Brekšu putru recepte

ir taadi mata taarpi,ir...
13.aprīlis 2011, 22:39 | links
 
BORODA ir kapāti mati.
13.aprīlis 2011, 22:35 | links
 
kas pa BORODA????
13.aprīlis 2011, 22:29 | links
 
Boroda ir vislābākā recepte.. neko nevar sacūkāt vai pārbarot..:)))
13.aprīlis 2011, 15:38 | links
 
pietruukst varbuut breksim veelmes eest:)vieniigais kas pietruukst,ir jau arii citi faktori,gaisa spiediens,laika mainja utt.Nav taadas briinumbariibas kas liks shiem riit kaa negudriem.Ko tu vari veel izdariit ir panjemt pakapaat sliekas un pieshaut tam barojamam klaat,ziviim jo iipashi tagad gribas galju
13.aprīlis 2011, 15:38 | links
 
ja to es ar izmantoju dobelnieks ir ok!plus vel klat kadus iebarojamos biski piejaucu!!bet citreiz liekas ka kautkas pietrukst!!!
13.aprīlis 2011, 15:30 | links
 
aizmirstat par putraam,taas var iebeert tikai tekoshos uudenjos,ezeros vispaar tabu.Ir Dobeles dzirnavnieks,nu nekad nav mani pieviilis:)
13.aprīlis 2011, 15:23 | links
 
es gribeju zinat kadu breksu putru ar ko brekssus iebarot!!!
13.aprīlis 2011, 15:21 | links
 
Katliņā lej pienu, piemet šķipsniņu sāls. Vaniļas pāksti (apm. 1 cm) sagriež mazos gabaliņos un liek pienā, pieber brūno cukuru (pēc garšas, es lieku pavisam nedaudz).
Kamēr piens vēl silst piemet noskalotas rozīnes un žāvētos banānus, kas sagriezti mazos gabaliņos.
Kad piens sāk vārīties iemaisa kukurūzas putraimus, pieber kardamonu un kanēli, beigās pievieno Indijas riekstus.
Putru nevajag vārīt ilgi, pēc noņemšanas no plīts tā pati vēl sabiezēs.
Apēd un iet ķert brekšus.
13.aprīlis 2011, 15:17 | links
 
kads zina kadu brekšu putru recepti????????///
13.aprīlis 2011, 15:08 | links
 
Vakar kārtējo reizi pārliecinājos ka mans ieteikums tiešām strādā, tikai laikam vēl pa copes vidu vajadzēja iebirdināt dažus lielos konusiņus, likās ka pa īsu, sīkie un lielie ātri aplasīja! Breksis pagaidām labi darbojās.
13.janvāris 2011, 21:43 | links
 
Kas tur ko nezināt - perlovku+grūbas i putra gatava.brauc kur gribi,ja ieraugi šo barību uz ledus,tad brekši baroti.jārēķinās ar to,ka spainis tur jau sagāzts.vari piegāzt otru un tad copps būs uz FF!!!
:)))
12.janvāris 2011, 19:24 | links
 
salmo19 tur jau ta lieta a es ja breksu vietu piebaroju ar veikala baribu vieta sacakareta breksim ziema loti nepatik :(
12.janvāris 2011, 19:18 | links
 
es ka piebaroju ar veikala baribam tad man tikai mazie neliek mieru lielajam laikam nelauj panemt! :)
12.janvāris 2011, 17:36 | links
 
es ari piekritu guruu, ka ziema nevajag veikala baribas bet var barot kas ir atrodams majas , bet protams saprata robezas nevis gazt ieksa nez cik kg :(
12.janvāris 2011, 17:23 | links
 
Zuckisu
Tagad ziemā runā ka aromātiskās barības nevajag, tā ka speciāli uz copes veikalu var arī neiet. Var jau būt kāds profs teiks ka tas ir amatierisms!
Pats regulāri ķeru brekšus Daugavā un baroju ar lētākajiem pieejamajiem graudiem kurus var nopirkt veikalā. Auzas+putraimi+kukurūzas pārslas+... Es putru nevāru, pārāk ilgi tas ir, iejauc spainī un aplej ar verdošu ūdeni, viss ļoti labi sabriest, galvenais ka nesarauj kunkulī. Tur kur ķeru ir 9m dziļš tāpēc ar barības bumbām neaizraujos tās pa straumi aiznez kaut kur un vai vispār nokrīt līdz lejai, tāpēc izmantoju konusu. Tā pat cerības ir mazas ka pirmajā dienā kaut ko ļoti dižu var dabūt (tas ir pārbaudīts), galvenais piebarošanas regularitāte un dozēšana. Ar brekšiem ir jāstrādā, tāpēc ja apsēžas pie regulāri barotas vietas var atrauties no barotāja dažus skarbus vārdus!
Brekšiem strādā visas barības, bez īpašām receptēm! Bet gandrīz vienmēr jau kāds kaut ko piejauc klāt cerībā, ka tas pievilinās vairāk!
11.janvāris 2011, 21:51 | links
 
Izstāstat kādu, paštaisāmu ziemas barību brekšiem.
11.janvāris 2011, 17:42 | links
 
Kā ar motili, ir kur pieejams, nopērkams ?
23.septembris 2010, 11:14 | links
 
Jelgavā - pie krievu baznīcas es pirku lēto, vakar RAFā bija vēl pa 1,80
2.septembris 2010, 17:46 | links
 
Kur Jelgavā var nopirkt Sensas un Salmo barību?
2.septembris 2010, 16:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager