Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Sacensības

tici man, kad es tev parādīšu cik maksā inventārs, ja to pērk pareizi :):):), tu pārskatīsi savu domu, ja ir vēlme mačoties arī uzreiz neinvestējot miljonu :), šogad no 5 kārtām tikai 1 štekerim bija liela nozīme, bet varēja arī bez tā iztikt :), štekeris ir tikai vien no makšķerēm nevis panaceja ... :)
20.augusts 2012, 16:45 | links
 
Tik traki jau nav, ka nevarētu dalības naudu atļauties nomaksāt... :) Pat 100 - 150 Ls (tārpi + barības + dalības maksa) vieniem mačiem - to arī var pacelt. Vairāk jau biedē tieši inventāra iegāde - štekeris, kaste. Tad vēl vairāki mačkāti, spoles utt...

Bet nu droši vien jāsāk ar to, ka jāaizbrauc sākumā uz mačiem kā skatītājam... :)
20.augusts 2012, 16:32 | links
 
bet tu atbrauc uz mačīem ar to, kas ir, pirmajam startam pat neņemšu dalības naudu, sapratīsi, ka lai būu iekšā nemaz tik daudz naudu nevajag, ja gribi būt augšā un tikt izlasē, tad jā, biki jainvestējas kaut kādā laika periodā
fīderī, pat pa vidēji kruto iepērkoties var mačīem no nulles sagatavoties latos 150, var arī 500, bet tas pēc iespējām, man inventārs fīderim varētu būt pa latiem 150-200, ne vairāk, pietam pamazām sapirkts...
tiesa es pēc šiem mačiem pamainīju domas par k,ātiem un auklām, ne uz dārgo, bet uz citu pusi :):):)
20.augusts 2012, 16:13 | links
 
Jā, nu droši vien tā ir, ka dalība mačos pāris gados pacels līmeni tā kā ikdienas copē neizaugtu gados 5-10... bet, ja parēķina cik šīs zināšanas izmaksā naudas izteiksmē - tā uzreiz rociņas nolaižas... :(

Pašam ir liela vēlēšanās pludiņmakšķerēšanas mačos sākt piedalīties - it īpāši kad paskaties kādu copes raidījumu par mačiem. Asinis baigi uzsit. Bet tad izslēdz emocijas un ieslēdz galvu, sāc rēķināt... :)
20.augusts 2012, 16:05 | links
 
žēl, ka nesanāca aiziet palūrēt.
Kas piedalījās, pastāstiet vēl, man ar ļoti interesē. :)
20.augusts 2012, 15:47 | links
 
Šauj tik vaļā!!
20.augusts 2012, 15:07 | links
 
nu man kā pludiņniekam fīdera mači ir praktiski pa brīvu, uz maču dienu iziet 0,5-1kg barības + zeme, motilis 0,5litri, baltie vairāk par 0,5 litriem vienkārši nav vajadzīgi, haļava, pilnīga haļava, kā piemēru varu minēt pluda izmaksas - diena 4-5 kg barības + 1kg motilis +1-1,5 litri baltie nu un inventārs :):)
tapēc domāju, ka fīderis attīstīsies ļoti labi, tiesa.... cilvēki bez copes maču pieredzes uzvarēt varēs tikai tur, kur būs retas, lielas zivis, bet... cilvēka dabā ir neticēt, tāpēc varat man neticēt par šo paredzējumu :):)
pietam dalība mačos pāris gados tā pacels jūsu profesionalo līmeni un saprašanu par procesu kā tādu, kā jūs ikdienas copē neizaugtu gados 5-10, tas ir pārbaudīts, ļoti laba sajūta ir tad, kad tu nevis ceri, ka kaut kas pieķersies, bet gan vairāk piestrādā, lai to zivi atsijātu un šo zivi pievilktu, vairāk strādā pie copju realizācijas, nevis gaidīšanas, to visu dod tikai un vienīgi maču pieredze un savstarpēja komunicēšana, piemēram es tagad 100% godīgi varu izstāstīt kur sadegu sestdien un kāpēc man ķēŗās svētdien, arī Veikins to var izdarīt, domaju, ka arī citi, kuri bija augšgalā, jo nakošajos mačos tik un tā viss būs savādāk, pietam katram ir jāizaug lai saprastu to, ko viņam saka, šodien tu to uztver savādāk, bet pēc pāris gadiem tu tieši tajā pašā tekstā salasi jau kaut ko citu :):):)
20.augusts 2012, 14:39 | links
 
Fīderēšana ir krietni vien lētāks pasākums. Izmaksas fīderim uz barībām mazākas, un ar visu aprīkojumu kopā (kāti, spoles, auklas, kaste u.t.t.) var iekļauties viena štekera cenā. Ja vien protams nevēlas baukt pa ļoti augstiem plauktiem, kā Rive kaste, Hardi Marsksman un Daiwa Airity kāti u.t.t..
20.augusts 2012, 12:51 | links
 
Ta nu gan ir kluda,pludinieku pieredze fiderejot ir loti nozimigs fakts!Apskaties cilvekus kas atrodas matchu saraksta galvgali! :) Inventars ir letaks neka pluda matchos,bet summas ta pat salasas iespaidigas.
20.augusts 2012, 12:42 | links
 
Jautājums par barību, vairāk tiem, kas arī pludiņos piedalās.

Ja blakus liek izmaksas gan uz kātiem, gan uz iebarojamo un ēsmu.

Man ir sajūta, ka feederis ir lētāks pasākums, līdzarto, iespējams vieglāk piesaistīt dalībniekus uz tiem 3 posmiem.

Kā realitātē bija, ar 2-3 feederiem pietiek, kā ar barības izmaksām, ir tā, ka ir tomēr lētāk, jo neaiziet tik daudz materiāla ?

Nezinu kāpēc, bet man pašam šis pasākums, vismaz pašlaik sāk šķist pievilcīgāks, lai tajā piedalītos salīdzinoši ar pludiņu startu. Varbūt mānīgs ir priekštats, ka šeit ir vienlīdzīgākas iespējas ko vinnēt, nekā pludiņos, jo tur tomēr večiem pieredze jau ntos gadus....
20.augusts 2012, 11:51 | links
 
nu palasot krievu forumus, 0,08 pie necopes tur ir pati par sevi saprotama lieta. Es sestdien pie necopes uzliku 0,11 ar 16 nr āķi. Mazā āķa dēļ pazaudēju dažās zivis, vnk izraujot to zivij no mutes un beigās vēl pie skaistas copes, "atbilstoši" piecērtot pārrāvu arī pavadu. Visp liela māksla ir pareizi piecirst .
Visādi citādi mači bija interesanti. NG paldies par organizēšanu, trinam āķus nākamajam LČ !!!
20.augusts 2012, 11:33 | links
 
man bij 0,11 piitaa pag gadu, plivināt jau, protams, patīkami, bet galā tāpat bija 0,3 šoklīderis, kāmēr nekur neķeras, super, bet tikko kā ir zaceps, tā skaitu pātarus, lai notrūkst pie līdera, jo savādāk bieži nācās noraut paprāvus pīto gabalus, abidna adnakash. Šogad vālēju ar 0,13, bez šoklīdera...
20.augusts 2012, 11:32 | links
 
Nu tik smalkiem diegiem nemakšķerē gan :), zem 0,12mm fīderim likt nav prāta darbs pie tās zivs, kāda ir Lucavsalā, gliemeži ir cits stāsts, bt kad tu iedod pa zobiem piecirtienā un iznāk puņķaina pavada bez āķa, tad... tie gliemeži nav vainīgi. Katrā gadījumā pats priekš sevis atklāju šoklīderi, kauns jau teikt, bet lietoju to pirmo reizi fīderim un .... esmu sajūsmā, pilnībā atteikšos no resnajām auklām smalkajiem fīderiem, atstāšu pāris straumes -juras fīderus ar auklām 0,14mm, bet citiem kātiem noteikti pāriešu uz 0,10mm pīto un 0,30mm monofilo šoklīderi, 3 dienās izdarīti vismaz 500 metieni un neviena metienā norauta barotava ar 0.09mm auklu, pietam sacensību režīmā, kad iemetie3ni ir tādi emocionali stresaini. Tieva aukla aktuāla ir tālos iemetienos stāvošā vai ļoti lēni tekošā ūdenī, kad resnā grimst un stiepjās tik ilgi, ka ar tievo auklu tu jau esi piecirtis un velc zivi, kad resnā vel nav nostieepusies, sīkumi, bet.... rezultāts salasās no daudziem sīkumiem, tagad katru tukšo copi atceros :):).
20.augusts 2012, 11:08 | links
 
:) ar 008, es laikam to tik vien dariitu, kaa pavadas sacensiibaas sietu :))))) gruuti izteeloties piitaa un pavada mono 008 uz feederi :), liidz tam man veel jaaug .....
20.augusts 2012, 10:46 | links
 
Es visbiežāk fīderim lieku 0.15, arī copēju kur gliemežu paklājs, bet domāt ka sportisti sacenēs 0.1-0.12 vai 0.008 lika. Laikam jau daudz kas atkarīgs no piecirtiena jaudas. Vispār visiem pīderistiem tur spoļu bremzes bija ļoti vaļīgas un pēc piecirtiena kauca kā negudras, arī ja zivs nebija galā. Pēc viena tāda, NG izvelk sav' pindzel' un nomurmina: "Mazas ta mazas, bet pavadas ta nav!" :)
Ng-Ng kas tev par fīderi bija? Tāds pusparaboliķis no malas izskatījās?
o.
20.augusts 2012, 10:26 | links
 
Gliemeži vairāk vainīgi nekā zivis. Tas no manas pieredzes.
20.augusts 2012, 10:18 | links
 
Otiņ, nu 0,14 - 0,16 sanāk noraut, šie laikam vālēja ar plānākiem diedziņiem....
20.augusts 2012, 10:13 | links
 
Man gan pavadas sanāk apraut diezgan reti. Tu jau ar, domāju, ikdienas copē nevelc zivis ar tādu diametru, kā to vīri sacenēs darīja!?
20.augusts 2012, 10:06 | links
 
ir ir dzirkstelīte, pieļauju, ka daļa pludiņnieku arī pievēŗsīsies fīderim, jo pludiņā mači ies mazumā a sacensties ta gribās :):) un fīderis pamazām attīstīsies
tapēc visi, kuriem fīderis ir tuvs un ir vēlme aŗī kādos mačos piedalīties, sekojiet informācijai, nakošā gada kalendāru veidošu novembra otrā pusē, ja ir padomā kādas vietas, kur varētu organizēt sacensības, tad dodiet ziņu
20.augusts 2012, 10:05 | links
 
Visā visumā no lasītā ''uguntiņa'' šai pasākumā ir, ja vēl nākamgad 3 kārtas, pieļauju, ka būs vēl inčīgāk.....
20.augusts 2012, 08:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager