Kādas zivis laist dīķī?

mums pat karpas dabigos apstaklos reti vairojas.gan jau ar amuriem tas pats.narsts jau notiek,bet tie ikri neizkilas.
18.augusts 2012, 06:10 | links
 
Viskij...
Konkrētu atbildi Tev varētu sniegt O,M, vai Vanems...
17.augusts 2012, 21:08 | links
 
Labdien.
Gribu zināt vai Latvijas apstākļos vairojas Amūri???
Itkā tur kur kaimiņš nopirka amūrus tur teica ka viņi nevairojas,bet notika kaut kas interesants pavas ara sākumā ķerot Karpas paņēma viens Amūrs un bija resns kā balons un pilns ar ikriem!!!Varbūt viņi izlaiž ikrus un tie ikri nēspēj izšķilties jo ir par aukstu???????????????????
17.augusts 2012, 21:01 | links
 
Vai tad pašam tik grūti pamēģināt saķert? No veca aizkara sameistaro mailīšu tīklu, paņem maizi un uz ezeru.
Noteikti ss.lv vari nemeklēt. Vari parunāt ar kādu prātīgu kaimiņu puiku, lai pieķer.
15.augusts 2012, 10:38 | links
 
Ar ko vis labāk piebarot foreles savā dīķi??
15.augusts 2012, 10:00 | links
 
A,šīs auslejas var kaut kur nopirkt??
13.augusts 2012, 17:07 | links
 
Piekrītu par auslejām. Man šīs dīķī pašas ieviesās nez no kurienes un laikam jau arī neizslāpst - arī pēc bargas ziemas nākošajā gadā kopā ar karūsām dzīvojas. Auslejām pluss tāds, ka šīs nekad neizaugs lielākas par tādu izmēru, kādu varētu patērēt asaris. Karūsa gan...

Man pašam patīk auslejas izmantot kā dzīvo asariem - tad nu jāaiziet un jāsasmeļ uz dīķi. Varēsi darīt tāpat :)
13.augusts 2012, 12:37 | links
 
Viskijs
Nu te skatoties kas Tev ir primārais... Ja gribi likt uzsvaru uz asariem, tad nav ko sarežģīt - met iekšā vien tos pašus asarus un karūsiņas - asaru vēdera tiesai savairosies tik cik uziet. ja nav riska pārmesties uz citiem ūdeņiem tad vari salaist savā peļķē auslejas - tās arī vairojas tik ātri, ka plēsēji šīs nespēj tik ātri izēst + diezgan izturīgas...
13.augusts 2012, 11:22 | links
 
Dīķis man ir caurtekoš visu laiku,un ir ar;i mazs zemesavotiņš..
13.augusts 2012, 11:08 | links
 
Viskijs man ari laukos ir piemajas dikis, kas atbilst+/- taviem parametriem. Jasaka ka ziemas kad ir zems udens limenis, pirmais kas izsmaka bija asaris un lidaka... karusas un baltā zive izdzīvoja daudz labāk
12.augusts 2012, 11:43 | links
 
Sveiki.gribu dīķī ielaist asarus.dīķis ir tiko iztīrīts no zālēm un sakritušajām lapām.Dīķa lieums apmēram; platums 2m,garums 6m,dziļums 2m.Ar ko labāk asarus barot??Senča dīķi ir pa pilnam karpas domāju saķert 2-3 cm karpas un salaist sava dīķī un pēctam asarus..Un kā asari sadzīvo ar amūriem...
vel iespējams saķert karūsas un samest dīķi la mazajiem ir ko ēst..
11.augusts 2012, 22:27 | links
 
ribalov, tavs jautājums gan tiešām dīvains un laikam aigarsaigars sniedzis vislabāko atbildi uz to...
Bet, ja nopietni, tad ir tā - karpas dīķī, protams, laist var, ja vien dīķis ir atbilstošs. Karpa nav karūsa un 2x3 m dīķī diezin vai labi dzīvos.
30.aprīlis 2011, 16:19 | links
 
Ar likumu aizliegts!!!!! Nekad tā nedari, viņas dīķī nedzīvo!!!!!
30.aprīlis 2011, 15:03 | links
 
āā man jautājums?
VAi karpas driikst laist diiki??
30.aprīlis 2011, 14:59 | links
 
lacis95.. vispirms tiec valjaa no karuusaam u ntad saac domaat par savu amuuru ielaishanu.

karuusas ir kaa nezaale
4.oktobris 2010, 11:23 | links
 
It kā jau nav tik traki. Ir redzēti kūdraini dīķi, kuros karpas dzīvo.
Protams, vari mēģināt dabut kādu testerīti un notesēt, bet labāk pamēģini tomēr kādas karpas ielaist un apskatīties, kas sanāk. Ja nākošgad dzīvos - tad dīķis viņām der.
3.oktobris 2010, 21:00 | links
 
Dukals> vienīgais laboratorija ,bet kaimiņš nntos gadus atpakaļ kūdrājā uzblieza 3ha dīķīti un nekāda vaina, karpas dzīvo . jā, caurtekošs !:)
3.oktobris 2010, 20:30 | links
 
Lasot komentārus par karpu audzēšanu dīķī, sapratu, ka ir svarīgs ūdens ph līmenis, lūdzu iesaķiet kā to noteikt, man ir kūdraina grunts.
3.oktobris 2010, 18:58 | links
 
Hotentots...Nekādas atšķirības nav,karpa paliek karpa.
13.septembris 2010, 19:05 | links
 
Mazliet par karpām.
Vai kāds varētu paskaidrot, kāda ir atšķirība parastajām, spoguļ un ādas karpām (tieši audzēšanas ziņā)? Kā atšķiras augšanas ātrums, maksimālais izmērs, garšas īpatnības un vai ir kādas īpašas nianses, ko derētu zināt?

Un, protams, kādas iespējas iegādāties spoguļkarpu un ādas karpu mazuļus Latvijā?
13.septembris 2010, 16:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager