tas var rasties tur ir simts varianti, arī no paša vēja, ja pret viņu met...Sveiks. Šovasar iegādājos 4 vienādas diamond feeder 6 spoles, visām uztinu vienādas auklas uz vienādiem kātiem. Viens komplekts man arī taisīja tevis pieminētos jokus - gan mezgli, gan cilpas. Ar NG palīdzību noskaidroju, ka tā ir spole, kas tos jokus taisa. Jānes uz servisu, tikai atceries, ka spole servisā jādod ar to kaseti, kurai tev virsū ir tā aukla ar mezgliem un cilpām, jo viņiem tas ir jāredz.
Man arī ir vienam komplektam virsū feeder concept aukla tajā pašā izmērā. Manuprāt, izcila aukla fīderim.

GrowPro93, 17.septembris 2018, 21:10
Nesot uz servisu- spole+ kasete vai spole+kasete ar aiklu? Man ari ir diamond feeder spole,ik pa laikam iemetas kads mezgls. Nu un pec trim sezonam esmu nobriedis atdot spoli servisa, lai uztaisa apkopi
Spole kopā ar to kaseti, uz kuras tev ir tā aukla, ar kuru strādā.
25.septembris 2018, 09:46 | links
 
Farnirs [17.sep]: Kādam vel ir cilpas un mezgli metušies iemetienā pie pītās auklas fīderim ? Nopirku Feeder concept power sink x4 PE 0,15mm auklu pīto un spole man ir salmo diamond feeder. Kāds šādu auklu ir lietojis ?

Gribētos zināt, vai vaina ir manā lētajā spolē, vai arī kātā, vai pašā auklā ? :)

Visu internetu izraku, krieviski labi nemāku, bet angliski tas saucoties "wind knot" jebšu vēja mezgls. No kā tas var rasties tur ir simts varianti, arī no paša vēja, ja pret viņu met...Sveiks. Šovasar iegādājos 4 vienādas diamond feeder 6 spoles, visām uztinu vienādas auklas uz vienādiem kātiem. Viens komplekts man arī taisīja tevis pieminētos jokus - gan mezgli, gan cilpas. Ar NG palīdzību noskaidroju, ka tā ir spole, kas tos jokus taisa. Jānes uz servisu, tikai atceries, ka spole servisā jādod ar to kaseti, kurai tev virsū ir tā aukla ar mezgliem un cilpām, jo viņiem tas ir jāredz.
Man arī ir vienam komplektam virsū feeder concept aukla tajā pašā izmērā. Manuprāt, izcila aukla fīderim.

GrowPro93, 17.septembris 2018, 21:10

Nesot uz servisu- spole+ kasete vai spole+kasete ar aiklu? Man ari ir diamond feeder spole,ik pa laikam iemetas kads mezgls. Nu un pec trim sezonam esmu nobriedis atdot spoli servisa, lai uztaisa apkopi
24.septembris 2018, 22:18 | links
 
pamēģini 50-70 cm un tad skaties, kā labāk ir.
24.septembris 2018, 18:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager