Bārta

Galvenais, ka mērķa auditorija ir sanirgta!
28.februāris 2023, 20:59 | links
 
Nekasieties savā starpā, mēs visi sēžam vienā laivā.

RaimisD, 28.februāris 2023, 20:51[/quote]

Zelta vārdi.
28.februāris 2023, 21:04 | links
 
Raps [28.02.23]: Galvenais, ka mērķa auditorija ir sanirgta!
Jūs būtu tā mērķa auditorija Brauna kungs? Nu tak pastāstiet visiem klātesošahiem kāpēc nevar ta vienkārši pārbaudīt bagāžniekus, lai karstgalvji atdziest. :)
28.februāris 2023, 21:13 | links
 
Karlis_K [28.02.23]: Patiesībā jau tas ir 2 atsevišķas filmas, īsfilma un pilnmetrāžas, bet nu apsveicami ka cietumā rāda arī jauno latviešu kino, īpaši Rupenheita daiļradi. Žēl ka zem čefīra vai kā stiprāka viss atmiņā sagājis putrā :)
Kārlīt, paspīdeji ar intelektu atkal, apsveicu! :D
28.februāris 2023, 21:18 | links
 
Nu tak pastāstiet visiem klātesošahiem kāpēc nevar ta vienkārši pārbaudīt bagāžniekus, lai karstgalvji atdziest. :)

L200, 28.februāris 2023, 21:13

Te tev jāpiekrīt, tā vienkārši tiešām nevar pārbaudīt :)
28.februāris 2023, 21:19 | links
 
Te nav ko piebilst MT9, Abavnieks un Jegersz, minēja visus iemeslus, kāpēc policistam vai citam tiesību sargājošo iestāžu operatīvajam darbiniekam ir tiesības pārbaudīt transportlīdzekli.
Negribu kļūdīties, bet VVD inspektoriem (nejaukt ar sabiedriskajiem) arī ir tiesības veikt transportlīdzekļa apskati, bet viņiem nav tiesības veikt personas aizturēšanu vai transportlīdzekļa apstādināšanu.

Jebkurā gadījumā ja būsi pārkāpis likumu, tas tevi no soda neglābs, lai arī kāda procesuālā norma netiks 100% ievērota, mazāk skatāties filmas! Neesmu daudz dzirdējis notiesājošus spriedumus par pārmērīga spēka pielietošanu aizturēšanas laikā, daudz leksies par savām tiesībām tev reducēs viņas! :D
28.februāris 2023, 21:45 | links
 
Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!
28.februāris 2023, 21:48 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)
28.februāris 2023, 21:55 | links
 
Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:48


Protams, bet savas tiesības un pienākumi jāzina.
28.februāris 2023, 21:56 | links
 
Bet par poličiem kā tādiem Abavniekam īsti nepiekrītu. Ir tādi pī.....,ka maz neliekas. Personīgi slikta pieredze, līdz pat tiesai. Protams, nejau visi ir slikti, bet nu liela daļa ir vnk pīīī!
28.februāris 2023, 21:56 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)

L200, 28.februāris 2023, 21:55


Izlasi makšķerēšanas noteikumus!
28.februāris 2023, 21:57 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: Viedokļi un likuma zināšanas un izpratnes protams var atšķirties.
Ir vai nav poličiem kādas tiesības....., noteikti, ka ir. Bet šim visam ir elementārs risinājums! Neņemam vairāk kā atļauts un nebūs ne ar poličiem jāstrīdās, ne arī ar VVD. Viss ir tieši tik vienkārši!

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:48

Protams, bet savas tiesības un pienākumi jāzina.
Jā. Tāpec piekritu, jā policija drīkst pārbaudīt auto, bet nepiekrītu, kā mani var sodīt, jā uz šosejas manā mašīnā atrod lieku vimbu. Jā protams nav nofilmēts pilnībā viss manas copes process kur var uzskatāmi redzēt katru noķerti zivi un ko ar to daru. Pretējā gadījumā......
28.februāris 2023, 21:59 | links
 
Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)


L200, 28.februāris 2023, 21:55

Tavā gadījumā, droši vari paturēt katru copes reizi pa 5 gab., tādējādi piepildot pilnu bagāžnieku. Galvenais pierādīt, ka tās iegūtas vairākas copes reizēs :)) Ja inspektors vai policists saka, ka tā nevar, saki, ka pazīsti MT9 un tev viss tiks piedots! :))
28.februāris 2023, 22:07 | links
 
Vismaz kādam te ar humoru viss ir kartībā. :)))))
28.februāris 2023, 22:10 | links
 
Jā. Tāpec piekritu, jā policija drīkst pārbaudīt auto, bet nepiekrītu, kā mani var sodīt, jā uz šosejas manā mašīnā atrod lieku vimbu. Jā protams nav nofilmēts pilnībā viss manas copes process kur var uzskatāmi redzēt katru noķerti zivi un ko ar to daru. Pretējā gadījumā......

nelietotaajs, 28.februāris 2023, 21:59


Lūk nevajag pārspīlēt no amerikāņu filmu elementiem!
Pierādījumu bāze var būt arī loģisks izmeklētāju secinājums.
Latvijā nav piesēdētāju, kurus ar demagoģiju vai emocijām var pārliecināt, Latvijā izvērtē tikai pierādījumus, argumentus, cēloņsakarību un likumsakarību.

Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!
28.februāris 2023, 22:13 | links
 
Ja inspektors vai policists saka, ka tā nevar, saki, ka pazīsti MT9 un tev viss tiks piedots! :))

MT9, 28.februāris 2023, 22:07


Es neieteiktu tā darīt, paprasīs točku! :D
28.februāris 2023, 22:16 | links
 
Davis-Di [28.02.23]: Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!
Un kāds šajā gadījumā būs likumiskais pamatojums? Izņemot to, ka izgriezās no ceļa, kurš ved uz upi.
28.februāris 2023, 22:19 | links
 
L200 [28.02.23]: Bet ka tur ir. Ja pēc likuma 1 makšķerēšanas reizē drīkst paņemt 5 vimbas. Bet es gribu tajā dienā 2x makšķerēt. Tad tak nekas, ka bagūzī būs 10 vimbas? :))

Kāds jūsu viedoklis? MT9, Abavnieks? :)

Nu piemēram, tāpat kā ja es eju uz mazmājiņu 2x reizes dienā, tas tak nav tas pats kas 1x vai ne? :)
Es domāju, pirmkārt uz pierītes uzliec lapiņu ar uzrakstu " esmu duraks", un ja tāds sēdēsi pie upes, tad arī špeki būs saprotoši :)
Domāju, tavas plus 5 vimbas būs pārdzīvojamas gan zivju resursiem, gan inspektoriem :))
Bet nervus bojāt diez vai kādam ir interesanti, dēļ 5 vimbām :))

Man viedoklis? Atbildēt par savu rīcību. Neesmu svēts ne pie upes, ne citur, bet locīties un izdomāt visādu figņu... nav man personīgi tam laika un vēlmes. Iekritu - iekritu.

Nest virsnormas zivis uz mašīnu, slēpt, vai vēl nezin ko darīt...
Gan jau var, var pēc tam strīdēties, tiesāties par 5 vimbām, kāpēc nē. Vienīgi mūsdienās man liekas ir ļoti plašas iespējas iemūžināt video no visādām vietām, un tu to pat nezināsi. Beigās paliksi vēl par lielāku muļķi, vai nu būsi apčakarējis sistēmu par 5 vimbām.. :)
28.februāris 2023, 22:21 | links
 
Dāvi, Tu kādā Nārnijā dzīvo? CP nevar vinnēt tiesvedību, kur video ierakstā redzams auto kurš tuvojās ar 150kmh, kuras numurzīmi taja brīdī īsti nevar saskatīt bet kad var saskatīt, tad lidotājs jau ir sadzēsies līdz 90kmh un tu gribi tagad lohiem iestāstīt ka sodīt par MKN Nr800 pārkapumu var auto vadītāju 2 km no upes? Tu pīpā kaut ko labu? :) nu jau pietiks lūdzu, tas paliek amieklīgi. :)
28.februāris 2023, 22:24 | links
 
nelietotaajs [28.02.23]: Davis-Di [8m]: Piemērs, ja piefiksēts, ka tu izgriezies uz šoseju no upes piebraucamā ceļa un pēc laika 2km apstādina un fiksē piemēram lasi, taimiņu un 10 vimbas pat ar izlaistām iekšām un bez galvām, saņemsi pilnu sodu šā vai tā!Un kāds šajā gadījumā būs likumiskais pamatojums? Izņemot to, ka izgriezās no ceļa, kurš ved uz upi.
Da kādu Tev vajag pamatojumu?! Pamatojums būs - pārbaudīt vai Tev ir trijstūris mašīnā. Un viss. A kas mums te ir? Vimbas, laši, zāle vai belāru cigaretes. Viss. Pierādi izcelsmi, nevari? Sāksim presēt.

Zini kā, gudri ir dirst netā, bet kad trāpītos tādā situācijā dzīvē un vēl vairāk, ja būs vainīgs, tici man, šī bravūra, tiesību un noteikumu zināšana , pazūd ātri, un tas starp kājām saraujas maziņš.
28.februāris 2023, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager