Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Nav ko satraukties par to kausu,nav jau pasaules futbola čempis vai tenisa Davis Cup.Tajā firmā pārsvarā visas federācijas pasūta kausus un medaļas.Nedomāju,ka dalībnieki būtu īpaši priecīgi,ja kausu dēļ dalības maksu paceltu divas vai vairāk reizes.
Ja kāds ir gatavs nosponsorēt mākslinieciskāku kausu,domāju,ka federācija tikai priecāsies.
30.jūlijs 2013, 20:55 | links
 
bruļiki
30.jūlijs 2013, 13:37 | links
 
Varenskaists darbs! Tas par to sama kausu :-) Vai Acīs tam bruļiki vai stikliņi?
30.jūlijs 2013, 13:23 | links
 
Raih, Tev brīva niša tirgū :) Tāpat kā ar sudraba zivju paplātēm :)

V.S.O.P., 30.jūlijs 2013, 12:46

Padsmit gadu prakses laikā Tu biji pirmais,kas paprasīja zivju paplāti:)))
Ja par kausu biznesu,tad tur ar juveliera darbu sakara maz-plastmasa+galvanika. Negribu.
Mans vienīgais kauss ir šāds(zelta):

Cena gan tādam sanāca četrciparos...
30.jūlijs 2013, 13:14 | links
 
Raih, Tev brīva niša tirgū :) Tāpat kā ar sudraba zivju paplātēm :)
30.jūlijs 2013, 12:46 | links
 
Hm? Ja tā ir taisnība,interesanti kādi izskatās nevadošo uzņēmumu kausi. DD

http://www.1188.lv/katalogs/geka-sia-apbalvojumi-gravesana-druka/reklama/4913531108599
30.jūlijs 2013, 12:39 | links
 
Vakar man bija iespēja apskatīt un pat pataustīt uzvarētāju kausu,un mana juveliera dvēsele sāka asiņot. Kauss reāli šķībs,uz galda ļurkājas,jo skrūve,kas satur kausa pamatni,no apakšas nav līdz galam saskrūvēta. Nu kā var tādu mēslu dot godalgā? Es saprotu,ne jau pats kauss kā tāds ir svarīgs,bet gan uzvaras garša,bet nu vismaz elementārai cieņai pret uzvaru un uzvarētājiem vajadzētu būt. It īpaši zinot,cik nopietni dalībnieki pret šo čempionātu attiecas. Nezinu,kuri ir tie kausu gādātāji,bet iesaku nākamreiz tiem taisītājiem(drīzāk jau prastiem ķīniešu preces tirgotājiem) ar to kausu iedot pa čaiņiku,lai sāk cienīt savus klientus. Neatceros to kausu tirgotāju pilnu adresi,tik vien kā atceros,ka bija Kalnciema ielā. Iesaku pameklēt kādus citus,gan jau vēl kāds ar to nodarbojas.

raihs, 30.jūlijs 2013, 11:37


Vai tik nebija GEKA tie kausu tirgotāji :) Zinu īpašniekus un no kurienes nāk tie kausi. Nu nebūs no tā gala nekad kvalitatīvas mantas, nebūs. Nav gan čaina, bet makaroņņiki arī nemāk strādāt kvalitatīvi :D Tā ka Raih, būs tavai dvēselei asiņot vēl ilgi, ilgi.
30.jūlijs 2013, 12:24 | links
 
Tie kausu tirgotāji ir Geka, Kalnciema ielā :)
30.jūlijs 2013, 12:23 | links
 
Vakar man bija iespēja apskatīt un pat pataustīt uzvarētāju kausu,un mana juveliera dvēsele sāka asiņot. Kauss reāli šķībs,uz galda ļurkājas,jo skrūve,kas satur kausa pamatni,no apakšas nav līdz galam saskrūvēta. Nu kā var tādu mēslu dot godalgā? Es saprotu,ne jau pats kauss kā tāds ir svarīgs,bet gan uzvaras garša,bet nu vismaz elementārai cieņai pret uzvaru un uzvarētājiem vajadzētu būt. It īpaši zinot,cik nopietni dalībnieki pret šo čempionātu attiecas. Nezinu,kuri ir tie kausu gādātāji,bet iesaku nākamreiz tiem taisītājiem(drīzāk jau prastiem ķīniešu preces tirgotājiem) ar to kausu iedot pa čaiņiku,lai sāk cienīt savus klientus. Neatceros to kausu tirgotāju pilnu adresi,tik vien kā atceros,ka bija Kalnciema ielā. Iesaku pameklēt kādus citus,gan jau vēl kāds ar to nodarbojas.
30.jūlijs 2013, 11:37 | links
 
Vai kaads zin, kaa spiningotaajiem gaajis?

kadmijs, 28.jūlijs 2013, 18:37

Skarbi gāja... :))))

kraft, 28.jūlijs 2013, 20:51


Gāja skarbi, bet rezultāti kompensēja visu! Tiksimies nākamā sezonā!
29.jūlijs 2013, 13:40 | links
 
:):):) tā viš I, ja sevi nemīlēsi, tad citus arī nespēsi :):)

NG-NG, 29.jūlijs 2013, 13:04


...un nevērtēt vīru no cepures!:)

P.s.Tikai ar laba vēlējumiem un lai it visā un visiem veicas!!!
29.jūlijs 2013, 13:12 | links
 
:)
29.jūlijs 2013, 13:07 | links
 
:):):) tā viš I, ja sevi nemīlēsi, tad citus arī nespēsi :):)
29.jūlijs 2013, 13:04 | links
 
fīderis, 2. LČ kārta
šodien zivis ķērās daudz reiz sliktāk, ja vēl no paša starta kāds kādu bonusiņu līņuka vai neliela brekšuka izskatā dabūja, tad vēlāk visi cīnījās ar smalkiem un ļoti smalkiem plicīšiem, bet kopumā pasakums bija ok.
divu dienu kopsummā :
1. Normunds GRabovskis
2. Uldis Paupers
3. Vladislavs Tolmačovs

kopejais protokols būs rīt līdz pusdienai iekš feeder.lv un iekš fishing.lv

NG-NG, 28.jūlijs 2013, 20:39

Ar šo mēs,Normunds GRabovskis,nolemjam un paziņojam,ka pēc uzvaras fīdera čempionātā manas augstlabdzimtības uzvārds rakstāms ar diviem lielajiem burtiem!!! Lai notiek tā!:))
29.jūlijs 2013, 10:42 | links
 
Viegli jau nebija, bet es uzskatu ka nūsu komandas tezultāts ir ļoti labs kā individuāli tā kopvērtējumā!
29.jūlijs 2013, 07:53 | links
 
kā kuram, man kā Salmo pārstāvim ir baigais prieks par pirmo trīnieku individuāli un arī komandām, jo arī LIderu Pēteris ir ticis pie komandu medaļas :):), tā, ka kur vieniem bēdas, tur citiem baigais prieks :):):)
28.jūlijs 2013, 21:00 | links
 
Vai kaads zin, kaa spiningotaajiem gaajis?

kadmijs, 28.jūlijs 2013, 18:37


Skarbi gāja... :))))
28.jūlijs 2013, 20:51 | links
 
fīderis, 2. LČ kārta
šodien zivis ķērās daudz reiz sliktāk, ja vēl no paša starta kāds kādu bonusiņu līņuka vai neliela brekšuka izskatā dabūja, tad vēlāk visi cīnījās ar smalkiem un ļoti smalkiem plicīšiem, bet kopumā pasakums bija ok.
divu dienu kopsummā :
1. Normunds GRabovskis
2. Uldis Paupers
3. Vladislavs Tolmačovs

kopejais protokols būs rīt līdz pusdienai iekš feeder.lv un iekš fishing.lv
28.jūlijs 2013, 20:39 | links
 
Vai kaads zin, kaa spiningotaajiem gaajis?

kadmijs, 28.jūlijs 2013, 18:37


Fishing.lv jau ir ielikti protokoli
28.jūlijs 2013, 18:49 | links
 
Vai kaads zin, kaa spiningotaajiem gaajis?
28.jūlijs 2013, 18:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager