Brekšu putru recepte

Kas tur ko nezināt - perlovku+grūbas i putra gatava.brauc kur gribi,ja ieraugi šo barību uz ledus,tad brekši baroti.jārēķinās ar to,ka spainis tur jau sagāzts.vari piegāzt otru un tad copps būs uz FF!!!
:)))
12.janvāris 2011, 19:24 | links
 
Vakar kārtējo reizi pārliecinājos ka mans ieteikums tiešām strādā, tikai laikam vēl pa copes vidu vajadzēja iebirdināt dažus lielos konusiņus, likās ka pa īsu, sīkie un lielie ātri aplasīja! Breksis pagaidām labi darbojās.
13.janvāris 2011, 21:43 | links
 
kads zina kadu brekšu putru recepti????????///
13.aprīlis 2011, 15:08 | links
 
Katliņā lej pienu, piemet šķipsniņu sāls. Vaniļas pāksti (apm. 1 cm) sagriež mazos gabaliņos un liek pienā, pieber brūno cukuru (pēc garšas, es lieku pavisam nedaudz).
Kamēr piens vēl silst piemet noskalotas rozīnes un žāvētos banānus, kas sagriezti mazos gabaliņos.
Kad piens sāk vārīties iemaisa kukurūzas putraimus, pieber kardamonu un kanēli, beigās pievieno Indijas riekstus.
Putru nevajag vārīt ilgi, pēc noņemšanas no plīts tā pati vēl sabiezēs.
Apēd un iet ķert brekšus.
13.aprīlis 2011, 15:17 | links
 
es gribeju zinat kadu breksu putru ar ko brekssus iebarot!!!
13.aprīlis 2011, 15:21 | links
 
aizmirstat par putraam,taas var iebeert tikai tekoshos uudenjos,ezeros vispaar tabu.Ir Dobeles dzirnavnieks,nu nekad nav mani pieviilis:)
13.aprīlis 2011, 15:23 | links
 
ja to es ar izmantoju dobelnieks ir ok!plus vel klat kadus iebarojamos biski piejaucu!!bet citreiz liekas ka kautkas pietrukst!!!
13.aprīlis 2011, 15:30 | links
 
pietruukst varbuut breksim veelmes eest:)vieniigais kas pietruukst,ir jau arii citi faktori,gaisa spiediens,laika mainja utt.Nav taadas briinumbariibas kas liks shiem riit kaa negudriem.Ko tu vari veel izdariit ir panjemt pakapaat sliekas un pieshaut tam barojamam klaat,ziviim jo iipashi tagad gribas galju
13.aprīlis 2011, 15:38 | links
 
Boroda ir vislābākā recepte.. neko nevar sacūkāt vai pārbarot..:)))
13.aprīlis 2011, 15:38 | links
 
kas pa BORODA????
13.aprīlis 2011, 22:29 | links
 
BORODA ir kapāti mati.
13.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
ir taadi mata taarpi,ir...
13.aprīlis 2011, 22:39 | links
 
Ja nu kādam to anopluru daudz, var savu mataināko vietu paskalot brekšu copes vietā. :) Varbūt būs pārsteidzoši rezultāti!:)
14.aprīlis 2011, 08:57 | links
 
Boroda tas nebija par tevi. Antons pajautāja brekšu putras recepti ar nosaukumu "BORODA" :D
14.aprīlis 2011, 09:04 | links
 
ne par putraam, bet kaa tur iisti ir- var zivju kombikormu jautkt ar gatavajaam bariibaam uz riivmaizes baazes vai nevar? NG it kaa visu laiku definee, ka nevar, jo viena bariiba nomaac otras aromaatu. peec savas prakses varu teikt, ka man neliekas tas tik tragjiski. sliktaakajaa gadiijumaa ar cilveeka eedienkarti saliidzinaajumaa sanaak taads kaa rupjmaizes kaartojums vai maizes zupa.
Kaada ir juusu pieredze saistiibaa ar sho?
nelielu eksperimentu veicu seklaa uudenii iemetot divas bariibas bumbas- viena tiirs kombikorms un otra blakaam kombikorms ar riivmaizi. rezultaataa pie bariibas bumbu ar tiiru kombikormu zivis pilniigi ignoreeja un biezaa slaani nostaajaas ap otru bariibu (kombikorms ar riivmaizi).
14.aprīlis 2011, 09:13 | links
 
Uzzvani 29555693 visu izstāstīšu.
14.aprīlis 2011, 09:41 | links
 
:DDD Es ar ne pa sevi:DDD
Ja nopietni - nu neaizraujaties ar tām grūbu, auzu, miežu, griķu utt putrām. Zivs nav tik dumja kā cilvēks, kas grūž visu kuņģī un vēlāk brīnās par kuņģa čulu u.c. slimībām. Zivs ir gudrs radījums. Tāpēc speciālisti ir daudz domājuši un izdomājuši dažādas gatavās barības. Tās arī ir labākās. Tālāk - sekojiet NG stāstiem par puikiņiem.
14.aprīlis 2011, 09:45 | links
 
GuntisN tu to kam?
14.aprīlis 2011, 10:07 | links
 
pavasarii pliks kombikorms straadaa labi,veelaak jau varees dot saldaas,bet nu ar putraam ir slideni,ja zivij nav aktivitaates tad taa ir viena mirga,kad tas viss saak skaabt
14.aprīlis 2011, 10:09 | links
 
kombikormu protams ka var jaukt kopa ar kadu iebarojamo pats ta daru jo letak sanak un kadas smarsa kombikormam nav tak smarzas tas ir bezsmarzu iebarojamais!rezultati ir ok bet biezi sajuta ka kautkas pierukst zivs cope bet sajuta tada ka trukst vel kautkas varbut melase!?
14.aprīlis 2011, 11:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager