Fīderi

Varbūt kāds var padalīties iespaidos par team salmo tournament 90 feeder kātiņu? Ir doma iegādāties, vai tomēr par to naudu skatīties kādā citā virzienā?

docis., 24.aprīlis 2017, 16:13

Par to naudu ir pat ļoti ok.
Lai atbildētu uz to, vai par to naudu skatīties citā virzienā, būtu jāzin kādiem konkrētiem makšķerēšanas apstākļiem un mērķiem tiek meklēts kāts. :)
24.aprīlis 2017, 18:03 | links
 
Varbūt kāds var padalīties iespaidos par team salmo tournament 90 feeder kātiņu? Ir doma iegādāties, vai tomēr par to naudu skatīties kādā citā virzienā?
24.aprīlis 2017, 16:13 | links
 
Kāds var izteikt kādas atsauksmes par šiem fīderiem vai ieteikt kuru labāk ņemt? Atceroties to, ka būšu iesācējs šaja copes veidā, un ja iepatiksies šī padarīšana, tad atvēlēšu lielāku summu, tāpēc iesākumam tādus "lētākus".
1. Robinson Stinger feeder 3,90, 40-90gr
2. Feeder Robinson Red Star 3,90, 40-90gr
3. Feeder Robinson DynaCore 3,90, 45-120gr.
Iepriekš nebiju pierakstījis budžetu, t.i lidz 40 naudām.
24.aprīlis 2017, 15:31 | links
 
Sveiki. Esmu izlēmis iegādāties fīdera kātu, esmu iesācējs un no šīs metodes zinu tikai tik cik NG pastāsta. Vai nevarētu ieteikt kādu pirkt, kur un uz kādu testu skatīties makšķerējot ventā un mierīgās upītēs? Budžets būtu apmeram

Kartainis, 23.aprīlis 2017, 11:22
Es par tādu pašu naudu ieteiktu
http://fishingdiscount.lv/product/robinson-van-den-eynde-feeder-360-un-390-m-tests-40-80gr-45-120gr-50-150-gr/
Būs jau daudz labāks par Salmo, pats nopirku un vispār nav kur piesieties.

Ronijs, 23.aprīlis 2017, 14:13


Šajā cenu kategorījā +- kvalitāte līdzīga:) vienīg uzjautā pārdevējam kā ar rezeves daļām:))) vismaz ar salmo diamond tādu problēmu nebūs;))) un sākot fiderēt 90% ka kadu spici nolauzīs:)) un otrais un trešais posms arī ir dabūjams janu kas ar šiem notiek:)))
23.aprīlis 2017, 16:28 | links
 
Sveiki. Esmu izlēmis iegādāties fīdera kātu, esmu iesācējs un no šīs metodes zinu tikai tik cik NG pastāsta. Vai nevarētu ieteikt kādu pirkt, kur un uz kādu testu skatīties makšķerējot ventā un mierīgās upītēs? Budžets būtu apmeram

Kartainis, 23.aprīlis 2017, 11:22

Es par tādu pašu naudu ieteiktu
http://fishingdiscount.lv/product/robinson-van-den-eynde-feeder-360-un-390-m-tests-40-80gr-45-120gr-50-150-gr/
Būs jau daudz labāks par Salmo, pats nopirku un vispār nav kur piesieties.
23.aprīlis 2017, 14:13 | links
 
Sveiki. Esmu izlēmis iegādāties fīdera kātu, esmu iesācējs un no šīs metodes zinu tikai tik cik NG pastāsta. Vai nevarētu ieteikt kādu pirkt, kur un uz kādu testu skatīties makšķerējot ventā un mierīgās upītēs? Budžets būtu apmeram

Kartainis, 23.aprīlis 2017, 11:22


Ņem Salmo Diamond feeder 120g un nezināsi bēdu :) kāts ir diezgan viegls un labi met :) a pēctam jau varēsi skatīties uz ko smalkāku ja gribēsi:) a toa galīgi lētos neiesaku baigi pļurīgi un smagi :))) i iemest precīzi ir baigi japiešaujās :)))
23.aprīlis 2017, 12:11 | links
 
Sveiki. Esmu izlēmis iegādāties fīdera kātu, esmu iesācējs un no šīs metodes zinu tikai tik cik NG pastāsta. Vai nevarētu ieteikt kādu pirkt, kur un uz kādu testu skatīties makšķerējot ventā un mierīgās upītēs? Budžets būtu apmeram
23.aprīlis 2017, 11:22 | links
 
Nu kādreiz var gadīties, ka dubļi un negribētos bāzt kātu pa taisno tajos :) Bet es izmantoju divas stutītes, lai fīderis ir precīzi/ērti pa rokai ņemams, roku nevajag celt vai nolaist lejāk, tā ir uz ceļiem un turpat uzreiz blakus- ne tālāk par 30cm - paralēli stilbiem guļ kāts, ļoti ērti.

eldorado, 14.aprīlis 2017, 21:59

Makšķernieki jau pārsvarā ir domājoši cilvēki, un tad jau nav problēmu atrast ko palikt zem kāta, lai nav gluži dubļos jāliek. :)
Un jā, komforts un ērtības arī nav mazsvarīga copes sastāvdaļa.
15.aprīlis 2017, 00:26 | links
 
Paldies, kungi. Tagad nu ir skaidrs, kas un kā
14.aprīlis 2017, 23:45 | links
 
Labdien. Esmu redzējis,ka daži fīderi krastā stutē uz diviem makšķeres turētājiem.Kāds ir pamatojums šādai darbībai? Lai pasargatu kāru no zemes vai kāds cits tīri ar copi saistīts iemesls?

Kurlanders, 14.aprīlis 2017, 17:34

Nu kādreiz var gadīties, ka dubļi un negribētos bāzt kātu pa taisno tajos :) Bet es izmantoju divas stutītes, lai fīderis ir precīzi/ērti pa rokai ņemams, roku nevajag celt vai nolaist lejāk, tā ir uz ceļiem un turpat uzreiz blakus- ne tālāk par 30cm - paralēli stilbiem guļ kāts, ļoti ērti.
14.aprīlis 2017, 21:59 | links
 
Tas ir saitīts ar katra paša atieksmi pet inventāru un paša ērtībām:) ar zivīm tur sakara nekāda :D

coolfeeder, 14.aprīlis 2017, 20:38

Ar zivīm tur sakara nekāda, bet ar fīder makšķerēšanu un to cik efektīva, rezultatīva tā būs, ir vistiešākā. :)
Inventāru vajag iegādāties to, kuru variet atļauties, tad nebūs jābaidās atbalstīt kātu pret zemi vai izmantot pa maksimumu. :)
14.aprīlis 2017, 21:21 | links
 
Labdien. Esmu redzējis,ka daži fīderi krastā stutē uz diviem makšķeres turētājiem.Kāds ir pamatojums šādai darbībai? Lai pasargatu kāru no zemes vai kāds cits tīri ar copi saistīts iemesls?

Kurlanders, 14.aprīlis 2017, 17:34
Kā nu kurš. Kāds iespējams tādēļ lai nebūtu jāliek kāts uz zemes, bet pārsvarā jau kāta novietojums atkarīgs no konkrētiem makšķerēšanas apstākļiem, konkrētā vietā un konkrētā laikā.

Jaaniss, 14.aprīlis 2017, 19:51


Tas ir saitīts ar katra paša atieksmi pet inventāru un paša ērtībām:) ar zivīm tur sakara nekāda :D
14.aprīlis 2017, 20:38 | links
 
Labdien. Esmu redzējis,ka daži fīderi krastā stutē uz diviem makšķeres turētājiem.Kāds ir pamatojums šādai darbībai? Lai pasargatu kāru no zemes vai kāds cits tīri ar copi saistīts iemesls?

Kurlanders, 14.aprīlis 2017, 17:34

Kā nu kurš. Kāds iespējams tādēļ lai nebūtu jāliek kāts uz zemes, bet pārsvarā jau kāta novietojums atkarīgs no konkrētiem makšķerēšanas apstākļiem, konkrētā vietā un konkrētā laikā.
14.aprīlis 2017, 19:51 | links
 
Labdien. Esmu redzējis,ka daži fīderi krastā stutē uz diviem makšķeres turētājiem.Kāds ir pamatojums šādai darbībai? Lai pasargatu kāru no zemes vai kāds cits tīri ar copi saistīts iemesls?
14.aprīlis 2017, 17:34 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08

Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi

feeder_bream, 13.aprīlis 2017, 13:56
Smagās virs 80gr. esmu aizmetis vairākas atlocoties svinam.

juliuss, 13.aprīlis 2017, 15:11

Man ar kādas 3 ir aizlidojušas, tagad pērku depiņā pa EUR 1.75 melnās, kantainās.

turbo, 13.aprīlis 2017, 15:26


Ar melnajām kantainajām ir tik vien liela piš-nās!!! Un sanāk dārgāk jo tiek uz kantīm nogriestas nu protam ja vienīgais lieto auklu 0.35 tad varbūt nē! Bet svari vajadzīgi 100-140gr !!! A ar plasmasas trubiņam tādu problēmu ir daudz retāk un lietojot 0.11 pīto var normāli strādāt 40-60gr retu reizi 80-100g
13.aprīlis 2017, 16:43 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08

Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi

feeder_bream, 13.aprīlis 2017, 13:56
Smagās virs 80gr. esmu aizmetis vairākas atlocoties svinam.

juliuss, 13.aprīlis 2017, 15:11


Man ar kādas 3 ir aizlidojušas, tagad pērku depiņā pa EUR 1.75 melnās, kantainās.
13.aprīlis 2017, 15:26 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08

Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi

feeder_bream, 13.aprīlis 2017, 13:56

Smagās virs 80gr. esmu aizmetis vairākas atlocoties svinam.
13.aprīlis 2017, 15:11 | links
 
Nezinu kā tagad, bet iepriekšējā sezonā šīs Sensas barotavas varēja iegādāties Salmo veikalā, kas atrodas Spice Home.

Pats šīs nevienam neiesaku - neticami sūdīgi realizēts princips kā svins turās pie plastmasas korpusa, kā rezulātā parīti pakāsu pie pirmajiem iemetieniem. Tur tas svins vienkārši aizlocīts un straujākā iemetienā atlokās.

jurciks66, 10.aprīlis 2017, 20:08


Lietoju šīs barotavas jau otro sezonu, viss strādā ļoti labi. Viegli nomainīt barotavas svaru kā arī pielāgot vēlamo būri. Par svina atlocīšanos dzirdu pirmo reizi
13.aprīlis 2017, 13:56 | links
 
He nu es klipsēju vienmēr! arī uz zandartiem un vēdzelēm!!! Bet karpām iekrāsoju auklu un taisu tukšo iemetienu pietinu līdz atzīmei ieklipsēju iemetu laižu vaļā klipsi! Bet ja nau cope ieklipsēju:)))
12.aprīlis 2017, 14:50 | links
 
.. :) pārpratums !
Es liku gumijas gredzenu, būtība pilda bremžu funciju, kā pacelts makšķeres gals, bet extremā gadijumā, ļauj vilkt āra auklu !
12.aprīlis 2017, 12:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager