Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

Šodien laikam gāja jautri... :)
3.marts 2013, 16:06 | links
 
Pēdējā posma pirmajā dienā gāja jautri ,zifka bija kaprīza un neparedzama...
D zonā pat 3 nulles ( Pēterpili neskaitīt ,jo viņi nebija ]...
Protokols iekš fishing. lv
Rīt sola nu ļoti jauku laiku...DDD
Bet meistarību tak nevar nodzert...
Visiem -ne asakas !
2.marts 2013, 18:26 | links
 
sestdien un svētdien, 2.-3. martā, M.Baltezerā notiks LČ pēdējā kārta zemledus makšķerēšanā, steidami vajadzīgi 2sektoru tiesneši, insturkcijas uz vietas, dzimuma un vecuma ierobežojuma nav :):), abas dienas siltas pusdienas, kā arī degvielas nauda 20ls garantēta

ja ir interese, tad rakstiet uz normunds#salmo.lv
25.februāris 2013, 15:23 | links
 
Tiem, kuri Limbažos nopirka jaunās sporta mormiškas, visiem, kuriem bija problēmas ar āķi vai kembriku, ražotājs tās samainīs uz jaunām.
Nomainīts tievāks kembriks, visām mormiškām pārbaudīti āķi, pirms Limbažiem viņi lodēja steigā, lai paspētu, tāpēc mormišķām 10 bija problēmas.
Ražotāja pārstāvis būs Baltezerā sestdien 2. martā, no rīta .
15.februāris 2013, 14:15 | links
 
tiekamies tur :) labi ka man sieva brauc līdz 2x iespēja vinnēt :) bet jā šis ir festivāls nevis čempionāts :)
15.februāris 2013, 12:19 | links
 
Festivāls ir o.k., esmu piedalījies iepriekšējos. pirmajā gadā piemēram galveno balvu vinnēja grundulis - vienam cilvēkam tāds bija - 1000 EUR kabatā. Papriekšu notiek cope, pēc tam tiek griezts rats, kas parāda kāda zivs saņems galveno balvu, piemēram asaris, pēc tam tiek noskaidrots lielākais vai mazākai. Tā ka tie kas brauc pēc balvām, ar RIMI maisiņiem - te nekas nav prognozējams, var savilkt pilnu maisu, bet rezultātā palikt bez nekā :)
Man šie ir nevis kā mači, bet tāda kā laba sestdienas pavadīšana, satiekot čomus un domubiedrus :) Jācer tik ka ledus vēl būs rītdien :)
15.februāris 2013, 10:28 | links
 
dosheli!Tu taču nesen liekas kļuvi par Fāteri,Senci,Veco,Papu utt.kāds nu vairs ,,gurķis"!!!:)))

snipiens, 14.februāris 2013, 19:31


Dzives gajuma nogajis esmu gandriz 28.g. bet ziemas cope knapi 4meneshus... :D meitinja man paklausiga un pat ljauj uz copi aizskriet.. protams ar sieveles atbalstu, tadu ka negribigu.. :D ka pie reizes sestdien vinjas senchi brauc ciemos.. :D
14.februāris 2013, 21:05 | links
 
Ta es jau tikai paņirgājos....lai tiem kas brauc, zivis neķeras un organizētājiem nav problēmas.:-)
14.februāris 2013, 19:40 | links
 
Es ,piemēram,braucu nevis pēc balvām,bet kā saka-sevi atrādīt un uz citiem paskatīties.Man arī ar mačiem nav nekāda dižā pieredze,bet kaut kad taču vajag izmēģinat.

p.s. suits-es jau neesmu tik apšaubāms tips,kā profila bildē!
14.februāris 2013, 19:38 | links
 
Patreiz pat organizētāji nezin kas būs jānoķer,lai iegūtu galveno balvu :) Tur jau ir tas interesantākais! :)) Iespējams pat par mazāko asarīti,vai piemēram 3 mazākaiem asariem būs 1000 euro! :D
Tas specīāli tiek darīts,var slēpt kaut Rimi pirktos lašus,galvenā balva nav garantēta. :)
14.februāris 2013, 19:37 | links
 
dosheli!Tu taču nesen liekas kļuvi par Fāteri,Senci,Veco,Papu utt.kāds nu vairs ,,gurķis"!!!:)))
14.februāris 2013, 19:31 | links
 
Gan jau ka raudas, asari, līdakas un c zivis saslēptas, lai dab1ūtu baklvu. ....Latvietis latvietim latvietis...:-)
14.februāris 2013, 19:24 | links
 
nez ka tur ir.. es ar pirmo reizi tadiem pasakumiem pieteicos... es ja vel svaigs gurkjis ta ka man tas bus tads ka izaicinajums.. :D
14.februāris 2013, 19:20 | links
 
It kā varētu aizbraukt kompānijas pēc, bet ar apšaubāmiem fruktiem negribās sabojāt garastāvokli.
14.februāris 2013, 18:46 | citēt | links.To suits!Vecīt...Tu pēc Berlingo bildes spried...ja tā tad hohma labā...!!!:)))
14.februāris 2013, 18:56 | links
 
Kā tur ar to Zelta asari parasti notiek? Vērtē kaut kādu vienu izdomātu lielāko zivi, vai tomēr kopējo zivju lomu? Un kāda ir pieredze ar "sastiķēšanu pa trim"? It kā varētu aizbraukt kompānijas pēc, bet ar apšaubāmiem fruktiem negribās sabojāt garastāvokli.
14.februāris 2013, 18:46 | links
 
MK SILVERSCALE 16. martā zemledus sacensības Ziema 2013 Peipusā. Visi laipni lūgti! Sīkāka info www.silverscale.lv vai pa tālr. 29843717.
14.februāris 2013, 12:55 | links
 
Mašīnā ir divas brīvas vietas uz "Zelta Asari".Startējam no Dobeles(ar pārsēšanos Jaunbērzē).Ja ir interese-zvaniet t.29396168.
14.februāris 2013, 12:29 | links
 
Tā viš i...tādi laiki...!Jābūt ,,kleibām",stilam utt.Pufaicenēs un vāļinkos copmanis vairs nav copmanis...!!!:)))Tādi laiki...!!!:)))Lai jums Baltkrievijā veicas!!!
14.februāris 2013, 11:57 | links
 
tur jau tas stāsts, ka Latvijas komanda ir starp favorītiem un favorīti vai nu atbrauc labākajā izskatā vai .... saka, ka tehnisku iemeslu dēļ ierasties nevar .... :):):), ja nebūtu būts Amerikā uz mačiem ,tad vēl būtu ilūzijas, bet ... viņiem tas ir bizness un viss tiek darīts, lai vinnētu vietējie :):):), kuri citos ūdeņos netiek augstāk par 5.-7. vietu.
To visu apsverot LMSF nolēma nelekt augstāk par savu pakaļu, esošos mikro līdzekļus labāk novirzīt komandu startiem citos PČ šajā gadā.
14.februāris 2013, 11:38 | links
 
Nepiedalās, neatradām naudu braucienam ...., lai komanda varētu tur pilnvērtīgi startēt vajadzēja ap 20 000 dolāru plus vēl formas, parēķinājām, paspriedām un nolēmām pirmo reizi izlaist PČ, lai arī bijām vis titulētākā komanda un šo maču favorīti, tomēr uzlekt augstāk par savu pakaļu nevar......
Mēģināsim gatavoties nākošajam PČ, tas būs BAltkrievijā...
12.februāris 2013, 21:21 | citēt | links Šitas man atsauca atmiņā vienu pastāstu no laikiem,kad gāju Pētera Kaļeiņikova mežizstrādes skolā kursos lai dabūtu mežstrādnieka ,,koračkas",tagad motorzāģa OPERĀTORS!:)Pasniedzējs stāstīja par pasaules zāģeru mačiem. Kazahstānas komanda ieradusies ar ,,Družbām"pār plecu...tai pat laikā visi mauc ar Štiliem!Protams viņi palikuši pēdējie,bet prezentā katrs saņēmis pa štilam(STIHL motorzāģim)!Visu cieņu Kazahiem par uzdrīkstēšanos...!Protams ir sacensību nolikumi utt.,bet atkal nonākam pie naudas...un nav naudas,tad nav nekā...vai arī galvenais piedalīties,ja gribas...!!!:)))
14.februāris 2013, 10:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager