Fīderi

...
Un arī, manuprāt, jāaiziet pie tās zinošās un labās pārdevējas kas strādā Stacijas 12A, Valmierā.

Tik man kauns bij pie viņas iet kamēr nezinu ko gribu, bet nu labi.
Cerams ka visu man paskaidros un ievirzīs manu domu gājienu pareizajā gultnē :)

Nauris_F, 11.jūlijs 2018, 18:27

Lūk tā ir pareiza doma. Latvijā nav daudz, tik zinošu, pieredzējušu un profesionālu makšķernieku kā Rita. Gan izstāstīs, gan parādīs, to ko uz vietas iespējams parādīt, vajag tik jautāt.
11.jūlijs 2018, 20:20 | links
 
NaurisF,, dies pasarg, nav jāatvainojas, jo nav par ko !!! Tu nneesi nepiekam vainīgs,,, tagat tāds laiks, visu gribas uzreiz un tagad,,priekš tā ir kā reiz ātri kredīti radīti :)

Galvenā doma, ko gribēju teikt tieši Tev, meklē, lasi, netā ir neaptverama informācija, bet arī ar visu to,,, nu būs tikai Tev pašam *jāgrauž* tas zinību kauls,,,jānonāk pie saviem ,personīgiem secinājumiem un tieši konkrētā ūdenstilpnē !

Jon-Hill, 11.jūlijs 2018, 18:12


Tā gan :D
Gribās jā visu saprast uzreiz, bet nu...

Jāpiekrīt vien Tev ir, ka viss jāgrauž cauri :)

Un arī, manuprāt, jāaiziet pie tās zinošās un labās pārdevējas kas strādā Stacijas 12A, Valmierā.

Tik man kauns bij pie viņas iet kamēr nezinu ko gribu, bet nu labi.
Cerams ka visu man paskaidros un ievirzīs manu domu gājienu pareizajā gultnē :)
11.jūlijs 2018, 18:27 | links
 
NaurisF,, dies pasarg, nav jāatvainojas, jo nav par ko !!! Tu nneesi nepiekam vainīgs,,, tagat tāds laiks, visu gribas uzreiz un tagad,,priekš tā ir kā reiz ātri kredīti radīti :)

Galvenā doma, ko gribēju teikt tieši Tev, meklē, lasi, netā ir neaptverama informācija, bet arī ar visu to,,, nu būs tikai Tev pašam *jāgrauž* tas zinību kauls,,,jānonāk pie saviem ,personīgiem secinājumiem un tieši konkrētā ūdenstilpnē !
11.jūlijs 2018, 18:12 | links
 
.. nenosmieties,,,tā spice un viņas (federe) atsperes īpašības ir tieši fizikāli-mehānisks copes signalizators ! Ar ķīmiju, filosofiju, vai datorzinībām tur toč maz (nav) sakara !!!

Par fīderistu augsmanīgo nostāju : mēs fīdertisti, nevis kkādi gruņteņotāji var palasīties še pat forumā ! Un argumentos tika minēts gan atsperīgais (maināmais) gals, gan barotava (pretēji gruntenes svinam,,, gan : mans dārgais fīderis un tava lētā gruntene.... un beidzot protams viss nonāca pie pirmsākumiem, a ļa : tu muļķis, pats muļķis...un katrs aiziet pie saviem rīkiem (gruntenes un fīdera)!
...tapē sorry, vajadzēja īpaši atzīmēt, ka tas sarkasms :)

Jon-Hill, 11.jūlijs 2018, 17:45


Es atvainojos, ja esmu kādā veidā Jūs apvainojis vai izķēmojis Jūsu atbildi. Tas tā nebij domāts.

Vienkārši es galīgi par šiem veidiem nu neko nesaprotu, bet kādam no tiem pievērsties gribu.

Tāpēc manā gadījumā pagaidām, katra atbilde šķiet pareiza, kamēr kādā atbildē netiek sniegta precīza un detalizēta info.

Uztveru es katru atbildi kā pareizu un tāpēc iespējams putrojos.
11.jūlijs 2018, 17:52 | links
 
.. nenosmieties,,,tā spice un viņas (federe) atsperes īpašības ir tieši fizikāli-mehānisks copes signalizators ! Ar ķīmiju, filosofiju, vai datorzinībām tur toč maz (nav) sakara !!!

Par fīderistu augsmanīgo nostāju : mēs fīdertisti, nevis kkādi gruņteņotāji var palasīties še pat forumā ! Un argumentos tika minēts gan atsperīgais (maināmais) gals, gan barotava (pretēji gruntenes svinam,,, gan : mans dārgais fīderis un tava lētā gruntene.... un beidzot protams viss nonāca pie pirmsākumiem, a ļa : tu muļķis, pats muļķis...un katrs aiziet pie saviem rīkiem (gruntenes un fīdera)!
...tapē sorry, vajadzēja īpaši atzīmēt, ka tas sarkasms :)
11.jūlijs 2018, 17:45 | links
 
...
Es jau no sākuma biju ierakstījis pie gruntenēm.
Man tieši viens atbildēja ka "Nejauc grunteni ar fīderi" .

Teicu jau ka esmu galīgs iesācējs šajā jomā tāpēc prasu padomu.

Nauris_F, 11.jūlijs 2018, 16:32
Ja iegādātais kāts ir fīdera kāts un copi esi gatavs noteikt pēc spices nevis pēc mehāniskiem copes signalizatoriem, tad vari mēģināt apgūt fīder makšķerēšanu. Visu Tev šeit neviens neizstāstīs un neparādīs, jo tas ir pārāk apjomīgi. Varu tikai ieteikt šo http://salapin.ru/ jo tas ir pats pilnīgākais resurs lai sāktu apgūt fīderi.

Jaaniss, 11.jūlijs 2018, 17:09


Paldies par šo vajadzīgo atbildi.

Tagad vismaz zināšu kam tieši gribu pievērsties, pēc tā kā Jūs teicāt kā katrā veidā tiek noteikta cope :)
11.jūlijs 2018, 17:15 | links
 
...
Es jau no sākuma biju ierakstījis pie gruntenēm.
Man tieši viens atbildēja ka "Nejauc grunteni ar fīderi" .

Teicu jau ka esmu galīgs iesācējs šajā jomā tāpēc prasu padomu.

Nauris_F, 11.jūlijs 2018, 16:32

Ja iegādātais kāts ir fīdera kāts un copi esi gatavs noteikt pēc spices nevis pēc mehāniskiem copes signalizatoriem, tad vari mēģināt apgūt fīder makšķerēšanu. Visu Tev šeit neviens neizstāstīs un neparādīs, jo tas ir pārāk apjomīgi. Varu tikai ieteikt šo http://salapin.ru/ jo tas ir pats pilnīgākais resurs lai sāktu apgūt fīderi.
11.jūlijs 2018, 17:09 | links
 
Nauri, barotavu sistēmas ir daudz un dikti ,kā iesācējs labāk mēģini parasto sistēmu ar pretsavērpēju..Ar barībām ir tā ka tev nevajag lai tev barība paliek barotavā,barībai ir jāizšķīst pa grunti..boilas īsti nevajag tām jēgas nav ja neej uz karpām..Melasi liek pie barotavas klāt priekš krāsas un aromāta..kā signalizatoru fīderim nevajag tas vairak gruntenei vienkkārši pēc iemetiena pietin klāt auklu lai viņa ir taisna un nebūtu kā pļāgurs tad fīdera spice salieksies un kad zivs copēs redzēsi copi...ar ēsmām ir tā ka nekad nezināsi ko zivs pati grib , tārpu ,balto vai kādu grūbu piemēram...ar āķiem uz fīdera ir tā ja taisies ķert balto zivi no 10-13 izmēram būs labi,ja lietosi pretsavērpēja sistēmu tad āķis ies apakšā un pavadu sien ap 60cm...

VnkCopmanis, 11.jūlijs 2018, 16:59


Paldies!
Piektdien jādodas uz veikalu :)

Jāpalasa sniegtie padomi šeit, un vēl tad pie veikala pārdevējas cerams varēs pakonsultēties.

Es jau atvainojos ja es te kaut ko jaucu, vienkārši šos veidus nepārzinu.

Kaut kā bišķin sāk apnikt parastais pludiņš :)
Gribās paprovēt ko jaunu :)
11.jūlijs 2018, 17:05 | links
 
Nauri, barotavu sistēmas ir daudz un dikti ,kā iesācējs labāk mēģini parasto sistēmu ar pretsavērpēju..Ar barībām ir tā ka tev nevajag lai tev barība paliek barotavā,barībai ir jāizšķīst pa grunti..boilas īsti nevajag tām jēgas nav ja neej uz karpām..Melasi liek pie barotavas klāt priekš krāsas un aromāta..kā signalizatoru fīderim nevajag tas vairak gruntenei vienkkārši pēc iemetiena pietin klāt auklu lai viņa ir taisna un nebūtu kā pļāgurs tad fīdera spice salieksies un kad zivs copēs redzēsi copi...ar ēsmām ir tā ka nekad nezināsi ko zivs pati grib , tārpu ,balto vai kādu grūbu piemēram...ar āķiem uz fīdera ir tā ja taisies ķert balto zivi no 10-13 izmēram būs labi,ja lietosi pretsavērpēja sistēmu tad āķis ies apakšā un pavadu sien ap 60cm...
11.jūlijs 2018, 16:59 | links
 
Labdien!



Tātad man ir doma ar brāli pievērsties fīderiem.
...
5) Ko labāk izvēlēties kā signalizatoru, izņemot elektroniskos jo tie dārgi.

...
Var ielikt arī kādu video instrukciju vai rakstu latviešu, angļu vai krievu valodā.

...
Nauris_F, 11.jūlijs 2018, 14:52
Pirmkārt jau tiec skaidrībā vai tā būs fīder makšķerēšana vai gruntene klasiskā. Ja fīder makšķerēšana tad copi nosaka pēc spices, ja signalizatori tad tā būs gruntene klasiskā un Tu neesi pareizajā tēmā. Ja tomēr fīders, tad šajā resursā http://salapin.ru/ ir viss un vēl vairāk lai sāktu fīdrēt.

Jaaniss, 11.jūlijs 2018, 16:17



Es jau no sākuma biju ierakstījis pie gruntenēm.
Man tieši viens atbildēja ka "Nejauc grunteni ar fīderi" .

Teicu jau ka esmu galīgs iesācējs šajā jomā tāpēc prasu padomu.
11.jūlijs 2018, 16:32 | links
 
Labdien!



Tātad man ir doma ar brāli pievērsties fīderiem.
...
5) Ko labāk izvēlēties kā signalizatoru, izņemot elektroniskos jo tie dārgi.

...
Var ielikt arī kādu video instrukciju vai rakstu latviešu, angļu vai krievu valodā.

...
Nauris_F, 11.jūlijs 2018, 14:52

Pirmkārt jau tiec skaidrībā vai tā būs fīder makšķerēšana vai gruntene klasiskā. Ja fīder makšķerēšana tad copi nosaka pēc spices, ja signalizatori tad tā būs gruntene klasiskā un Tu neesi pareizajā tēmā. Ja tomēr fīders, tad šajā resursā http://salapin.ru/ ir viss un vēl vairāk lai sāktu fīdrēt.
11.jūlijs 2018, 16:17 | links
 
Labdien!



Tātad man ir doma ar brāli pievērsties fīderiem.
Plānotā copes vieta ir Sedas purvs, atkarībā no tā ja izdosies izprast fīdermakšķerēšanu tad arī Gauja.

Paši esam redzējuši ka tur copē uz fīdera ar barotavu un diezgan veiksmīgi labas zivis velk ārā.

Bet no fīdera galīgi neko nesaprotu.
Gribu pievērsties šim veidam un sākt uz tā copēt.

Tā kā par fīderiem nezinu var teikt pilnīgi neko, no manis sekos daudz jautājumu.
Būšu priecīgs ja kāds spēs atbildēt :)

1) Kādi ir fīdera ar barotavu montāžas veidi vieglākie un efektīvākie priekš galīga iesācēja? Kur kā jāsien barotava, āķi, u.c.? Kas vajadzīgs fīdera komplektam, ko labāk pirkt? (iepērkos Copes veikalā Valmierā, Stacijas ielā netālu no Baznīcas) (Kāti un spoles jau ir)

2) Kā ir ar to barību? Ja, piemēram ejam uz brekšiem. Tā kā Sedas purvā pārāk dziļš nav, vai liekot barību barotavā ir jāpiejauc kāda sastāvdaļa lai tā barība vienkārši neizšķīstu bet gan turētos barotavā?

3) Vai ja barotavā tiek ievietota barība, vai papildus vēl ar boilām ir jāiebaro apkārtējā vietā?

4) Nopirku DEPO tādu atraktantu Salmo Melase. Kam to un kā ir jēga jaukt klāt?

5) Ko labāk izvēlēties kā signalizatoru, izņemot elektroniskos jo tie dārgi.

6) Ko labāk likt uz āķa? Zemestārpu, vai to tārpu kas nepārāk labi ož? Vai arī ko citu?

7) Vēl nesaprotu arī to principu par āķiem. Skatījos internetā ka citi sien virs barotavas āķus, citi zem.
Domāju kā tad tie āķi tur uzvedās ja sien zem barotavas?

Var ielikt arī kādu video instrukciju vai rakstu latviešu, angļu vai krievu valodā.

Ja ir vēl kāds padoms priekš galīga iesācēja kas plāno pievērsties fīderim, tad būšu pateicīgs :)

Piedodiet, ja mani jautājumi izklausās dīvaini, vienkārši gribam sākt copēt uz fīdera, bet lai sāktu uz tās copēt un visu sapirktu, vajag visu no sākuma izprast :)

Paldies! Jauku dienu un veiksmīgu copi! ;)
11.jūlijs 2018, 14:52 | links
 
Kolēģi, iesakiet fīdera kātu copei Daugavā un Lielupē pierīgā, tātad, vēlams 390 garumā, līdz ~100g testā un līdz ~70naudiņām. Vai kādam būtu atsauksmes par Robinson Van Den Eynde feeder 390 40-90g?

valdajs, 11.jūlijs 2018, 10:00

Man ir Van derEnde līdz 120 grami, esmu ļoti apmierināts, i pavasarī uz wimbu var 100 nieci ieplivināt i tagad ar 20-30 gr normāli, viegls ērts u.t.t
11.jūlijs 2018, 11:07 | links
 
valdajs [11.07.18]: Kolēģi, iesakiet fīdera kātu copei Daugavā un Lielupē pierīgā, tātad, vēlams 390 garumā, līdz ~100g testā un līdz ~70naudiņām. Vai kādam būtu atsauksmes par Robinson Van Den Eynde feeder 390 40-90g?
Manas domas, ka šamais var izrādīties par mīkstu. Gan Daugavā, gan Lielupē nereti ir straumes, kad jāliek barotavas 80-90 gr. Plus barība. Būs grūtāk iemest. Man ir fīderi ar testu 80-120gr. Ir ok.
11.jūlijs 2018, 10:14 | links
 
Kolēģi, iesakiet fīdera kātu copei Daugavā un Lielupē pierīgā, tātad, vēlams 390 garumā, līdz ~100g testā un līdz ~70naudiņām. Vai kādam būtu atsauksmes par Robinson Van Den Eynde feeder 390 40-90g?
11.jūlijs 2018, 10:00 | links
 
Var mierīgi neslēpt. Zivis ķeras arī ar nenoslēptu āķa galu :-)
10.jūlijs 2018, 21:28 | links
 
Tā šis lauciņš man ir jauns. Bet man ir jautājums. Skatījos slāvu raidījumu un man likas dīvaini ka āķa galu atstāja pliku. Atspēkoja to ar to ka labāk zivs piecērtas.Un kā ir patiesībā?

festers, 10.jūlijs 2018, 19:09

Patiesībā ir tā, ka slāviem šajā ziņā ir pilnīga taisnība. :)
10.jūlijs 2018, 20:55 | links
 
Visādi var būt. var sajust āķi un izspļaut, var aprīt tāpat, metot āķa gals var palikt pliks.
10.jūlijs 2018, 19:33 | links
 
Tā šis lauciņš man ir jauns. Bet man ir jautājums. Skatījos slāvu raidījumu un man likas dīvaini ka āķa galu atstāja pliku. Atspēkoja to ar to ka labāk zivs piecērtas.Un kā ir patiesībā?
10.jūlijs 2018, 19:09 | links
 
Jaaniss [22.06.18]: Vai tik tu pats nēsi no tiem, kas tin pērlīšu gumiju uz brendu spolītēm, lej no kannām "īpašo" melasi 300 ml pudelītēs utt, un tirgo pa makšķernieku cenu!?:))) Auzu speciāliats!:)))))

Fishmens, 22.jūnijs 2018, 08:06

Skatos ka argumenti tev beigušies, jo neko vairāk par muļķībām uzrakstīt neesi spējīgs, līdz ar to uzskatu šo diskusiju par pabeigtu. Visu gaišu. :))
Priecīgus tev vārda svētkus! Un veiksmi papardes zieda mekējumos!
Tik nepērc lētās gumijas!:)))))
22.jūnijs 2018, 18:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager