Fīderi

kur Riigaa par sapraatiigu cenu vareetu nopirkt feederim turētāju- trīskāji?
9.maijs 2014, 12:22 | links
 
Sveiki,

Kurā Ventas vietā, posmā ieteiktu aizbraukt pafīderēt? Doma brīvdienas aizbraukt.

Jau iepriekš, PALDIES! :)
7.maijs 2014, 11:41 | links
 
Usi labak butu tu edis.....
7.maijs 2014, 09:54 | links
 
šoreiz piekritīšu iepriekšējam komentāram :):), noteikti paturi rokās arī citu ražotāju kātus, padomā par rezerves daļu iegādes iespējām, paskaties uz cenām:):), tad arī izdarīsi secinājumus .... un..., lai kā arī iepriekšējam rakstītājam gribētos, tomēr šajā salīdzinājumā liela daļa Salmo fīderu noteikti nebūs zaudētājos :):), sevišķi, ja godīgi salīdzina vienāda līmeņa kātus....

bet ar šo noteikti negribu teikt nevienu sliktu vārdu par citu ražotāju kātiem, gribu tikai pateikt, ka Salmo kāti savā kvalitātē un izpildījumā ir panākuši un dažbrīd arī apsteiguši tos :)

ne jau uzraksts uz kata ķer zivis, bet gan kāts..., ja to piemeklē maksimāli atbilstošu copes apstākļiem un savai meistarībai, tad viss ir kārtībā :)
7.maijs 2014, 09:01 | links
 
Pirms pērc "Salmo" kātu, ieteiktu paturēt rokā un nedaudz pakustināt citu kātu, piem. "Shimano", tad redzēsi, kāda atšķirība, var būt, arī cena Tev nav tik būtiski atšķirīga!?
Labu kātu jau nepērk vienai dienai, tas, nosacīti, var kalpot mūžam...!?
It sevišķi, ja tas ir pēc testa un auguma, daudz, maz, universāls, tad Jūra, karpu dīķis, sams...!!!?
6.maijs 2014, 23:49 | links
 
kungs..... kāds tests kātam? ienāc Juglas Salmo prasi mani :) vai Piedrujas -prasi Aināru, Daugavgrīvas- Valdi pastāstīs tev, kas kā :)
bet domāju ka jebkurš pārdevējs ,tevi ievedīs pareizajās sliedēs .

lacuks007, 6.maijs 2014, 20:25


Kādu fider kātu tu ieteiktu un spoli?
6.maijs 2014, 23:38 | links
 
kungsr, ja plāno copi zundas kanālā, tad pareizās sliedes jānes kopā ar lāčuku:)
6.maijs 2014, 23:21 | links
 
kungs..... kāds tests kātam? ienāc Juglas Salmo prasi mani :) vai Piedrujas -prasi Aināru, Daugavgrīvas- Valdi pastāstīs tev, kas kā :)
bet domāju ka jebkurš pārdevējs ,tevi ievedīs pareizajās sliedēs .

lacuks007, 6.maijs 2014, 20:25


Man vēl nav fidera kats, drīz būšu LV un tad visu nopirkšu, tgd tik painteresējos:)
6.maijs 2014, 23:18 | links
 
kungs..... kāds tests kātam? ienāc Juglas Salmo prasi mani :) vai Piedrujas -prasi Aināru, Daugavgrīvas- Valdi pastāstīs tev, kas kā :)
bet domāju ka jebkurš pārdevējs ,tevi ievedīs pareizajās sliedēs .
6.maijs 2014, 20:25 | links
 
kungsr- cik noprotu ar pīto auklu nēesi ticis!:)) ņem 0.12 pīto un bēdu nezināsi.. Protams aukla ar laiku nolietojas, tāpēc jāseko līdzi.
6.maijs 2014, 18:13 | links
 
Varat ieteikt kādu auklu lai pērku priekš fīdera?

kungsr, 5.maijs 2014, 17:17
Ņem 0,12mm jebkādu pīto! Man ir Salmo Feeder pītā. Pilnīgi ok.

Bandito, 5.maijs 2014, 17:39

NU bet kautkādu firmu vari ieteikt? 0,12 nav pa plānu?
6.maijs 2014, 17:40 | links
 
Nezin, kādi tagad tie Salmo grafīta fīder kāti, kāda prakse!? Cena interesanta!?

vitenahemots, 4.maijs 2014, 22:50

Man ir Diamond Competition 100, liekas, ka viss ir ļoti ok!
5.maijs 2014, 17:39 | links
 
Varat ieteikt kādu auklu lai pērku priekš fīdera?

kungsr, 5.maijs 2014, 17:17

Ņem 0,12mm jebkādu pīto! Man ir Salmo Feeder pītā. Pilnīgi ok.
5.maijs 2014, 17:39 | links
 
Varat ieteikt kādu auklu lai pērku priekš fīdera?
5.maijs 2014, 17:17 | links
 
Arī dievu lūdzot,ir tādi kas sasit galvu.Ir lietas,kas ir elementāri jājēdz.
4.maijs 2014, 22:54 | links
 
Nezin, kādi tagad tie Salmo grafīta fīder kāti, kāda prakse!? Cena interesanta!?
4.maijs 2014, 22:50 | links
 
Roginski, tev kkas ar vilksanas tehniku nav. Man ir taifun kāts, pirku velcei. Ar viņu kas tik nav darīts. I butes vilktas ar 120 g svinu, bezmaz celmi vilkti mētājās pa auto izjaukts, utml.
Ja pērc, tad tikai no 100g un uz augšu. ar nepareizu pieciršanu un zacepu vilkšanu var ielauzt un saluzt jebkuru kātu.
4.maijs 2014, 22:10 | links
 
Man taifuna feeders ir jau 3 gadus - nekādu problēmu! Cena atbilst kvalitātei! Piekrītu, ka nav vieglākie kāti, bet zandartam ( 3,3 m) un ikdienas copei brekšiem (3 m ) ir pat ļoti ok! Copēt vienkārši ir nedaudz jāmāk! Un tad var copēt un neslikti vilkt da ar jeb ko! Ir arī dārgāki un labāki kāti, kuri gan ir trauslāki, bet teikt, ka copes rezultāts baigi mainās es nevaru!
4.maijs 2014, 22:02 | links
 
Šodien, ko līdzīgu redzēju Voleros!? Džeks aiz škrobes, ka necope, sīkie vien rausta, kurus piecopēt nevar, tā piecirta, ka fīdera copene pārlūza spoles stiprinājuma vietā!!!? Varbūt arī, kāds Taifūns!?
Bet vispār, kādreiz, cenas dēļ arī biju skatījis Taifūnu, man baigi nepatika, baigi ļengans un smags, plika stiklašķiedra!?
4.maijs 2014, 21:22 | links
 
Jelkāda tehnika "inteliģenta" rokās ir tikai metāllūžņi.:)
Usis
No ieskābušas sulas, ne to vien var salauzt. :)
4.maijs 2014, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager