Brekšu putru recepte

Dzeltenos šķeltos-gandrīz galīgi izšķīdušus!
30.aprīlis 2009, 09:37 | links
 
Bija gadījums,kad viena veca makšķerniece bija iebarojusi ālantus(kad to bija daudz) ar vārītiem pelēkajiem zirņiem.Vilka katru rītu uz nebēdu,pārējie ar savām krutajām barībām un štrumiem tikai siekalas rija.Sieva tikai paņem no kabatas un ieber kā skrotis ūdenī,kā laidiens pa straumi,tā ālants galā.Tām putrām,noteikti izmanto veikala dzeltenos zirņus,pat šķeltos.
30.aprīlis 2009, 09:36 | links
 
Cik mīkstus zirņus vāri- pelēkos vai zaļos...vajadzētu izmēģināt.
30.aprīlis 2009, 09:21 | links
 
Labi!Kā jav saciju esmu makšķerējis un eksperimentējis ar daudzko,bet rezultāts,lai cik tas skarbi neizklausītos vismaz tajos ezeros kuros makšķerēju es ir šāds.Makšķerēju uz specenes-tādas šādas vai miksētas ar visādiem atraktoriem u.tt.čomam zirņi-rezultāts viņam vismaz uz pusi labāks,vai es pat copi neredzu kamēr viņš normāli velk! Kurš tad izskaidros,kur tā problēma?Mans uzskats ir tāds,ka breksis pierod pie vienas barības un uz to arī atsaucas.Sorry ja kādam uzkāpu uz nerva,un arī neapstrīdu to ka varbūt copi neredzētu tādā ezerā kur ar zirni nekad nav barots.No kā tad cilvēks mācās-laikam jau vislabāk no savām veiksmēm un neveiksmēm.Es no savām. fish jau izskaidroja gumijas sistēmu,tākā man nav ko piebilst par šo lietu!Visiem- Ne asakas!
29.aprīlis 2009, 21:17 | links
 
grrr, pārleca, nepabeidzu.
To lietojām tikai, kur bija biezu, mīkstu dūņu slānis, lai sistēma un āķi neiegrimst dūņās. Un nebija ar nekāds gaļas kombains :DD
29.aprīlis 2009, 14:14 | links
 
imaksam81 ar tām gatavajām barībām laikam ir kā lapsai no Krilova fabulas, ar tām skābajām vīnogām ;))
Ar gumijas gruntenēm arī es esmu savulaik tīri labi ķēris zivis (ar 2 āķiem, protams :D ). Iebarojamo tieši vajag diezgan maz, jo visu laiku grunteni ielaid precīzi vienā un tajā pašā vietā.
29.aprīlis 2009, 14:12 | links
 
Ar gumijām Lietuvā ķer karūsas- iedzen mietu ezerā, piesien gumiju, pie kuras savukārt piesieta aukla ar n-tajiem āķiem. Pēc tam laivā iekrauj pusmaisu kombikorma un nežēlīgi iebaro. Vēlāk atliek tikai ik pēc stundas noņemt karūsas un uzlikt uz āķiem ēsmu. Šitāds process der tiem, kam interesē tikai gaļa, nevis copes prieks. Par putrām- tās var lietot tekošos ūdeņos un nedaudz. Ja ezerā sagāž spaiņiem putru, tā pavisam drīz saskābst un zivis tajā vietā vairs neredzēt. :( Klasisks piemērs ir Vitkopu ūdeskrātuve- vasaras vidū gar krastu ūdens smird pēc ieskābušiem putras kalniem.
29.aprīlis 2009, 14:07 | links
 
imaks81 - tu esi lielībnieks :D Vietā kur brekši nostājas, tos 40 gab pa nakti var izcelt vienalga ar ko - ar plaucētiem graudiem, zirņu putru, prosu, zemi ar tārpiem un labām veikalā pirktām barībām. Taču ja tu mēģināsi vienā dienā piepulcināt breksi, iepriekš nebarotā vietā, tad tu vari līmēt vienalga ko, staipīt kādas gumijas gribi, bet normāla barība blakus tavu breksi aizvilks prom :D

Esmu izvilcis daudz brekšus, barojot ar zirņu putru un daudz brekšus ar veikalā pirktu barību. Varu viennozīmīgi teikt, ka gatavā barība ir daudz labāka, nekā putra. Protams, ja ir daudz brīva laika un putru labi pagatavo, tad tā ir diezgan līdzvērtīga gatavai barībai. Taču tas ir elles darbs. Zinu vienu gudru vīru, kurš barības taisīja pats, vēl pirms Latvijā kāds kaut ko tādu bija izdomājis. Viņam ir miljons recepšu, kā no nekā uztaisīt kautko, ko breksis mīl. Tā ka visticamāk tevis noniecinātais Gatis no BB, tevi apmakšķerētu ar vienu roku :D Man nav iebildumu pret brekšu barošanu ar putrām, ja tās pareizi pagatavo. Man nav iebildumu ne pret ko. Taču salīdzināt nesalīdzināmas lietas nedrīkst. Kad tu nostāsies ar Gati vienādos apstākļos, tad varēsi uz galvas stāvēt un neko nepanāksi :D Bet ja salīdiznāsi vietas, kur brekši nostājas uz ziemu un pievilksi divus maisus, bet viņš tikmēr ķers savam priekam - tā nav salīdzinšāna:)) Tas tik pat kā salīdiznāt kartupeļus ar zemenēm. Ja tu 15 minūtēs vari pielasīt kartupeļu spaini, tas nenozīmē, ka arī zemenes piešķīsi tik pat daudz :D
29.aprīlis 2009, 13:29 | links
 
Es visai dienai.....1salmo breksis+1 salmo universala+300gr linseklu rausus+pacina saulespuķu izspaidu.....tai paciņa laikam bija kkaadi 200gr!! Sadu putru lietoju gan pavasarī, gan vasarā, gan rudenī.

Tagad jau nav nekadu problemu, visu veikalā var nopirkt....nekadas putraimu, vai zirnu putras nav javara, un upē, vai ezera udens būs tīraks.

Protams vecā gadagajuma copmaņi nepirks tadas gatavās putras.
28.aprīlis 2009, 20:40 | links
 
uz darzeņu sautējuma ari ahujena nem breksi :) :)
28.aprīlis 2009, 20:30 | links
 
Imaks tavi teksti piedod man izklausās, pēc slima suņa murgiem un tā putra/līme vispār ir kautkāds bezpriģelis. Šī ir lielāka nelaime komercdīķos.
28.aprīlis 2009, 20:05 | links
 
Nu tad apgaro mani - nezinātāju!
28.aprīlis 2009, 19:56 | links
 
Ja nezini kam tā gumija domāta tad nerunā!
28.aprīlis 2009, 18:02 | links
 
imaks80kurštur - tik anarhiskus copes paņēmienus kā cope ar kaut kādām tur aviācijas gumijām, prezervatīviem un citiem lateksa un silikona izstrādājumiem nepiekopju. Man ir interesanti zivi izvilkt skaisti, ar pēc iespējas smalkākiem rīkiem un pēc tam palaist vaļā. Copēšanu ar kuģu enkuru tauvām atstāšu Tavā ziņā.
28.aprīlis 2009, 13:48 | links
 
Par tām derībām uz copes inventāru iesaku nedaudz apdomāties:)
28.aprīlis 2009, 12:09 | links
 
Gatis BB Tu esi redzējis tādu gruntenes sistēmu ar aviācijas gumiju?
28.aprīlis 2009, 12:04 | links
 
Paldies!
27.aprīlis 2009, 22:48 | links
 
ROBINSON ir ļoti labs, arī TRAPPER nav ne vainas. No dārgā gala - SENSAS, bet ar tām īpaši neaizraujos gan finansu dēļ, gan arī tāpēc, ka tas, ka Tev barībā ir SENSAS, negarantē panākumus. Galvenais barību ir pareizi sagatavot un pareizi ar to barot - tad arī rezultāti neizpaliks!
27.aprīlis 2009, 21:53 | links
 
GatisBB kādu veikala barību Tu ieteiktu?
27.aprīlis 2009, 21:30 | links
 
Un vēl man ļoti patīk tas skats, kā gruņteņnieki spirāliskajā barotavā no rīta iemīca putras piku un vakarā to pret ūdeni mēģina izdauzīt ārā pie viena lamājoties, ka nekas nav ķēries! Tādos gadījumos man ir prieks, ka viņi neko nav noķēruši, jo nav piedomājuši, kāpēc vispār barotavā tā putra ir dimāta!
27.aprīlis 2009, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager