Brekšu putru recepte

anton, tas ka Tev liekas gaisā kombikorumam nav smaržas nenozīmē, ka zemūdens zivs nejūt smaržu.

Melase vienmēr ir laba, tikai rēķinies, ka tā biedē prom mazākas zivis, pličus sīkas raudas utml attiecīgi copes retākas.
14.aprīlis 2011, 12:00 | links
 
un vēl no kombikoruma zivis pieēdas un pēc intensīvas barošanas paēd, pasaka paldies un aiziet :D
14.aprīlis 2011, 12:01 | links
 
paldies eerglen!nu eksperts normunds teica ka kobikormam nav smarzas un ziema var breksus copet ja nenem uz smarzigajiem!!!man jau tie mazie pliceni 200gr zb kert ka dulli nem lielie retak trapas jo daudz tie plicenu ir laikam!ja melase varetu but labs risinajums!eu nezini kadas proporcijas jo uz salmo melases neredzeju nekur rakstitas proporcijas 500ml pudeles?
14.aprīlis 2011, 12:07 | links
 
eerglen!tu dazkart jau neesmi meginajis sogad jau uz pludinu copet??
14.aprīlis 2011, 12:08 | links
 
uz 1 kg sausās barības leju ap 100 gr melases.
14.aprīlis 2011, 12:12 | links
 
pludu neesmu vilcis ārā, to darīšu tikai pa lieldienām :)
14.aprīlis 2011, 12:13 | links
 
vispār ar melasi man liekas, pārsālīt nevar. :D
14.aprīlis 2011, 12:14 | links
 
eergli, labāk ej copēt, pie meidropa šodien uhhh;)
14.aprīlis 2011, 12:15 | links
 
usis pie berza?
14.aprīlis 2011, 12:16 | links
 
eerglen! ko tik velu pludu vilksi ara?es jau nevaru nosedet majas pie majam ir neliels ezers krasti jau vala kadus7m bet parejais ir vel ledus plans besi ara nekust tik atri!bet itka jau ir vietas vala jau kur var copet jaiet sodien spole jauna janoperk un kautkuru dieenu jaiemegina jauno mackatu jau nevar nociesties!bet ja melasi moci klat vai anisu var maukt klat??
14.aprīlis 2011, 12:18 | links
 
Nez vai kombikorms ir labakais variants,iespejams tas ir tikai tenkas,bet pats esmu dzirdejis ka piemeram breksim nevisai patik zivju miltu piegarsa.
No kombikorma esmu jau kadu laiku atteicies,nemu paku gatavas baribas un jaucu klat kat to pasu samalto auzu parslu,kukuruzu,semockas u.t.t.Ar to ta cope ir interesanta,katra cope zivi gribas ko citadaku!Boroda pareiz saka-zivs nav dumja!Katru dienu vienu to pasu needis! )))
14.aprīlis 2011, 12:21 | links
 
anton ir trīs varianti. sākumā iemočīt anīsu un melasi, un saprast, ka neķērās vai ķerās. Otrs variants ir sākumā pielikt melasi, un tad ja neķerās pielikt klāt anīsu. Trešais pielikt anīsu, ķert sīkuļus, un tad pielikt klāt melasi paskatīties kas notiek.

kā vēlies tā dari.
14.aprīlis 2011, 12:22 | links
 
Vel variants to anisu izmantot esmai,to pasu tarpinju papeldini anisa.Kerot uz feeder izmantoju ausu tiramos kocinjus...pamerce anisa un iedur barotava skersam.Ja cope aktivizejas tad var anisu maukt klat pamatbaribai.
14.aprīlis 2011, 12:25 | links
 
man kādu pusgadu 2 pudeles ar anīsa šņabi stāv , redzu pielietojumu:)
14.aprīlis 2011, 12:35 | links
 
dresden!ja laba doma uz esmas un tad ja aktivak cope tad maukt iebarojama klat!
EEeglen paldies pa ieteikumiem!vairakas galvas kopa ir gudrakas un vienam no visiem variantiem jaunu tocna bus janostrada labi!!kad bus kadi rezultati breksu copes dosu zinu un kur variants nostradas viss labak!jo uz copi maija jau katru dienu mauksu!!
14.aprīlis 2011, 12:35 | links
 
anisa snabi zivis pielurbasies un tad vai nu ies gulet vai ari kersies ka negudras!:)))joks!
14.aprīlis 2011, 12:36 | links
 
Ar tiem ausu kociniem ideali strada!Ne jau tikai anisu var testet,jebkuru smaku! )))
14.aprīlis 2011, 12:36 | links
 
ja koreandru tuti fruti utt
14.aprīlis 2011, 12:50 | links
 
Tuč-tuč ķiploks vēsā ūdenī.
14.aprīlis 2011, 13:32 | links
 
NG jau izteicaas ka ilglaiciigai piebaroshanai labaakais ir kombikorms.Arii es no savas pieredzes varu teikt ka tagad veel aukstaa uudenii pavasarii ziviim shkjebina saldaas bariibas,vismaz maiju baroju,bet baroshana ir katru dienu vienaa un tai pashaa laikaa,zivis pie taa pierod.Tad kad makshkjeree vari drusku iedot ko labaaku,bet nevajag paarspiileet,galvenais jau to intresi notureet
14.aprīlis 2011, 13:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager