Brekšu putru recepte

Pagājušo pavasari kerot brekšus Lielupē pie Jelgavas gatavo barības paku sajaucu ar 3 kg zivju kombkorma un piebēru glāzi malta koriandra. Koriandru vēl iebēru iepriekšējā vakarā gaļenieku bundžā tiem virsū lai ievelkas. Breksēni ap 300-500 g ņēma diezgan sparīgi. Salda barība nav devusi pavasarī rezultātus.
14.aprīlis 2011, 15:22 | links
 
dzhi - domāts bij tev, jo dikti daudz jāraksta un es esmu slinks rakstītājs.
Kopumā šeit rakstītajam doma ir pareiza, tikai ir dažas būtiskas nianses starp barojamo un iebarojamo barību un to vajadzētu paturēt prātā
katrā copes rizē.
14.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
lads nevaretu pateikt kur nopirkt lopbaribas melasi? salmo biski pa dargo.
11.aprīlis 2013, 12:31 | links
 
Neesi dzirdējis par tādu Google? :D
11.aprīlis 2013, 12:38 | links
 
meklee veikalos, kas tirgo lopbarību, bet ieprieksh notaikti savani shos veikalus vai ir soortimentaa vajadziigaa prece.
11.aprīlis 2013, 13:06 | links
 
Ja esi jelgavā varam sarunāt
11.aprīlis 2013, 13:17 | links
 
Tāds jautājums radies ir Dobeles dzirnavniekam zivju barības granulas doma ir nopirkt bet nav veikalā bet ir Trušu Cāļu un citas kuras būtu līdzīgas zivju granulām???
11.aprīlis 2013, 14:04 | links
 
njem vienalga kuru lpbariibu un eksperimentee, bet atceries, ka vinjas ir barojoshas.
11.aprīlis 2013, 14:09 | links
 
Esmu licis gan cāļu gan trušu....man likās ka strādā pat labāk nekā zivju.....
11.aprīlis 2013, 14:12 | links
 
Trušu barībā klāt ir melase... :)
11.aprīlis 2013, 14:12 | links
 
dzhi
To es zinu ka tas ir barojošais tāpēc klāt vienmēr jaucu iebarojamo speciālo Salmo vai kādu citu un vēl biki linsēklas lai labāk papļūta tās zivis!Bet kad vajag iebarot lai tā zivs tur apgrozas tad tiru kombikormu!
11.aprīlis 2013, 14:20 | links
 
kuzijs
Pagāšgad biju pa ziemu nopircis to trušu barību granulas likās ka sūdīgāk kāpj virsū bet tas varbūt tik sagadīšanās!
11.aprīlis 2013, 14:21 | links
 
Bandito
tad jau labāk nevajag to trušu jo priekš melases vēl pa agru pa auktu ūdenis ir!Laikam Cāļu jāņem!
11.aprīlis 2013, 14:22 | links
 
NG rakstiija, ka melasi pat ziemaa droshi var shaut klaat. Principaa aromaata vinjai jau nekaada nav. ruugta un salda tikai
11.aprīlis 2013, 14:31 | links
 
dzhi
Bet ezeri ir atšķirīgi un zivju ēšanas gaumes ar ir dažādas lielajos ezeros zivis nav tik kaprīzas un izvēlīgas kā mazajos!Esmu pa to pārliecināts jo prakse to ir pierādījusi ka mazie ezerīņi ir ļoti kaprīzi!
11.aprīlis 2013, 14:53 | links
 
diezvai vinji ir tik atshkjiriigi, ka vienaa zivis eed tikai baltmaizi ar desu un nekam citam virsuu neskataas.
11.aprīlis 2013, 15:17 | links
 
dzhi
Ir gan ja salīdzina mazos ezeriņus ar lielajiem lielajos zivis rij visu ko viņām dod bet mazajos ir izvēlīgas!Ir jau neskaitāmas reizes tas pārbaudīts!
11.aprīlis 2013, 15:19 | links
 
Es arī vasarā Ventā taupīšanas nolūkos baroju ar zivju granulēto kombikormu un likās tīti labs - zivis ķērās. Bet pamēģināju to kombikormu tagad Ķīšezerā un ... pats neticēju un citiem neticētu ja pats nepārliecinātos, bet zivis vienkārši muka pa gabalu. Man nav izskaidrojums, bet tur kur iepriekš balto šņagu ķēru ar žmihu, tur tagad uz kombikormu vispār zivis nepienāca. Neviena! Pie kam aplauzos divas dienas pēc kārtas dažādās vietās. Un pēc tam uztaisīju plaucētu žmihu ar rīvmaizi un piedevām un viss notiek kā jānotiek. Tā kā es personīgi ziemā no kombikorma būšu atradinājies uz ilgu laiku ja ne uz visiem laikiem. Taisiet plaucētu žmihu ar nelielu gatavās barības piedevu un būs labi!
11.aprīlis 2013, 17:48 | links
 
suits
Žmihu?kā taisa šo brīnumu!?
11.aprīlis 2013, 18:25 | links
 
Žmihs ir krieviskais apzīmējums saulespuķu spraukumiem - tas ir tas kas paliek pāri pēc saulespuķu eļlas izspiešanas, tobiš kaltēti biezumi. Tirgojas kilogramīgās pakās makšķernieku veikalos, bet dārgi un tirgojās lopbarību veikalos 20kg maisos, bet toties cena 5,50 Ls par maisu. Es tādu paņemu un pāris gadus pietiek. Ziemā ņemu puslitru šito pulveri un apleju ar verdošu ūdeni tā lai riktīgi uzbriest bet nav šķidrs. Pieber kādus 300g rīvmaizi un riktīgi izmaisa. Masai vajadzētu būt mitrai, bet ne lipīgai kā klimpai. Uztaisi bumbu un pamēģini nomest uz grīdas - bumbai vajadzētu izirt un sadalīties vairākos gabalos. Un ar abām rokām to bumbu vajadzētu varēt saberzt atpakaļ tādā mitra pulvera masā. Ja būs pa daudz samitrināts, tad rīvmaize uztaisīs klimpu un ūdenī nešķīdīs. Vēl tai masai var piebērt kādu no nesaldajām gatavajām barībām kādus gramus 200. Es lieku nedaudz Sensas Gros Gardonu tikai tik daudz lai var sajust cauri tās aromātu. Man šitas pasākums vienmēr strādā un pat ziemā mačos esmu lietojis. Priekš brekša var piebērt arī sauju auzu pārslas, lai tam lopam trāpās arī kāds rupjāks kumoss, ko ierīt.
11.aprīlis 2013, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager