Brekšu putru recepte

Jāizpārdod vecās barības,tākā jauno graudu cena augšā,tad nākošās būs riktīgi "lētas".
2.septembris 2010, 14:10 | links
 
Es arī Jelgavā nopirku par 1,05 Ls
2.septembris 2010, 13:58 | links
 
"Putriniekiem" noteikti būs patīkami uzzināt, ka SALMO veikalos visām SENSAS, BRUDA,SALMO un JAUKAS barībām no 01.09. ir 30% atlaide

tikko pats biju juglas asarī un iepirku, tiešām feinas cenas.
2.septembris 2010, 13:55 | links
 
paņem kasti alus un visi pārējie jautājumi vienk kļūst nebūtiski:)
24.jūlijs 2010, 17:02 | links
 
Blutt - vai karam gatavojies?:))))))))))
24.jūlijs 2010, 16:43 | links
 
sveicinati, varbut kads var palidzet !
Taatad taisos shonakt uz breksi paseedeet.
Nopirku gruubas, skjltos zirnjus, miezhu putraimus, un auzu parslas, ir arii kombikorms -granulas ...
Doma ir likt to mantu barotavaa....
Ko no taa visa likt tajaa bariibaa ?
Kaadaas proporcijas???
Var visu kopaa variit ?
ja ne tad aptuveni cik ilgi variit taas frakcijas .
PAldies, ja kads zin !
Riivmaize vispar tur ir vajadziga?
24.jūlijs 2010, 16:02 | links
 
Par iebarošanu:
Savā laikā kā karpām tā brekšiem vārīju putras - un iecienītākā bija miežu putraimi ar grūbām un prosu + piedevas.
Uz brekšiem - ja to putru lieto tādos daudzumos ka zivs apēd visu - tad ir viss OK, ja ir vairāk tad visdrīzākais pēc pāris dienām cope apsīks - tas gan neattiecas uz avotainiem ezeriem, kur apakšā ir vēs ūdens un putra ilgāk uzglabājas.

Bet ar laiku esmu nonācis pie secinājuma, ka laba barība dod labākus rezultātus - ja neskatās no profesionālā gala gatavajām barībām tad daudzas lētā gala barības arī nav pārāk labas - tur ir lietas kas skābst un var atbaidīt zivis! Viss trakākais ir ja barība sāk pūt.

Kam jābūt barībā, kas pievilina zivi:
1.Proteīniem - barojošās vērtības dēļ kā zivs nāks un nāks uz tava galda.
2.Vitamīniem - E grupa, aminoskābes ko zivs var uzņemt tikai ēdot, un kas veicinās zivs vielmaiņu.
3. Garšai - nav jābaidās no sāls un pipariem - zivij arī garšo garšīga pārtika tā pat kā cilvēkiem(salmi tak tev negaršo).
4.Smaržai - tava izvēlētā smarža , kurai arī jāatspoguļojās garšā.
5. krāsa - tas ir atkarīgs no ūdenskrātuves - citur gaiša citur savādāka - man pašam patīk brekšiem rūsgana vai biešu sarkana.
6. Barībai jābūt tādai, kas noteiktā laikā izšķīst ūdenī lai vieta netiktu pārbarota - ja mājās taisi un kombinē iemet pikuci spainī un skaties pēc cik ilga laika barība spainī vairs nebūs un būs palikušas tikai lielākās sastāvdaļas.
28.jūnijs 2010, 11:02 | links
 
Ja breksis gribēs tad ēdīs. Es piemēram zinu gadījumu kad veiksmīgi brekši piebaroti ar zāģu skaidām + aromatizatori un zeme. Izvilktajiem brekšiem vēderā bija skaidas. Galvenais ir jau zināt kur šie ir un pieturēt to baru.
28.jūnijs 2010, 09:11 | links
 
Vis vienkāršākā brekšu barība iebarošanai: ~5 kg rupjie kviešu milti (lopbarības),+ saulespuķu spraukumi ~ 2 kg, visu upes krastā aplej ar uzvārīu upes ūdeni, pieber klāt DRAGON firmas atraktoru brekšiem. Taisa bumbas un met iekšā.
28.jūnijs 2010, 08:52 | links
 
Es Tevi ar tīklu apķeršu,paliksi Jaņos ar visu savu profesionālo putru =DDD
12.jūnijs 2010, 10:27 | links
 
Ak šausmas,šitie patrioti :D nu lai tā būtu :DDDD vismaz miers apsirdi Tev būs :D
12.jūnijs 2010, 10:23 | links
 
...es, tevi, ar profesionālo barību, vienos Jāņuvārtos pārķertu
11.jūnijs 2010, 22:21 | links
 
breksis ira taapati cuuka...tici vai nee...taa arii ira,ka upees Tu breksi nepaarbarosi...es personiigi 4as dienas baroju vienu vietu vienu dienu 20 bariibas bumbas,otru dienu 30 bariibas bumbas...mazaas no taas vietas izsiikst un uzmini kas pienaak....tas pats portfelis,kuram pat patiik kad ir uz aakja kas vairaak par diviem baltajiem vai divaam sliecinjaam...ruksis pienaak luuk taa...tapeec nevaig satraukties ka upee tu vareetu paarbarot kaadu,tur tak zivis nestaav vienas un taas pašas,zivis ir pilns un viņas vislaik kustās nevis sēņo uz vietas.
11.jūnijs 2010, 20:07 | links
 
matchfisin.ru tur ir šis tas!
7.jūnijs 2010, 20:29 | links
 
Putru ēd tikai cilvēki un cūkas
7.jūnijs 2010, 14:13 | links
 
Kāds zina kādu labu paštaisītu barību priekš brekšiem?
7.jūnijs 2010, 12:58 | links
 
Man Kāds Nevarētu Ieteikt Receptes Brekšu ķeršanai Ziemā,Pirms Uzpludinājuma Pie Slūžām.Ieteikt Sastāvdaļas Lai Barība Strādā Straumē u.t.t.
18.februāris 2010, 20:47 | links
 
Pievienojos GatimBB!!!!
30.aprīlis 2009, 12:28 | links
 
martins - paldies par labajiem vārdiem. Es par labajām barībām tā stāvu un krītu tikai tāpēc, lai cilvēki sajustu kvalitatīvu copi. Nav jau māksla savilkt maisu ar brekšiem un mājās nezināt, kur tos likt. Māksla ir skaistā vietā iekārtoties, iebarot un skaisti izvilkt zivi. Un to pēc tam arī palaist atpakaļ. Tā ir kvalitatīva un skaista cope.
P.S. Protams nesaku, ka jālaiž vaļā visas zivis, it īpaši, ja tās garšo, bet stiept mājās 40 brekšus gan nav prāta darbs!
30.aprīlis 2009, 10:23 | links
 
imaks81 - izskaidrojums ir vienkāršs, tu nepareizi lietoji barību, ja tā bija laba barība. Tas ir arī viss. Ja tas bija kaut kāds knoriņš tad cita runa. Bet es vēl neesmu redzējis tādu situāciju, ka blakus stāvētu vienalga cik laba paštaisīta barība, bet spečuks ar labu, kvalitatīvu barību breksi nedabūtu pie sevis :D Izņemot, ja tā vieta, kur makšķerēja ar zirņiem bija barota jau ilgāku laiku un breksis vienkārši tur gāja vienmēr ēst.
Neko sliktu par zirņiem negribu teikt, jo tā savulaik bija manis izmantotā brekšu barība nr.1 :D pēc tam pārgāju uz prosu un pēc tam uz kukurūzu. Var uztaisīt labas barības no putrām, nenoliedzami. Taču nevajag apgalvot, ka ar putru var pārķert labu, pareizi sagatavotu un pareizi izpildītu pasākumu ar labu barību. Iespējams, tev nav bijusi saskarsme ar cilvēkiem, kuri regulāri lieto ļoti labas barības. Es ļoti bieži redzu, kā breksi baro spečuki. Latvijas labākie makšķernieki... nu zirņu putrai pret to nebūtu nekādu iespēju :D

Taču ja tu dzīvo svētā pārliecībā, ka nekā labāka par zirņu putru nav, nu miers ar tevi un lai tev ne asakas. Esmu pagaršojis arī ko labāku un silti iesaku arī tev pamēģināt :D
30.aprīlis 2009, 10:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager