Brekšu putru recepte

kuzijs
Pagāšgad biju pa ziemu nopircis to trušu barību granulas likās ka sūdīgāk kāpj virsū bet tas varbūt tik sagadīšanās!
11.aprīlis 2013, 14:21 | links
 
dzhi
To es zinu ka tas ir barojošais tāpēc klāt vienmēr jaucu iebarojamo speciālo Salmo vai kādu citu un vēl biki linsēklas lai labāk papļūta tās zivis!Bet kad vajag iebarot lai tā zivs tur apgrozas tad tiru kombikormu!
11.aprīlis 2013, 14:20 | links
 
Trušu barībā klāt ir melase... :)
11.aprīlis 2013, 14:12 | links
 
Esmu licis gan cāļu gan trušu....man likās ka strādā pat labāk nekā zivju.....
11.aprīlis 2013, 14:12 | links
 
njem vienalga kuru lpbariibu un eksperimentee, bet atceries, ka vinjas ir barojoshas.
11.aprīlis 2013, 14:09 | links
 
Tāds jautājums radies ir Dobeles dzirnavniekam zivju barības granulas doma ir nopirkt bet nav veikalā bet ir Trušu Cāļu un citas kuras būtu līdzīgas zivju granulām???
11.aprīlis 2013, 14:04 | links
 
Ja esi jelgavā varam sarunāt
11.aprīlis 2013, 13:17 | links
 
meklee veikalos, kas tirgo lopbarību, bet ieprieksh notaikti savani shos veikalus vai ir soortimentaa vajadziigaa prece.
11.aprīlis 2013, 13:06 | links
 
Neesi dzirdējis par tādu Google? :D
11.aprīlis 2013, 12:38 | links
 
lads nevaretu pateikt kur nopirkt lopbaribas melasi? salmo biski pa dargo.
11.aprīlis 2013, 12:31 | links
 
dzhi - domāts bij tev, jo dikti daudz jāraksta un es esmu slinks rakstītājs.
Kopumā šeit rakstītajam doma ir pareiza, tikai ir dažas būtiskas nianses starp barojamo un iebarojamo barību un to vajadzētu paturēt prātā
katrā copes rizē.
14.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
Pagājušo pavasari kerot brekšus Lielupē pie Jelgavas gatavo barības paku sajaucu ar 3 kg zivju kombkorma un piebēru glāzi malta koriandra. Koriandru vēl iebēru iepriekšējā vakarā gaļenieku bundžā tiem virsū lai ievelkas. Breksēni ap 300-500 g ņēma diezgan sparīgi. Salda barība nav devusi pavasarī rezultātus.
14.aprīlis 2011, 15:22 | links
 
NG jau izteicaas ka ilglaiciigai piebaroshanai labaakais ir kombikorms.Arii es no savas pieredzes varu teikt ka tagad veel aukstaa uudenii pavasarii ziviim shkjebina saldaas bariibas,vismaz maiju baroju,bet baroshana ir katru dienu vienaa un tai pashaa laikaa,zivis pie taa pierod.Tad kad makshkjeree vari drusku iedot ko labaaku,bet nevajag paarspiileet,galvenais jau to intresi notureet
14.aprīlis 2011, 13:41 | links
 
Tuč-tuč ķiploks vēsā ūdenī.
14.aprīlis 2011, 13:32 | links
 
ja koreandru tuti fruti utt
14.aprīlis 2011, 12:50 | links
 
Ar tiem ausu kociniem ideali strada!Ne jau tikai anisu var testet,jebkuru smaku! )))
14.aprīlis 2011, 12:36 | links
 
anisa snabi zivis pielurbasies un tad vai nu ies gulet vai ari kersies ka negudras!:)))joks!
14.aprīlis 2011, 12:36 | links
 
dresden!ja laba doma uz esmas un tad ja aktivak cope tad maukt iebarojama klat!
EEeglen paldies pa ieteikumiem!vairakas galvas kopa ir gudrakas un vienam no visiem variantiem jaunu tocna bus janostrada labi!!kad bus kadi rezultati breksu copes dosu zinu un kur variants nostradas viss labak!jo uz copi maija jau katru dienu mauksu!!
14.aprīlis 2011, 12:35 | links
 
man kādu pusgadu 2 pudeles ar anīsa šņabi stāv , redzu pielietojumu:)
14.aprīlis 2011, 12:35 | links
 
Vel variants to anisu izmantot esmai,to pasu tarpinju papeldini anisa.Kerot uz feeder izmantoju ausu tiramos kocinjus...pamerce anisa un iedur barotava skersam.Ja cope aktivizejas tad var anisu maukt klat pamatbaribai.
14.aprīlis 2011, 12:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager