Brekšu putru recepte

anton ir trīs varianti. sākumā iemočīt anīsu un melasi, un saprast, ka neķērās vai ķerās. Otrs variants ir sākumā pielikt melasi, un tad ja neķerās pielikt klāt anīsu. Trešais pielikt anīsu, ķert sīkuļus, un tad pielikt klāt melasi paskatīties kas notiek.

kā vēlies tā dari.
14.aprīlis 2011, 12:22 | links
 
Nez vai kombikorms ir labakais variants,iespejams tas ir tikai tenkas,bet pats esmu dzirdejis ka piemeram breksim nevisai patik zivju miltu piegarsa.
No kombikorma esmu jau kadu laiku atteicies,nemu paku gatavas baribas un jaucu klat kat to pasu samalto auzu parslu,kukuruzu,semockas u.t.t.Ar to ta cope ir interesanta,katra cope zivi gribas ko citadaku!Boroda pareiz saka-zivs nav dumja!Katru dienu vienu to pasu needis! )))
14.aprīlis 2011, 12:21 | links
 
eerglen! ko tik velu pludu vilksi ara?es jau nevaru nosedet majas pie majam ir neliels ezers krasti jau vala kadus7m bet parejais ir vel ledus plans besi ara nekust tik atri!bet itka jau ir vietas vala jau kur var copet jaiet sodien spole jauna janoperk un kautkuru dieenu jaiemegina jauno mackatu jau nevar nociesties!bet ja melasi moci klat vai anisu var maukt klat??
14.aprīlis 2011, 12:18 | links
 
usis pie berza?
14.aprīlis 2011, 12:16 | links
 
eergli, labāk ej copēt, pie meidropa šodien uhhh;)
14.aprīlis 2011, 12:15 | links
 
vispār ar melasi man liekas, pārsālīt nevar. :D
14.aprīlis 2011, 12:14 | links
 
pludu neesmu vilcis ārā, to darīšu tikai pa lieldienām :)
14.aprīlis 2011, 12:13 | links
 
uz 1 kg sausās barības leju ap 100 gr melases.
14.aprīlis 2011, 12:12 | links
 
eerglen!tu dazkart jau neesmi meginajis sogad jau uz pludinu copet??
14.aprīlis 2011, 12:08 | links
 
paldies eerglen!nu eksperts normunds teica ka kobikormam nav smarzas un ziema var breksus copet ja nenem uz smarzigajiem!!!man jau tie mazie pliceni 200gr zb kert ka dulli nem lielie retak trapas jo daudz tie plicenu ir laikam!ja melase varetu but labs risinajums!eu nezini kadas proporcijas jo uz salmo melases neredzeju nekur rakstitas proporcijas 500ml pudeles?
14.aprīlis 2011, 12:07 | links
 
un vēl no kombikoruma zivis pieēdas un pēc intensīvas barošanas paēd, pasaka paldies un aiziet :D
14.aprīlis 2011, 12:01 | links
 
anton, tas ka Tev liekas gaisā kombikorumam nav smaržas nenozīmē, ka zemūdens zivs nejūt smaržu.

Melase vienmēr ir laba, tikai rēķinies, ka tā biedē prom mazākas zivis, pličus sīkas raudas utml attiecīgi copes retākas.
14.aprīlis 2011, 12:00 | links
 
kombikormu protams ka var jaukt kopa ar kadu iebarojamo pats ta daru jo letak sanak un kadas smarsa kombikormam nav tak smarzas tas ir bezsmarzu iebarojamais!rezultati ir ok bet biezi sajuta ka kautkas pierukst zivs cope bet sajuta tada ka trukst vel kautkas varbut melase!?
14.aprīlis 2011, 11:53 | links
 
pavasarii pliks kombikorms straadaa labi,veelaak jau varees dot saldaas,bet nu ar putraam ir slideni,ja zivij nav aktivitaates tad taa ir viena mirga,kad tas viss saak skaabt
14.aprīlis 2011, 10:09 | links
 
GuntisN tu to kam?
14.aprīlis 2011, 10:07 | links
 
:DDD Es ar ne pa sevi:DDD
Ja nopietni - nu neaizraujaties ar tām grūbu, auzu, miežu, griķu utt putrām. Zivs nav tik dumja kā cilvēks, kas grūž visu kuņģī un vēlāk brīnās par kuņģa čulu u.c. slimībām. Zivs ir gudrs radījums. Tāpēc speciālisti ir daudz domājuši un izdomājuši dažādas gatavās barības. Tās arī ir labākās. Tālāk - sekojiet NG stāstiem par puikiņiem.
14.aprīlis 2011, 09:45 | links
 
Uzzvani 29555693 visu izstāstīšu.
14.aprīlis 2011, 09:41 | links
 
ne par putraam, bet kaa tur iisti ir- var zivju kombikormu jautkt ar gatavajaam bariibaam uz riivmaizes baazes vai nevar? NG it kaa visu laiku definee, ka nevar, jo viena bariiba nomaac otras aromaatu. peec savas prakses varu teikt, ka man neliekas tas tik tragjiski. sliktaakajaa gadiijumaa ar cilveeka eedienkarti saliidzinaajumaa sanaak taads kaa rupjmaizes kaartojums vai maizes zupa.
Kaada ir juusu pieredze saistiibaa ar sho?
nelielu eksperimentu veicu seklaa uudenii iemetot divas bariibas bumbas- viena tiirs kombikorms un otra blakaam kombikorms ar riivmaizi. rezultaataa pie bariibas bumbu ar tiiru kombikormu zivis pilniigi ignoreeja un biezaa slaani nostaajaas ap otru bariibu (kombikorms ar riivmaizi).
14.aprīlis 2011, 09:13 | links
 
Boroda tas nebija par tevi. Antons pajautāja brekšu putras recepti ar nosaukumu "BORODA" :D
14.aprīlis 2011, 09:04 | links
 
Ja nu kādam to anopluru daudz, var savu mataināko vietu paskalot brekšu copes vietā. :) Varbūt būs pārsteidzoši rezultāti!:)
14.aprīlis 2011, 08:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager